Блоги → Перегляд

Восени будуть перевибори до Верховної Ради!

Середа, 02:22, 11.06.14

Рейтинг
5 1
Переглядів
3415

0
0
У цій статті згадуються

Восени будуть парламентські вибори. Рішення вже прийнято в одному з кабінетів на Банковій. Скорше за все будуть відкриті партійні списки. Це вже позитив.
Тепер про те, хто піде на ці вибори і хто матиме реальні шанси провести свої політичні сили до нової Верховної Ради.
Отже. На парламентські вибори Петро Порошенко поведе свою партію "Солідарність", можливо тільки під іншою назвою. До лав президентської політичної сили увійде частина діючих народних депутатів від Батьківщини та УДАРу. Юрій Луценко може очолити партійний список. В першу п'ятірку точно потрапить Микола Томенко. Більшість київських депутатів-мажоритарників будуть в цій політичній силі. Президент Порошенко, як професійний "політичний шахматист", чітко розуміє, що для більшої ефективності йому потрібна власна партія в українському парламенті. 
З Віталієм Кличком та його УДАРом до того часу вони встигнуть "побити горщики". Перші конфлікти всередині неприроднього об'єднання вже можна відслідкувати зараз. 
УДАР піде на вибори окремо від діючого президента, втративши частину свого рейтингу. Віталій Кличко ще пошкодує про те, що одного разу підписав з Петром Порошенком союзний доровір. Але при цьому у Віталія Кличка є великі шанси змінити Порошенка на президентській посаді у 2019 році. Все залежить від того, як він себе поведе.
Зате складуться у Петра Порошенка добрі відносини з Арсенієм Яценюком - найкращим Прем'єр-міністром за всю історію України. Не виключаю, що Арсеній Яценюк реанімує Фронт Змін для участі у парламентських виборах і теж матиме непогані шанси на проведення своєї політичної сили до Ради. 
Юлія Тимошенко поведе на вибори свою "оновлену" Батьківщину, але її результат буде дорівнювати результату Київської Батьківщини на виборах до Київради. Тимошенко вже не повірять, нажаль.
Свобода може пролетіти, "як фанера над Парижем". Олег Тягнибок може вже зараз може починати "дякувати" своїм одіозним однопартійцям за дескредитацію партії на загальнодержавному рівні. Шкода, що все так входить...
Ляшко "заведе" до парламенту свою Радикальну партію на хвилі своїх популістичних заяв та особистої харезматичній постаті. 
Анатолій Гриценко поведе на вибори свою Громадянську Позицію, з максимальними шансами проходження до Ради. 
Демократичний Альянс, на фоні всього цього каламбуру, має реальні шанси провести до нової Верховної Ради деяку кількох своїх партійців.
Головне для них - правильно побудувати кампанію. 
Вірю, що пройдуть. Вони сильні. 
Леся Оробець поведе свою партію Політична партія "НОВЕ ЖИТТЯ" до Ради. 
Їй доцільно буде вже зараз подумати про об'єднання з Демократичним Альянсом. Або ж провести конструктивні перемовини з Андрій Парубій. Тоді шанси будуть. В іншому випадку може статися так, що доведеться почекати кілька років до наступних виборів...
Непогані шанси будуть у Національна Демократична партія України, особливо у місті Києві та Київській області. Цього може вистачити для проведення до парламенту кількох представників цієї нової політичної партії. 
Також шанси на проходження до Ради будуть у Партія Регіонів, в основному на сході та півдні України. 
Тільки це при умові обов'язкового легкого ребрендингу для обох вищезгаданих політичгних сил. 
Комуністи взагалі не пройдуть. Це ще один плюс. 
Правий сектор під питанням. Під великим.

Ну от - такий мій скромний прогноз. Можете посміятися. Я дозволяю.
А можете просто почекати та відслідкувати разом зі мною розвиток подій.
Курчат по осені рахують. От восени і побачимо, наскільки я був правий...

Коментарі

Коли ми вже почнемо обирати необхідні нам ІДЕЇ,
а не жуліків (для продовження розграбу України в інтересах Путіна)?
Об Лом 11:47
0
В борделе дела шли плохо. Хозяйка меняла мебель, делала ремонт и улучшала сервис, но ничего не помогало. Наконец, она пошла к своему старому знакомому, который ей сказал, что когда в цирке номер не получается то меняют артистов. а не шапито, а потому и в борделе нужно иногда менять девушек, а не проводить косметический ремонт... Юлю пора менять, лошадей и меринов из украинского парламенто давно пора менять...))
-3

Пошел в поликлинику, кардиолога нет, и до сих пор нет (ВОСЬМОЙ месяц). В декрете. Замены нет. Поликлиника на три района ( 40+ тыс жителей)

Пошел в соседнюю поликлинику..заплатил

Выписала препарат, стало хуже, поехал в больницу цитирую кардиолога : это ГДЕ такие лечат?

Вопросы есть?

К слову препарат за время приема( 1,5 мес) подорожал в 1,5 раза

Да в рот я вашу украину ВЛЮБОМ ВИДЕГУДБАЙ И СЛАДКИХ СНОВ...
Пошел в поликлинику, кардиолога нет, и до сих пор нет (ВОСЬМОЙ месяц). В декрете. Замены нет. Поликлиника на три района ( 40+ тыс жителей)

Пошел в соседнюю поликлинику..заплатил

Выписала препарат, стало хуже, поехал в больницу цитирую кардиолога : это ГДЕ такие лечат?

Вопросы есть?

К слову препарат за время приема( 1,5 мес) подорожал в 1,5 раза

Да в рот я вашу украину ВЛЮБОМ ВИДЕГУДБАЙ И СЛАДКИХ СНОВ...
0

Жека это проплаченный мусор. С мусорскими троллями не о чем говорить.
-2

почему украина все богатства дала одним, а умирать/убивать друг друга, нищеброды друг друга мочат- кости ломабт, а те кто их посылает один на одного в сауне е*** украинок)))


гонит других (холопов) ЗА СОХРАНЕНИЕ ТЕКУЩЕГО СТАТУСА КВО (НАРОД БЫДЛО РАБЫ - А ТЕ КТО МАНИПУЛЯЦИЕЙ ГОНИТ НА СМЕРТЬ - ЭЛИТА РАБОВЛАДЕЛЬЦЫ, БОГАЧИ)

ПОЧЕМУ ТАК?
Вперед парни,с вами правда,нажеда и свет...По нашей информации, сепаратисты сейчас производят расконсервацию нескольких танков и пару МИГов.
0

Наркоманы на Мигах новая серия и новая катастрофа, тут уже наркоманы на танках показались, то же нормально, так же наркоманы с установкой Град, так что восемь ракет застряли и не смогли выстрелить, то же прекрасно, ну что вам сказать нам еще не хватало наркоманов на Мигах, пусть лучше наркоманы на огородах сидят.
Сьгодні говорити про те хто з партій пройде в ВР це пальцем в небо.
Слідарпність поки що на бумазі, а ставка на Луценка як лідера партії це мінус та ще й великий.
Лячшко ще пару раз аиступить по дурному і піде за Тягнибоком.
Демапьянс може попасти в ВР, але програму потрібно мати більш серйохну.
ПР малоймовірно щоб пройшла - тенденція до розвалу.
Як що ПР розвалиться то КПУ знову буде мати біля 10%
А 3% КПУ набере тому що тільки вона за мир.
Батьеівщина 3% набере бо є структура, Юля і гроші.
Свобода більше всьго вільна і з речами на вихід.
Так як Україна потребує зміни ідеологічної політичної системи на концептуальну то можливий прихід в ВР нової політичної партії.
0

По нинідіючому Закону прохідний відсоток 5%.
0

Не пройдут КПУ и ПР, эти будут исключены, мажоритаров и суверенных владельцев сегрегаций и регионов так же не будет.
0

На счет ПР согласен, они себя изжили. Но с КПУ еще ничего не ясно.Запрет КПУ и последующтй уход Симогненко пойдет только на пользу про социалистическому движению.
Думаю что убирать карманное руководство КПУ олигархи не будут, и свои 5 процентов КПУ получит.
По-перше, перед тим, як прогнозувати результати виборів до ВР, треба чітко уявляти, а які саме норми будуть запровадженні в новому законі.
По-друге, як можно стверджувати будь який результат, доки в Україні йде війна: анексований Крим + Донецька + Луганська обл. = приблизно 10млн.голосуючого населення.
Питання до автора, як в його розумінні будуть відбуватись вибори з відкритими списками в ціх областях, і скількі народних депутатів, по його розрахункам, увійдуть до ВР?
Ці, та інші питання, треба ставити суспільству, думати, та прораховувати варінти.
0

З кожним днем стає ясніше що це конфлікт між Россією і США на теріторії України, а українці жертви цього конфлікту.
Коли це усвідомить більшість тоді і конфлікт стихне.
Leo Kiev 19:51
+1
А осенью Украина будет? или одна Руина?
0

Под вопросом стоит БУР - Буржуазная Украинская Республика.
+1

Будет руина.

Мальчик лет 5,беженец сказал на камеру: война будэ.
На мой взгляд, нет ничего удивительного в том, что украинские сми публикуют ложь.
Все зверства военных они замалчивают, зато себя выставляют в роли жертв России, которая совершенно ни при чём. 23 года бездарной политики привели к кровавому исходу. Украину продали вместе с жителями американцам. Нынешние террористы, захватившие власть в украине, ведут себя с гонором, чувствуя так называемую поддержку америки, которая и проплатила переворот. А что в реальности? Промышленность уничтожена, вместо миллиардов - несколько миллионов помощи, да сухпайки, которые разворовали и распродали.
Сводят лбами две страны. Потому, что надо отрабатывать деньги полученные от америкосов. А потом, как саакашвили, разъедутся из украины с награбленными деньгами. Вот и вся политика. Им надо денег заработать и спрыгнуть с поезда.
А люди их не интересуют. Это видно по заботе о жителя в виде концлагерей. Такая власть идёт по головам и трупам. Но долго она не продержится. Как только цель будет достигнута, начнётся хаос, как в подопечных, Ливии, Египте, Ираке, Афганистане.
Вы всё обвиняете Россию, что она стоит за "сепаратистами". А кто повёл эту кровавую политику? Начали с русского языка, зачем это нужно было делать? Фашизм и радикализм подняли из ада, зачем? Если бы хотели идти своим курсом, так и шли бы. И никакой бойни бы не было. Снова, как в 1937м чистки, зачистки. Это же люди, Бог дал им жизнь, и никакая поганая рука не имеет права её забирать.
Совсем недавно все радовались, как уничтожили раненых на грузовике, радовались о бомбёжках над городом, где живут люди, радовались, когда шли фосфорные бомбардировки. Что же сейчас не радуетесь, когда самолёт подбили с НАЦгвардией? Они куда летели? Кого убивать? К кому на родину они летели?
Ни один "сепаратист" не полетел в Ивано-Франковск или Киев, или ещё куда то. Зато к ним, где они жили и родились, едут зачищать. Едут проливать кровь, убивать раненых, бомбить дома, где пенсионеры не могут выехать, где дети в подвалах сидят. Слетали? А кто то деньги собирает, чтобы "колорадов" зачищать. Кто то сыновей своих посылает наводить справедливость. А теперь груз 200. И никто не радуется. Заметьте. Мне не радостно, как было вам. Вы всё человеческое уже потеряли. Сидите здесь и злобой живёте. Ваше "правительство" решило заработать на войне, страну втягивают в войну, где проигравшие будут все. А вы верите политтехнологам, которые брешут на телевидении и в интернете, и делают вам статьи как у виктора злого, надёргают фотографий и под ложь свою подставляют, всё равно никто проверять не будет.
Опомнитесь, не желайте людям зла, за это покарает вас Бог!
-2

админы Забаньте пидора за перепост своих высеров
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі