Блоги → Перегляд

Миром сьогодні правлять ФІНАНСИ.

Четвер, 21:37, 24.07.14
У цій статті згадуються

Познаймився з цікавой статтею:
автор
Володимир Гаврилюк. Наведу її повністю:

Президент намагався поставити в незручне становище Яценюка і Турчинова,
а ті оголосили йому шах

Гарячу промову Яценюка в Раді, яку він виголосив перед оголошенням про свою відставку, можна буде вивчати в школах. Як в американських школах вивчають деякі промови президентів. Яценюк емоційно, але твердо і обгрунтовано пояснив, що означає вихід УДАРу та "Свободи" з коаліції - "завтра" не буде чим заправляти БТР і пояснив заочно Порошенку, чим відрізняється національний лідер від політикана. Але резюме цієї промови, адресованої, головним чином, Порошенку, підвів спікер і соратник Яценюка Олександр Турчинов. Він запропонував УДАР та "Свободі", які не хочуть працювати з урядом Яценюка, висунути свого технічного прем'єра.
А цьому всьому передував не зовсім чесний хід Порошенка та його соратників у ВР. УДАР Президента Петра Порошенка (гадається, що усім зрозуміло, що Кличко виконує в ньому роль зіц-голови) не повідомив про своє рішення колег по коаліції - а саме "Батьківщину", яку очолюють спікер Олександр Турчинов та прем'єр Арсеній Яценюк. І Порошенко вивів УДАР з коаліції саме в той момент, коли "смертник" Яценюк запропонував ВР проголосувати непопулярні законопроекти, зокрема, про секвестр бюджету. Турчинов вже публічно назвав це фактично ударом в спину уряду Яценюка. Картинку "удару в спину" доповнює вихід з коаліції 9 депутатів фракції "Батьківщини", зокрема, Томенка, Ар'єва та Бригинця, які, зрештою і так є "порошенківцями".Після обіду ці законопроекти Яценюка таки провалили. Тобто Порошенко вирішив діяти наступним чином - він підвищує свій рейтинг за рахунок того, що успішно реалізує суперпопулярну в суспільстві ідею перевиборів, тоді як Яценюку, а разом з ним і Турчинову, залишається займатися невдячною справою просування непопулярних рішень і приймати на себе весь негатив від їх наслідків. Усе це на фоні того, що, судячи з усього, Порошенко не зумів Яценюка і Турчинова зробити своїми політичними союзниками і вирішив розправитися як з конкурентами.І відставка Яценюка стала ударом у відповідь. Ударом влучним. І відкритим. Не хочете пане Президенте (а точніше ваш УДАР) працювати з урядом - беріть відповідальність на себе за заправку БТРів. Так, Яценюк обіцяв стати "смертником", але він не погоджувався, що вбивати його будуть його ж начебто союзники. А саме тим і зайнявся УДАР. І він зробив єдино правильний крок. І дуже вчасний - подавати у відставку треба було або сьогодні, або вже ніколи.
Що тепер робитеме Порошенко? Є два варіанта. Перший - справді висунути свого прем'єра і взяти на себе відповідальність за весь, абсолютно весь стан речей, з усім негативом. Це під час виборчої кампанії не сама краща доля. Є другий варіант. Просити Яценюка не кидати уряд, але чесно поділити з ним весь негатив від реформ. Що вибре Порошенко невідомо. Але вже зрозуміло, що всіх собак на Яценюка з Турчиновим йому не вдасться навішати.


 

Коментарі

Якщо не почати страчувати корупціонерів вже вчора - ніяких грошей ніколи й ні на що не вистачатиме..
+1

Але хто буде страчувати, тобто хто буде КАТОМ.
На мій погляд питання в руйнуванні системи, що дозволяє красти.
0

Без покарань - ніц у нас не вийде.
Адже корупціонери у нас відіграють роль баскаків, копєйніків, опричників Кремля. Тому вони користуються необмеженими повноваженнями + безкарністю.

Необхідно щоб:
сума штрафів + конфіскацій = вигоді від корупції.
Тоді швидкість росту корупції почне гальмуватись. А щоб корупція зменшилась, то кара корупціонерам (в своїй сумі) має бути більшою за вигоду від корупції (в своїй сумі).
+1

Что мешает Президенту выполнить требования граждан Украины (мысли вслух).
Без разрушения финансовых схем воровства денег, деньги с Бюджета будут уходить
(ВОРОВАТЬСЯ !!!) и дальше к смотрящим и ставленникам воров (Ахметов, Иванькович, Ефремов, Колесниченко, Пшонка, Захарченко и десятки других).
Финансирование терроризма за счет государства - приведет к огромному числу жертв на востоке Страны, истощение ее в финансовом плане и постоянном откладывании сроков решения организационно-юридических проблем (Конституция, Люстрация, реформа силовых структур и судебной составляющей). Без решения этих проблем в течении года - страна может оказаться в полностью разрушенном состоянии.
Поэтому нельзя рассматривать действия отдельных политических групп без понимания цели - перевыборы должны состояться в Октябре, Законы о Выборах и о Люстрации должны быть приняты до перевыборов.
И в этом направлении НИЧЕГО не сделано !!!
Правительство с Батькивщиной решали только текущие вопросы (не скажу, что плохо) , но всячески (при помощи ПР) тормозили любую попытку решения организационно-юридических проблем.
Это привело к тому, что за 4,5 месяца не наказан ни один преступник и вопросы наказания даже не поставлены.
В заключении: О.Бальзак про идеи красиво, но не больше. Вы должны понимать, что наказание кто-то должен контролировать. Прокуратура и суд без Люстрации приведут к НУЛЮ любые ваши штрафы и конфискации.
0

Президент, це монарх. А в монарха оточує його свита, яка ним і керує..

Жодного разу, з уст жодного президента, не чув слова:
- Хочу для народу зробити ...(то-то) але мені заважає ...(той-то). Будь-ласка, знесіть його нахрєн - допоможіть мені і я допоможу вам!

Щось подібне говорив навіть цар Грозний, а наші - ні.
Чому?
Бо є наповнене народом КОРИТО і нема ПОКАРАННЯ за брехню і крадіж.

Жоден з президентів не йде проти свого оточення. Тому новий і праведний закон має стосуватись КОРИТА (його слід знищити) і ПОКАРАННЯ за шкоду (вона повинна бути).
+1

Згоден з вами, але погодтесь, щоб ввести штрафи і конфіскації потрібно багато зробити з Юридичной точки зору, а задля тимчасового зупінення Податкового Кодексу і прийняття Указу про вкрай необхідну легалізацію оберту капіталів треба значно менше.
Згоден і з критикою Президента, але коли це корито повністю заповнено лайном, то потрібно якось його звідти викинути, а ці питання наразі знаходяться у сфері цього самого лайна.
0

Я технар, а в техніці нічого неможливого нема.
Тому просто кажу, що необхідно зробити..
Тобто я зараз не підтримую жодного чиновника (Президент - це теж чиновник).
Але я не бачу жодного обличчя, хто не тільки бажає, а в ЗМОЗІ зруйнувати цю систему.
0

Це тому, що Ви шукаєте обличчя, а не ідеї - шукайте ідеї!
"Ідеї страчуються іншими ідеями" (О.Бальзак)
+1

В мене ідей ще дуже, дуже багато - що з них взяти, якщо вони варяться в мені.
0

Ідеї завжди були є і будуть. Необхідно щоб люди переконались у їх корисності і необхідності.
Шрифт !!
wild cxid 04:35
0
майдани, революції, зміни влади, люстрації це все до *опи
всі ви хочете змін прямо зараз,але
суспільство інертно,громадянська свідомість змінюється дуже повільно
шлях еволюції довгий, нудний та трудний
тобто, ідея дуже проста - почати з себе

як ілюстрація:
їду містом через мост Патона і бачу, як з машини, з закріпленим на ній українським прапорцем, що їде попереду, водій у вікно машини кинув недопалка на дорогу...

а ви кажете "люстрації"...
коломия - це європа!..
0

Згоден з Вами - я теж іноді викидаю опалок на дорогу, але частіше складаю біля сидушки.
Згоден і в тому, що потрібно почитнати з себе.
Одне запитання - Ви переконані, що злочинці теж будуть змінюватись? - бо це є та "когорта", що найбільше заважає нам жити.
В заключении: О.Бальзак про идеи красиво, но не больше. Вы должны понимать, что наказание кто-то должен контролировать. Прокуратура и суд без Люстрации приведут к НУЛЮ любые ваши штрафы и конфискации.
===========
1) Люстрація (як покарання позбавленням грошей, майна, свобод і влади) має бути ПОСТІЙНОЮ.
2) Люстрація має бути за діло, а не за участь в ФСБ та інших бандформуваннях (яких безліч).
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі