Блоги → Перегляд

Вілкул мітить на посаду голови Донецької ОДА

Субота, 12:23, 19.07.14

Рейтинг
2 0
Переглядів
1994

0
0
У цій статті згадуються
Кандидатура ахметівського протеже може стати компромісною для Порошенка й донецьких


Вчора Вілкул засвітився у Шустера. Вчергове виступив за мир і перемовини, за "сшивать страну". А хто ж її шматував і розколював весь час як не ви, януковичі кляті?!! Регіонали срані!!! Що б не відбувалося, а такі як Вілкул - невиправні. Все одно за мир і перемовини - з терористами, путінськими найманцями, агресорами, вбивцями, катами.
Немов обкурені.

Але виникає в мене відчуття, можливо помилкове, проте воно з кожним днем міцнішає, що Вілкул мітить на посаду голови Донецької ОДА. Зараз Вілкул все більше піариться як глава гуманітарного фонду, що опікується проблемами Донбасу. Думаю, це не просто так. Враховуючи натуру екс-голови Дніпропетровської ОДА й колишнього віце-прем'ра, той не став би займатися такою діяльністю не переслідуючи конкретної мети, не маючи особистої вигоди й інтересу.

Кандидатура Вілкула і справді виглядає підходящою (чи може такою вважатися) як для Києва, так і Донецька. Той не вирізнявся різкими українофобськими заявами як Левченко, не настільки одіозний, але ж і українського патріотизму там - катма. І в разі призначення будуватиме в Донецьку щось на зразок УРСР, але під брендом "Єдиної України". В цьому і полягатиме ідеологічний компроміс між Києвом і Донбасом, який на даному етапі влаштує обидві сторони.

І ще про Вілкула:

Голова ОДА Олександр Вілкул - зірка дніпропетровського телеефіру!

«Вілкул» - молоде ігристе старого розливу

Олександр Вілкул - совковий русифікатор-українофоб, узурпатор і нарцис

Коментарі

Уточнение:
Вместо "метит на посаду" читать "метит посаду"
Отсюда разный смысл и последствия.
В первом случае может просто не попасть, во втором могут яйца отбить.
На хер він там здався?
Там тільки Семенченко всиде.
Хвате,що Таруту посадили.
Тільки не "туди".
Люструвати і поставити Семенченка !
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі