Блоги → Перегляд
Мітки звернення

Публічне звернення до Юлії Тимошенко

П'ятниця, 23:16, 21.03.14

Рейтинг
6 0
Переглядів
3718

0
0
У цій статті згадуються

Юлія Володимирівна, сьогодні Ви будете в студії Савіка Шустура і маєте змогу на всю країну (на весь світ) заявити свою позицію. Саме СВОЮ, адже 2,5 роки у Вас такої можливості не було (

Від Вашої позиції значною мірою залежить доля країни. Не перебільшую. Тому що Ваша партія "Батьківщина" – зараз правляча партія: Президент (глава держави), голова Верховної Ради, голова Уряду, секретар РНБО, глава АП, ключові міністри – це "Батьківщина", яку Ви очолюєте.

Найголовніше, "Батьківщина" зараз, в умовах воєнної агресії проти України – це Верховний головнокомандувач Збройних Сил, від рішень і дій якого залежить оборона країни.

Юлія Володимирівна, за два дні до повернення в Україну з лікування у Німеччині Ви попросили негайної зустрічі зі мною. Наголосили, що для Вас важливо зустрітися зі мною першим, аби почути тверезу, професійну оцінку ситуації і моє бачення плану дій.

У середу, щойно Ви приземлилися у Борисполі, ми зустрілися і мали двогодинну розмову. Щиру, пряму і відверту, без двомовностей і дипломатичних танців. Шаную Вашу довіру, Ваш час і Вашу занепокоєність долею країни.

Розмова засвідчила, що наші з Вами оцінки всього, що відбулося в країні за період Вашого перебування у тюрмі і до сьогоднішнього дня – співпадають на 100%. Мої заяви і дії за ці 2,5 роки і Ваші пропозиції із-за грат, до яких не всі дослухалися або вони не оприлюднювалися – теж співпадають на 100%.

Я виклав Вам оцінку ситуації, внутрішні й зовнішні її аспекти, прогноз дальшого розвитку подій і запропонував план дій. Ясна річ, Вам було важко сприйняти його одразу і Ви взяли час подумати, проконсультуватися з іншими людьми. Я це розумію, адже йдеться про велику відповідальність перед країною і про необхідність негайного відсторонення від посад близьких Вам людей, Ваших партійних соратників.

Юлія Володимирівна, вагатися й консультуватися далі вже немає часу. Не у Вас – в України немає часу. За ці два дні після Вашого повернення ситуація лише погіршилася, вона вже стала критично небезпечною!

Не лише Крим, Україну зливають. Неспроможність і бездіяльність Президента і міністрів-силовиків уже не можна приховати. Це бачить уся країна, українське суспільство. Непрофесійність, бездіяльність, аморфність (а ще й злодійкуватість!) влади деморалізують не лише Крим і військових у Криму – деморалізуються армія і силові структури загалом, поширюються недовіра до влади, неспокій і збурення по всій країні.

Цим користається ворог, який з кожним днем діє все більш нахабно і без жодних обмежень, без жодної протидії чи спротиву з боку України, без твердої позиції керівництва держави щодо зарубіжних партнерів, насамперед США і Великої Британії, які гарантували нам безпеку і мають ДІЯТИ ефективно.

Юлія Володимирівна, я Вам пояснив, що перемогти ворога, захистити нашу країну, не допустити війни і масових жертв – можна і це реально, навіть якщо ворог має сильнішу армію і сильнішу економіку. Пояснив, як це треба робити. Майдан це довів, скинувши владу Януковича, який здавався сильним і мав потужні ресурси, який думав, що правитиме вічно. Де він зараз? І де зараз його сила?

Переконаний, така ж сама доля чекає і Путіна, якого зараз усі бояться і з яким продовжують загравати навіть сильні держави. Значить, Україна і її Майдан повинні допомогти світу і це зло викорінити, заради спокою на планеті – напевно, така наша Місія і маємо бути гідними цієї високої Місії!

Юлія Володимирівна, відкиньте свої партійні інтереси, власні президенські плани, особисту симпатію до нинішніх керівників держави – все це зараз другорядне й неважливе, повірте. Треба діяти негайно і Ви неодноразово доводили, що діяти вмієте.

Хто замість Турчинова? Хто зможе одразу включитися в роботу, швидко провести необхідні кадрові зміни, чітко визначити завдання і бути на цей складний період дієвим Верховним головнокомандувачем? Я зможу! Довірить Рада – з першого ж дня працюватиму чесно, надійно, прозоро і ефективно. Я Вам сказав, що в разі призначення на цей пост у Раді, як зараз Турчинов, не сидітиму, нехай засідання ведуть віце-спікери, моє місце – бункер і організація оборони країни. Маєте іншу сильну і чесну людину на пост Верховного головнокомандувача? Пропонуйте негайно! Обере таку людину Рада – як депутат я її підтримаю і як офіцер підставлю своє плече.

Юлія Володимирівна, Ви – голова правлячої партії. Ви маєте реальні важелі для зміни ситуації. На Вас зараз велика відповідальність. Як ніколи раніше. Ви сильна людина – одважтеся і прийміть рішення, які я Вам пропоную.

Для цього дайте команду своїм однопартійцям, нині керівникам парламенту, Уряду і держави: негайно скликати Раду і прийняти вкрай необхідні кадрові рішення. Необхідні для захисту країни!

Юлія Володимирівна, сьогоднішній день і сьогоднішній Ваш виступ у Савіка Шустера – це момент істини.

Якщо дослухаєтеся і займете вірну державницьку позицію, я Ваш союзник і можете покластися на мене повною мірою. Разом ми ворога зупинимо, не сумнівайтеся в тому!

А якщо ні, якщо триматимете недієздатного Турчинова й далі на посту... Тоді скажу прямо: країну зливає не Турчинов – тоді це робите Ви. Особисто. І тоді своє слово має сказати народ. Тоді як народ вирішить – так і буде...

---------

Кілька уточнень після двох годин обговорення. Перше – не всі прочитали останнє речення мого посту, прочитайте ще раз, щоб більше не пропонували мені когось "піднімати", "виводити" – народ не барани, щоб його виводити, він не чекав команд від Трійці чи когось іншого зі сцени – сам пішов і зніс Януковича, а тепер що – народ спить, його тепер "виводити" треба?!

Де будівля ВР і де виступатиме ЮВТ сьогодні, щоб хто хоче, сказав своє слово Громадянина – відомо. Друге – не треба пропонувати мені посад міністра оборони чи віце-прем"єра-силовика, відмовлюся! – бо ключові кадрові рішення, накази військам, переговори з союзниками, контроль силовиків, люстрація і протидія корупції – все це Верховний головнокомандувач. А зараз, до обрання Президента на виборах, тимчасово, це спікер парламенту, обраний депутатами (Турчинов). Рада і має переобрати, а зміна міністрів – то вже наступний крок новообраного спікера-президента-головковерха. Так зрозуміло?

Коментарі

+++
0

Была выдумана теория «представительства», согласно которой право народа на прямое соучастие во власти отчуждается, и передается неотзывно представителям, выдвинутым политическими партиями.

В свою очередь, на выдвижение кандидатов партиями оказывают сильное влияние негласные и даже законспирированные структуры, которые затем, после выборов, продолжают подспудно манипулировать выбранными кандидатами. Формально, политические партии добились монополии на выдвижение кандидатов на выборные государственные должности, но сами они зачастую оказываются под негласным влиянием законспирированных структур.

Сегодня, так называемые «демократии» зачастую на самом деле
являются олигархическими театрами, с демократическими декорациями. В Италии, итальянский парламент в народе часто называют «спектаклем», «lo spettacolo».
-1

Народна демократія можлива, але олігархи добровільно владою не поступляця...
Оеалізація можлива за сценарієм: http://exintel.org/polit_korekt.htm
В первой в мире республике не существовали политические партии. Вообще не было никакого средостения между властью и народом. В Римской Республике был полностью принят центральный политический постулат Афинского полиса: наихудшим политическим бедствием является разделение государства на фракции, на партии, а главной политической добродетелью является согласие (homonoia). Только лишь согласие между всеми частями и слоями народа обеспечивает мир и благоденствие. Цицерон провозглашает,
что только согласие классов (concordia ordini, буквально «со-сердечие классов») обеспечивает свободу в обществе. Эта идея была распространена по всему древнему эллинистическому миру завоеваниями Александра Великого. Христианство, возникшее в географических рамках этого мира, утверждает то же самое: «Всякий город (полис) или дом, разделившийся (мерисдеиса) сам в себе, не устоит». (Мт. 12, 25).
+3

"Р У С С" коментує не в тему. Це сміття або спам.
0

Чому АБО?
Це 2 в 1.
Не розуміюся на військовій стратегії, але дуже схоже, що Турчинов теж не тямить у ній. Останнім часом Україна тільки втрачає (людей, зброю, підводний човен), причому абсолютно без бою, без жодної втрати з боку Росії. Українські війська, майно, в тому числі зброя просто починають працювати на ворога.
Якщо цього не припинити, то скоро може дійти до того, що проголосять загальну мобілізацію, але не до української, а до російської армії.
Не знаю, яким може бути оптимальне рішення, але я для початку підтримав би хоча б це звернення.
0

Та вони (БЮТ) зараз тупо платять Путіну (ще більше як Янукович колись платив) бо надіються - Володимирівну поставлять (за згодою в Кремлі) президентом України..

..Звідси і нечувана інфляція в Україні, і фінансування армії Путіна, фінансування анексованого Криму, тримання на плаву побитої санкціями Москви і тд і тп..

Коли дивлюсь на все це неподобство, то думаю: коли нарешті наш народ буде надіятись на себе, а не на політиків?
здравствуйте , Анатолий! Посмотрел Шустера и послушал внимательно Юлю.C вами согласен на 100%. Я как и мой отец , тоже офицер и очень умный человек согласны и сошлись во мнении, что самая правильная кандидатура Вы. Юля хорошо в принципе говорила... но она Турчинову не скажет отойти в сторону. Видно очевидно. И когда она говорит, что все возможное будет делать для страны... есть вакум, не договоренность...В тот момент , когда каждый час военные с ума сходят от "Указов" с Киева и реально себя чувствуют костью в чужом борще, Ю.Владимировна говорит , что надо дать время и все наладится не понимая, что именно Турчинов здал Крым! Очень желаю , чтоб вы были президентом... но... броня как в танке... адеквата НОЛЬ. Жаль подрывается дух НАЦИИ!!! Бляха, слов нет... и вряд ли будут.
прямо сейчас Тенюх в эфире 1+1 прямой разговор в эфире...это пипец... офицер корабля Опустил Тенюха... это жопа..Тенюх вообще ЛОХ!!!!!!!!!!!!!!
В Україні є два окупанта - ново-стара влада, яка працює не для України і росіяни!
+1

Там нема чіткої межі
між ними..
Leo Kiev 08:36
-1
Юлька вчера намекнула на новый передел собственности и власти.Куда разлетятся осколки государства??
Leo Kiev 09:26
-2
Гриценко!! вы к этому имеете прямое отношение, ворюга и хапуга
В армии Украины за сутки сгорели 5 танков и разбился самолет
http://newsland.com/news/detail/id/1342958/
Да, тбилисский синдром работает. Часовой на посту уже не имеет смысла - результат того что сежант гаи стал генералом а базарник политиком. Уставов, законов, правил не существует - все врут за не имением чести - воли и правильности. Это кадровая проблема власти.
0

Це проблема мети.
Якщо ціль погана - то й рух до цілі буде рухом в болото..
скажу прямо: країну зливає не Турчинов – тоді це робите Ви. Особисто.
=========
Турчинов просто гріє місце на троні. Він має створити контраст перед приходом "білої і пухнастої", мол, от як було до неї погано і от як (після приходу ЮВТ) стало "добре"..

А владу в Україні завжди роздавали в Кремлі. ЮВТ (а її мета - влада) це добре зрозуміла - мала час добре подумати..

Чи змінить ЮВТ існуючу систему? Адже вона (ЮВТ) сама змінилась цією системою остаточно і безповоротно.. (
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі