Блоги → Перегляд

Тимошенко домовилася з Ахметовим, Коломойським, Тарутою. А Порошенко — з Фірташем - експерт

Неділя, 12:43, 04/05

Рейтинг
4 0
Переглядів
831

0
0
У цій статті згадуються

555481_w_300.jpgВсі претенденти на президентство залежні від олігархів. Про це в інтерв'ю "Газеті по-українськи" сказав колишній голова Фонду держмайна Олександр Бондар.


"У мене немає відчуття, що прийде людина, яка впроваджуватиме необхідні зміни. Після Майдану й жертв думав, що при владі будуть нові люди - не в плані облич, а що діятимуть по-іншому. Коли чую, що той з оточення Януковича призначений, інший - дивуюся. Кримінальних справ нема, нікого не арештували. Надій на кардинальні зміни не маю. Всі претенденти на президентство залежні від олігархів. Розповідають, що Тимошенко вже домовилася з Ахметовим, Коломойським, Тарутою. А Порошенко - з Фірташем. Пропозиції щодо боротьби з олігархатом та ліквідацію приватних монополій і повернення грошей з офшорів віддав усім політичним силам і кандидатам у президенти. Ніхто не відгукнувся", - наголосив політик.


Він вважає, що кандидати в президенти бояться налаштувати олігархів проти себе.


"Але з олігархами економіка не працюватиме. У нас цілі галузі поділені між ними: у Фірташа - газова, титанова, хімічна, в Ахметова - телекомунікації, енергетика, металургія. Про яку конкуренцію чи добробут людей, структурні реформи можна говорити? Нема з ким конкурувати. Навіщо платити вищу зарплату, якщо всі підприємства належать тобі? Навіщо поліпшувати соціальні стандарти, зменшувати собівартість продукції? Є схема: продаєш своєму офшору за кордон за заниженою ціною, він збуває за реальною, а різниця залишається в офшорі. Наслідки цієї діяльності - ситуація на Донбасі. Як можна переконати західний бізнес заходити сюди, якщо з країни виводять 100 мільярдів доларів, а повертають кілька мільярдів? Усі олігархи мали б за три місяці перереєструватися в Україні, завести кошти, сплатити відсоток. Якщо не роблять цього, то які вони патріоти? Значить, не мають права володіти нашими підприємствами. Тоді власником стає держава", - зазначив Олександр Бондар.

http://gazeta.ua/articles/politics/_timoshenko-domovilasya-z-ahmetovim-kolomojskim-tarutoyu-a-poroshenko-z-firtashem-ekspert/555481

Як кажуть: "Ворон вороні - друг, товариш і брат", а тому:

923189_1442217262685835_8334783463059065047_n.jpg 

Коментарі

Тимошенко домовилася з Ахметовим, Коломойським, Тарутою. А Порошенко — з Фірташем
=========
Все вірно - злодій злодія криє, миє і ока не виклює..
А що пропонують інші? Механізми здійснення їх благих намірів є? Чи - як завжди.. (
+1

Нашим експертам вірити просто неможливо: ніколи не певен, що він не куплений. Тим більше, колишній посадовець...
+1

Не скажу за всіх, а от Ольга Богомолець має намір тісно співпрацювати з громадскісттю, так 16 травня планується Всеукраинский конгресс общественных организаций «Сила гражданского общества» детальніше http://www.bogomolets.org.ua/index.php/ru/izbiratelnaya-kampaniya/165-sila-grazhdanskogo-obschestva
Оголошує формування нової політсили та шукає лідерів, які змінять систему влади в країні

Подробнее: http://bogomolets.com/ua/news/406-olga-bogomolets-ogoloshue-formuvannya-novoji-polit-sili-ta-shukae-lideriv-yaki-zminyat-sistemu-vladi-v-krajini#ixzz30jzdMfbz
Це перші кроки що що реалізовуються вже.
+2

Ольга - молодець.
Але і Ющенко також був молодцем колись..
Був, поки його не переплавила Система. Сам він цю Систему не міг змінити і ніколи не слухав слушних порад. Він навіть не звертався до народу з класною і дуже корисною фразою:
- Намагаюсь зробити (...то-то). Але мені не дають (...ті-то). Прошу підримати!
Хіба наш народ не підтримав би?
+1

Юрію, я як і Ви не вірю політикам і ніколи нікого не підтримував на виборах, а після Ющенка розчарувався повністтю,але треба йти на вибори і обирати, маю надію, що і весь народ навчений гірким досвідом на цей раз не схибить. В першому турі однозначно буду голосувати за Богомолець бо її висунув не політичний Майдан.
+4

Мені легше.
Через активну громадянську діяльність спочатку "пресували" (задіяли бандитів, міліцію, суд) а потім (на всяк випадок) позбавили українського громадянства. В пункті "причина вибуття з списку виборців" записано: БІЛОРУС
:)))
Отже тепер не можу обирати і бути обраним - ну чи не смішно?
+4

Було-б смішно, якщо не було-б так сумно.
+2

Отнюдь Юрий. То, что Вас записали в белорусы не повод расслабляться. Никто Вас не лишал права агитировать за кандидата.
А если Ваш выбор - Богомолец, то это ещё и важно для страны.
+2

Пане Валерію, я - українець, народився і живу в Україні. Зробити мене "іноземцем" зміг лише наш "колоніальний адмін", який служить аж ніяк не Україні..
цілі галузі поділені між ними: у Фірташа - газова, титанова, хімічна, в Ахметова - телекомунікації, енергетика, металургія.
=========
1. Сплатити податок за шкоду (повітрю, воді, ґрунту, людському здоров'ю фізичному і духовному, надрам, іншим інтересам країни). Якщо "нема грошей" то
2. Суд.
3. Конфіскація майна і рахунків. Якщо "нема грошей" то
4. Арешт, ув'язнення, примусова праця на користь народу України аж до повної компенсації всієї нанесеної шкоди. Якщо "нема грошей" то
5. По-життєве позбавлення права обіймати важливі державні пости - ἀμήν, אמן‎, amen, амінь!
Не слід занадто захоплюватись теорією змов, бо тоді найкращим рішенням буде обрати президентом бомжа , з аргументами - найближчий до народу, простий далі нікуди і ні від кого не залежний .
+2

Польський народ обрав колись простого електрика, чехи обрали дисидента - прикладів безліч..
+2

Чехи обрали морального авторитета (драматурга, диссидента - это вторично). И у нас есть на этот раз такой шанс
+2

Борис Гребенщиков колись написав чудову пісню "Покоління двірників і сторожів", Віктор Цой був кочегаром..
У нас всіх, хто проти Кремля, відразу позбавляють всіх засобів до існування.. Чому українські лідери не мають опинитись серед бомжів? Це все-одно краще ніж загинути як В.Чорновіл та іже-зним.. (
+2

Юрій Бородатий 13:49
Згоден. Проте і Гавел, і Валенса до обрання довгий час займались політичною і громадською діяльністю, були відомі в суспільстві, мали великий авторитет. Чи можна те саме сказати про чотирьох на фото, які, судячи з усього, уособлюють нові обличчя з народу ?

Підтримка Ляшка , відверто кажучи, викликає подив. Здібності Гриценка ми вже знаємо. Про Яроша більшість почула, упевнений, лише недавно і небагато. Богомолець ми трохи знаємо , як громадську активістку.

Наскільки виваженим буде обирати їх на посаду з таким багажем інформації про цих людей ? Тільки із-за того, що вони нібито не пов'язані з олігархами ? Цього досить, щоб довірити долю країни ?

Вже не кажу про те, що олігархи, вони різні. Як показують останні події.
-1

Обирати слід того, хто менше всього буде нам заважати і кого легше скинути. От, чому люди бояться обирати Володимирівну? Бо бояться, що потім її не здихаємось вже ніколи!..
+1

Обирати слід не людей, а ідеї. І політикам слід також шукати та обирати необхідні народу (і Україні) ідеї.
Мені взагалі більше подобається тріумвірат -
Тріумвірат (від лат. triumvirātus) — альянс між трьома практично однаковими могутніми політичними чи військовими лідерами.
Триумвират (от лат. tres — три + vir — муж: «союз трёх мужей») — политическое соглашение, союз влиятельных политических деятелей и полководцев.
+1

Ми можемо ввести квадравірат і
"все буде добре.
Для кожного з нас"(с) :)
+1

Головне, щоб не було "лебідь, рак і щука"
)
Олександр Бондар.
При Кучмі замінив собою Ланового Володимира Тимофійовича (дуже чесну людину, доброго фахівця з економіки, але не фахівця з корупції бо у нас замість економіки корупція..). Після Бондара став Чечетов Михайло Васильович (ще той кадр..). Зараз Бондар у ВО "Свобода" (креатура Коломойського?).
Якщо ті кандидати у президенти, хто "проти олігархів", і справді проти олігархів — мають домовитися між собою про "єдиного антиолігархічного кандидата". Інші мають познімати свої кандидатури, закликавши своїх прихильників голосувати за того одного. В протилежному випадку перемога Порошенко неминуча.
Найприкріше те, що навіть у випадку, якщо той антиолігархічний кандидат переможе, олігархи не здадуться та доведеться воювати на всі фронти: проти Росії, проти криміналітету, проти олігархів, навіть проти західного світу.
+1

Боротись слід проти шкідництва
а не проти олігархів..
+1

Споживання — це теж шкідництво.
Олігархи фінансують неробство, нероби споживають не менше, та навіть більше за тих, хто своєю працею виробляє щось корисне. Отже, олігархи фінансують споживання неробами результатів праці робітників, тобто олігархи фінансують шкідництво, тобто олігархи — шкідники.
Під неробами я маю на увазі банкірів, чиновників, офісних працівників (не всіх, але багатьох), рекламних агентів, юристів, та інших, хто не виробляє нічого корисного по суті, а гроші отримує навіть більші, ніж ті, хто приносить суспільству реальну користь.
+1

Споживання корисних (товарів і послуг) і споживання шкідливих (товарі і послуг) - це дві великі різниці.
Також не слід плутати шкідників і паразитів, хоча чіткої межі між ними нема (як і між паразитами та творцями корисного). Визначення меж і вини - робота суспільства..

Штучно занижуючи зарплати (тарифи), олігархи витискають з робітників весь піт. Щоб прогодувати сім'ю, людина мусить працювати 1/3 доби. Якщо зважити, що людина спить 1/3 свого життя, + час на дорогу, то олігархам працівники віддають близько половини свого активного життя!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі