Блоги → Перегляд

Росія має екстрадувати українських державних злочинців!

П'ятниця, 17:23, 04.04.14

Рейтинг
4 0
Переглядів
1210

0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик

У Держдумі Росії заявили, що розглянуть питання про "репресії" в Україні. Бачте, їхні депутати "занепокоєні масовим порушенням прав і свобод громадян України". Дякуємо, за "турботу", але де ви були і чому мовчали про порушення прав людини, коли кривавий тиран Янукович і його посіпаки віддавали накази вбивати людей? Ненавиджу лицемірство! Вимагаю від Москви негайно видати нам злочинців, які переховуються на її території. Це Янукович, Захарченко, Клюєв, Портнов, Пшонка, Арбузов, особистий охоронець Януковича Костянтин Кобзар та інші екстремісти. А потім вже поговоримо про те, у кого які права. У суді. Народному суді на Майдані. Слава Україні! Смерть окупантам!

 

Олег Ляшко,
Кандидат у Президенти України,
Лідер Радикальної партії

Коментарі

Москва, це столиця злодійства
і вона злодіїв не видає..
Олег, постоянно подавайте заяву на экстрадицию преступников. Обращайтесь в международные суды.
Пане, Олеже. Карати всіх цих треба було, поки вони тут сиділи. А тепер нехай у Росії поживуть. Бо як тільки Янукович повернеться до України, це буде означати, шо у нього з новою владою все на мазі. Так як і з Мельником: чому це він колись втікав з України, а тепер несподівано різко повернувся (невже совість)? Бо хтось із нових при владі - його людина, з якою Мельник поділився не одним мільйоном хабарів, і яка гарантувала йому зістрибнути з відповідальності.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі