Понеділок, 17:36, 28.04.14

Рейтинг
3 0
Переглядів
1630

0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик

Луганські терористи оголосили ультиматум. Вони обіцяють перейти до активних дій, якщо до 14 години 29 квітня їхні вимоги не будуть виконані. Під “активними діями” – це захоплення адмінбудівель, міліції, прокуратури тощо. Вимоги, зрозуміло, завідомо не виконувані. Насправді завдання терористів – зрив виборів і імітація, як на Донеччині, референдуму, сфальшовані “результати” якого Росія використає для введення своїх військ з метою “захисту мирних російськомовних громадян”.

Сценарій аналогічний кримському. Крим здали без єдиного пострілу. На Донбасі трохи поімітували антитерористичну операцію, але теж здають. Слов’янськ, як виявилося, вже ніхто не блокує (заява прес-секретаря СБУ Сороки). У Луганську озброєні терористи теж вільно пересуваються по області і захоплюють заручників.

Ще раз закликаю владу, якщо вона не здатна здолати терористів, видати зброю патріотам. Також роблю все від мене залежне, щоб змусити владу діяти рішуче і мочити терористів. Але прошу, друзі, не панікувати. Паніка – найкращий союзник нашого ворога. В надзвичайних ситуаціях накраще – зберігати спокій, мислити тверезо, але швидко. Запам’ятайте назавжди – якою б недолугою не була наша влада, ніхто і ніколи не здолає нашу Україну!

 

Олег Ляшко,

Кандидат у Президенти України,

Лідер Радикальної партії


Коментарі

Позволю дать тебе совет, на самолет купи билет. Контртеррористическая операция начнется на юго-востоке и закончится в Киеве. Ты в списках террористов на почетном третьем месте!
Цікаво, а чи могли б росіяни так вільно тероризувати населення в будь-якій іншій країні, скажімо в США чи в Японії?
Щойно повідомили, що бандити б'ють українців в Донецьку..
Leo Kiev 19:51
-2
Ляшко меняй жопу на лицо))) разницы нет
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі