Блоги → Перегляд

Реалізація децентралізації країни України, чи розвиток самоврядності територіальних громад.

Четвер, 07:41, 10/07

Рейтинг
5 0
Переглядів
1227

0
0
У цій статті згадуються

Всі добре розуміють, що бюджет складають налоги територіальних громад та виробництв і підприємців господарювання територій. Зараз готується так звана децентралізація. Знову суржик(змішаність) з влади народу, що зростає від сім'ї та громад до державного управління з тим багажем карьерного зростання фахівців та лідерів, чи кар'єрним складом будівничих  та непотрібом з руйнівників і злочинців.

Заважає народовладдю звичне традиційне зверхнє ставлення влади до народу та традиційна недовіра і залежна поведінка чи виживання. Звичне феодальне централізоване управління дає більше волі місцевому панству-дворянству. І це замість розвитку демократії та збільшення економічних свобод самоврядності господарювання народу в форматі саме територіальних громад в народній демократії. Так діяли попередники Порошенко. Тож реформи без зворотніх звязків не є прогресивними, а майдан вже став діючим чинником в традиції України. Тож саме тому слід застосувати належні відповідні механізми.

Майдан підтвердив ефективність народного самоврядування в кризовій ситуації як зворотній звязок народовладдя. Саме тому потрібно то легітимізувати в місцеві майдани і всеукраїнський майдан через всеукраїнські збори, бо Крим та Луганську та Донецьку області можуть представляти депутації від громадян територійз числа законослухняних і відповідальних громадян україни.

%D0%A1%D0%BB%D0%B0%D0%B9%D0%B416.PNG

ЗВЕРНЕННЯ до президента України  http://exintel.org/zvernenny.htm

Презентація вмотивованих змін до Конституції http://exintel.org/prezent_ua.htm

Обгрунтування змін до Конституції від  20.06.2007 в останній редакції  http://exintel.org/polit_korekt.htm

Проект Конституції України http://exintel.org/DOC/0-KONST-UA.htm

Дебати з питання тут http://politiko.ua/debate1123

Демократія починається з місцевих громад. Так що у владу спливають люди з таких первинних рівнів, що є лише відображенням таких феноменів, як донецкі - Януковича, чи Дніпропетровські - Кучми. Тож для господарювання країни Україна треба саме господарник, а не "червоний директор", чи "крадій рецидивіст", альфонс відбілений до білої пушистості ріднею ощастливленої молодої. Не повезло країні Україна, що не посадили рецидивіста на третій термін. А народу країни України як неповезло...

Та народ країни Україна згуртований в біді незгоден з обмеженням свобод та відсутності потрібної самоврядності, коли територіальні громади стануть колискою виховання у майбутніх державних лідерів навичок та традиції державності та господарювання на своїй землі. Тож, чи треба так не любити країну Україну, щоб в територіальних громадах не було порядку і вони виховували і сприяли кар'єрному росту злочинців у владі. Саме тому формування самоврядності і демократії в териториальних громадах сприятиме зростання і демократизації державного управління країни України.

Це стосується вирішенню таких значних питань для господарювання і життя міст, коли прибутки і нал збирають міські транспотники і мають отримуют своєчасну платню за роботу саме за основним рахунком місцевого бюджету. За державою залишається контроль справедливого використання місцевого бюджету, але затримка зарплат в виробничій сфері не стане перешкодою для роботи транспортників, комунальників...

Держава країни Україна має право на успіх та самодостатність розвитку однієї з древніх культур цивілізації. Для України зараз час визовів і відвертості наших ворогів та благодійників. Саме тому народ та лідери України проходять іспит на патріотичність та самодостатність.

Тому вибори в такий буремний час можуть бути саме тим явищем очищення та консолідації кращих представників народу у владі задля розвитку і успіху державності та господарювання.

Центральна виборча комісія підрахувала, що витрати на проведення чергових місцевих виборів на території усієї України знадобиться виділити з бюджету суму 1,2 млрд грн.

Комісія затвердила витрати для включення до бюджетного запиту за бюджетною програмою "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" у сумі 1 млрд 210 млн 300 тис грн, повідомляє прес -служба відомства.

Крім того, ЦВК затвердила витрати на проведення виборів народних депутатів України на 2015 рік у сумі 23 млн 675 тис грн, на функціонування Державного реєстру виборців - 18 млн грн.

Чергові місцеві вибори на території всієї України відбудуться в останню неділю жовтня 2015 року.

http://www.day.kiev.ua/uk/news/090714-cvk-na-miscevi-vibori-v-ukrayini-neobhidno-12-mlrd-grn

Коментарі

Без відміни сліпого податку, який гнобить творців корисного (і живлять шкідників та паразитів) - ніц не буде..

Розбийте Корито! Позбавте шкідників фінансування з народної кишені! Відмініть податки в народному господарстві! Перестаньте різати курку, яка принесе вам золоті яйця!
Панове радлюди, в рамках вашої більшовицької манії командувати всім і вся децентралізація неможлива принципово.
Бо управлінські закономірності та, відповідно, управлінські алгоритми для суспільства і людини зовсім не такі, як вам мариться.
Тож благаю: вникніть у діамат.
+2

Для чого взагалі українцями командувати?
Адже у нас природна тяга до чистоти і порядку..

Коли командують москалі - чекай біди..
Отже нам слід просто скинути прокремлівську владу і зробити так, щоб її вже більше ніколи не було - вчимось у фінів (вони знищили у себе російську мову і корупцію).
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі