Субота, 15:00, 15.03.14

Рейтинг
5 0
Переглядів
1554

0
0
У цій статті згадуються

Коли могутня гітлерівська Німеччина смертельно загрожувала Великобританії, і коли Гітлер пропонував Черчілю укласти угоду про перемир'я, а фактично - здатися, великий державний діяч Уїнстон Черчіль сказав: "Ніколи не здавайтеся. Ніколи. Ніколи. Ніколи. Ні у великому, ні у малому, ні у масштабному, ні у дрібному. Ніколи не підкорюйтеся силі, навіть якщо вона є очевидно більшою".

Ці слова Черчіля є актуальними і в наш час.

Нам розказують про те, що нам загрожує мільйонна російська армія і про те, що українські збройні сили знищені. Нас переконують, що ми не вистоїмо перед загрозою окупації і не здолаємо окупанта, який вже прийшов на нашу землю. Я хочу закликати український народ: ніколи, за жодних обставин, не здаватися. Хай би хто, з якою зброєю до нас не йшов!

Зараз з справжніх героїв, які встають на захист України, роблять фашистів, називаючи їх "бандерівцями" і "націоналістами". А тих, хто зраджує країну у важкий момент, називають героями.

Сьогодні момент істини, сьогодні вирішується доля країни. Наше завдання, завдання парламенту, Президента Турчинова - припинити лити кров.


Олег Ляшко,

Кандидат у Президенти України,

Лідер Радикаьної партії

Коментарі

Это ваша бандитская власть является для нас, юго-востока оккупационной и незаконной! Ваши действия привели к расколу Украины.
0

Юхавасдох даханца!
+1

Живу на південному сході і не розумію, як можна було підтримувати Януковича. Він же ґвалтівник! Може, тому у Врадіївці ґвалтівники нічого не боялися, а російські солдати в Криму "героїчно" ґвалтують українських жінок? І такого "президента" ви не вважаєте бандитським? А нову владу вважаєте "незаконною", цікаво, по яким законам - по "блатним"?
Думаєте, дії українців призвели до розколу України? А я думаю, що ті, хто втратили "право законно ґвалтувати" Україну, повилазили зі своїх нір, щоб це "право" собі повернути.
А ті, хто вірить у "справедливість" Януковича та/або Путіна - або олігофрени, або самі такі ж самі бандити, як вони.
Молодец ! верно. Олег организуйтесь и Шуфричу морду изуродойте и скажи ему , мы все называем его уродом и фашистом!
-1

Сьогодні той Шуфрич має сидіти тихо, як миш під віником.
Натомість Шуфрич з екранів не злазить..
Олег, обратитесь срочно к Турчинову.... он что предатель.... СРОЧНО!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі