Четвер, 07:29, 13.03.14

Рейтинг
4 0
Переглядів
2528

0
0
У цій статті згадуються

Телемости та трансляції в буремних перегрітих регіоналами і "братньою турботою" спецслужб РФ регіонах є нормальний інструмент суспільного порятунку. Проблеми треба вирішувати, бо замовчування проблем створює багато надуманих конфліктів, що створюють наповнення для штучного конфлікту і провокації коніліктної ситуації. Як показало голосування по Криму за данними студії показано оптимальне вирішення конфлікту - виїзд незадоволенних росіян до великої Батьківщини, тим паче в РФ є губернатори готові прийняти на реабілітацію та соціальну адаптацію ремігрантів з Криму. За статистики виїзду 400 російськомовних громадян з Криму а приїзду натомісць 5000 російських громадян на приєднання до Росії. Це про гражданських по офіційним каналам, але їх завозят разом з военними, та і одяг у спедслужб не уніформістський. Як увже Путін, то все можна придбати в "Сільпо" в РФ, бо таких фактів в Україні не зареєстровано.

Для вручення паспорту громадянина України треба розробити присягу громадянина, щоб це було інформативно доцільно, та як профілактика порушень громадянами прав і свобод інших громадян.

Наприклад при натурилізації своїх новообернених громадян всі країни ставлять вимогою знання державної мови, історії, географії, політичної системи та основних законів, права та обов'язки громадянина.

Саме за програмою освіти громадян США мінімальний словарний запас отримав назву "Бейсік". Саме тому одну з мов компютерної мови програмування було виеористано саме під такою назвою.

Зараз саме через протистояння в цивілізаційному процесі проти деструктиву компрадорської феодальної за форматом владної кодли народ отримав стимули для усвідомлення найбільшої цінності - життя, етнокультурної самоідентифікації як народ і як нація, волі до саморозвитку та незалежності від самодурів неофеодалізму донецького та московського розливу...

Жоден з русофілів Криму чи Харківщини а чи Донецчини, Одещини і уявити не можуть як в РФ реагували би на самовизначення українців Тюмені, Сахаліна, Примор'я чи Кубанщини... А так і було... голодомором їх звели на рівень русифікованих янучарів та манкуртів... То ще роодинокі старожили таки пам'ятають... Та за умов нтнішнього неофеодалізму імперські традиції шовінізму і урапатріотизму нищать поняття нації і творять умови неоиімеріалізму з атомною валвзкою в руках феодала-неадеквата. Вражає блехливість біженця Януковича та патрона... Януковичу хоч було куди тікати, а от ВВП з корабля не втече... Можливо праві ті що коментують, як сам акт агресвї Путіна проти Україні наслідком помсти і запобіжним заходом проти можливого народного самоуправління РФ в протистоянні компрадорскій неофеодальній владі професійної гебіської корпорації приватизувашої країну.

Ці питання пов'язані з конфліктом і конфліктною ситуацією.
http://politiko.ua/blogpost108391

Коментарі

Об Лом 10:18
0
- как ты относишься к клоунам?
- вот только не надо меня провоцировать на антиправительственные высказывания!
+2

А Вам нічого не буде за те, що Ви виступаєте проти Путіна і Жиріновського?
Об Лом   12:29
0

Правительство заявило, что оснований для повышения цен нет, поэтому цены будут повышать без основания.
0

- Да всё, что хотите.... Вашими стараниями...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі