Понеділок, 16:19, 24.03.14

Рейтинг
4 0
Переглядів
1606

0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик

Усі втрати наших сил включно з флотом в Криму - у першу чергу на совісті недолугих, боязких, нерішучих і непрофесійних керівників.

Російські військові під час штурму в Феодосії захопили командира нашого батальйону морської піхоти підполковника Дмитра Делятицького і його заступника майора Ростислава Ломтєва. За моєю інформацією з місця подій, бойові офіцери зараз утримуються в Севастопольському СІЗО. Справа честі влади - визволити цих героїв з ворожого полону.

Також мені відомо, що з 450 осіб бойового складу батальйону 120 вирішили повернутися в Україну, решта ж або перейшла на бік російських окупантів, або вирішили демобілізуватися.

Ми могли б не втратити батальйон морпіхів, якби військове і політичне командування України діяло рішуче і вчасно віддало наказ на передислокацію підрозділу.

* * *

Разом із спецслужбами я продовжую роботу по звільненню заручників-морпіхів з лап московських окупантів. Остання інформація - у Феодосії 30 морських піхотинців, які відмовилися перейти на сторону Кремля, вантажаться у автобус і прямуватимуть до Чонгару. Там я зустрічатиму цих Героїв особисто. Зараз наша команда вже у Херсоні.

Дуже легко проявляти "героїзм" диванної сотні, кажучи, мовляв, морпіхи мали відстрілюватися до останнього. Однак надмірний героїзм не повинен переважати над здоровим глуздом. У настільки нерівному бою вони б точно загинули. Те, що військові покидають Крим - не їх провина. Тому для мене справа честі - визволити хлопців з полону і потиснути кожному з них руку особисто. Більше нічого повідомляти поки не буду, щоб не зірвати спецоперацію. Слава Україні!

Олег Ляшко,
Кандидат у Президенти України,
Лідер Радикальної партії

Коментарі

+1
Я и моя молодая команда... (с)
Олег, есть идея! Предложите в парлпменте о подаче всех законов и законопроэктов только с обоснованием их защиты от корупционных схем ! Спасибо.
-1

Корупціонери сьогодні фінансують Путіна нашими ж грішми..
+1
Можете обменять на Губарева, если конечно на этих офицерах не висит кровь российских и крымских солдат
Маю велику надію,що подібних до ляшка блазнів у Раді після травня не буде.
Їх місце-на тирлі,свиней пасти.
З вилами.((
Да нет , он далеко не шут, каким его тролят! посмотрите... https://www.youtube.com/watch?v=q0o7ZUkBdZ8
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі