Четвер, 16:53, 03.07.14

Рейтинг
4 0
Переглядів
2492

0
0

1251476032.jpgSoft Power, або м'яка сила.

Під шквальною критикою своїх дій проти України, Москва робить спроби для реабілітації власного іміджу і намагається домогтися, щоб її почули в Європі; для цього використовуються фінансовані Росією аналітичні центри та ЗМІ, всі намагаються виграти симпатію європейців, перекладає StopFake. У своїй статті для Радіо "Вільна Європа"/Радіо "Свобода", Наталя Канєвськая називає головною метою Кремля Францію. Ця країна є домом для цілого ряду організацій, які рекламують все російське, включаючи уряд. Кажуть, що багато з них фінансуються Росією. "Є окрема Росія, якою вона хоче здаватися за кордоном", - говорить ДАЛІ ЧИТАЙТЕ ТУТ

Коментарі

Москалі завжди цінували тільки брехню. Правду вони не люблять, правда (для москалів), це прикра перешкода до панування Кремля в усьому світі..
Господь не прощає такі гріхи німецької і французької влади.
mart mart 19:48
+2
рос брехня там для них то єдина інфо.

бля---сталіна знали там колись як смішного дядька
+1

Джо, Сталіна звали Джо.
Франція вже забула москальський чобіт "в ґораду-Паріжу"?

Голі москальські "касакі" купались в р.Сена, а дами ходились дивитись в біноклі на диких людей з кацапії. Потім всі французькі хлопи запускали бороди, щоб їх дами любили так само як тих диких "касаків"..

Багатії збирали гроші, щоб відкупитись від "касаків" і щоб ті йшли в свою кацапію і дали спокій людям ))
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі