Блоги → Перегляд

Сенсації

Понеділок, 16:43, 31.03.14

Рейтинг
6 0
Переглядів
2691

0
0
У цій статті згадуються

- М.Добкін оголосив збір коштів для української армії. В інтернеті поширюється фото Добкіна, де він у формі українського морського піхотинця охороняє пам'ятник Леніну.

- Юлія  Тимошенко визнала факт її низького рейтингу і зняла кандидатуру, оголосивши підтримку Д.Ярошу.

- Виборча комісія оголосила перехід на госпрозрахунок. До 2019 вона планує збільшити кількість кандидатів у президенти десь до 300. Просить ВР законодавчо закріпити 25 процентів від внесків кандидатів для своїх потреб.

- Петро Симоненко виступив з полум'яною промовою перед працівниками митниці. Основний заклик - "пролетарі усіх куточків України єднайтесь"

- Сьогодні на брифінгу ген.прокурор оголосить список "персона за грати". В народі цей документ вже охрестили "список Махніцького". 

- Начальник Рава -Руської митниці не буде болотуватись у президенти України. "На жаль, я так і не зміг зібрати потрібну суму для застави. Не вистачило всього 800грн"- так прокоментував він свою відмову журналістам

- Новий прокурор Криму Наталя Полонська, яку розшукує СБУ України та інші таємні органи, попросила політичного притулку у Путіна. Путін відповів, що повинен порадитись з Аліною. 

Коментарі

+++++!!!!!
Об Лом 17:08
0
Радио "Рагуль"...))
Путину надоела кабаева и он у гоблина отобрал шлюху Полонскую
Зареєстровано ще одного кандидата у президенти.
Ним став відомий миколаївський постсоціалістичний логік, який прославився своїм гаслом "Майдан должен стоять до конца !".
Стало також відомо, що він відмовився надати свою біографію, мотивуючи це тим, що президенту вона не потрібна.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі