Блоги → Перегляд

"Колорадські жуки" вбили офіцера СБУ

Неділя, 19:20, 13.04.14

Рейтинг
1 1
Переглядів
1587

0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик

Сьогодні Слов'янськ - епіцентр боротьби за визволення України. У цьому місті терористи вбили офіцера СБУ, ще щонайменше п'ятьох поранили. Отримали поранення, зокрема, начальник Донецького обласного УМВС Пожидаєв та керівник "Альфи" Геннадій Кузнєцов.

Мене важко назвати симпатиком правоохоронних органів, але сьогодні ми бачимо, що в країні є силовики - справжні герої, які готові йти в бій за Україну.

"Колорадськими жуками" у Слов'янську керує політичний пігмей В'ячеслав Пономарьов, московська маріонетка, якийсь часи Януковича підтримував опозицію, а згодом - продався окупантам.

Представники преси, якщо вам потрібна інформація з перших вуст - раджу звертатися до одного з лідерів Української громади Слов'янська Михайла Нечипоренка 098 096 80 34.

 

Олег Ляшко,
Кандидат у Президенти України,
Лідер Радикальної партії

Коментарі

Янукович легітимний президент. Герої- дУрні! А ти боягуз! Бери автомат і йди на штурм в перших рядах! Буде тобі піар!
Leo Kiev 21:03
0
Ляшко писдуй на Львощину, идола спасать))) народ прозревает и начнет гомосеков и свободовцев вешать
http://politikus.ru/events/16843-vo-lvovskoy-oblasti-razbit-pamyatnik-bandere-esche-odin-povrezhden-v-samom-lvove-ne-uspevayut-kamennogo-banderu-otmyvat.html
По украински плохо понимаю, но чувствую здесь написана полная лажа.
Leo Kiev   22:30
-1

Лажа, она и на китайском лажа))) что можно от гомика ждать))
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі