Блоги → Перегляд

Петре Олексійовичу! А чи гралися б ви з путіним у "криваве перемир'я", якби вбили вашого сина?

Понеділок, 13:08, 30/06

Рейтинг
0 0
Переглядів
1117

0
0
У цій статті згадуються

МЗС хуйла обурилося загибеллю російського оператора на Донбасі: "Вимагаємо від української влади провести об'єктивне розслідування трагедії, що відбулася і строго покарати винних", - зазначено в заяві.

А як, падли, щодо збитого вашими найманцями літака, в якому загинуло 49 українських військових? Це для вас, лицеміри, "не в счет"? А вертоліт з 9-ма службовцями - теж? А півтори сотні загиблих українських армійців - не трагедія? Ух, скоти!!!

Але найприкріше, що так само як росіяни, не цінує життя українців і порошенко. Все не награється у своє одностороннє перемир'я. А якби його сина, старшого, підірвали б на блок-посту з гранатомету? Якби його живцем спалили у БТРі? Під час того кривавого "перемир'я", коли не можна атакувати терористів, а тільки чекати, коли ті вистріляють всі свої патрони і снаряди?

То виходить, що смерті звичайних українських хлопців - патріотів Вітчизни - для порошенка теж "не в счет"? Їм можна гинути і навіть потрібно?

Коментарі

Об Лом 13:25
-1
Если не сплавить радикалов с майданов на Восток и не бросить их в бойню, то они могут повернуть мечи против Куливлоба, Трупчинова и Пороженко... Вот эта троица при поддержке ляшков с коломойшами и наливайченками и отправляют буйных штабелями на восток на поля Новороссии...)) "Перемирие" - это вынужденная мера, потому как бабло хозяева: нуланды с рампеями не дают и не дают команду фас Пороженке...))
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі