П'ятниця, 22:40, 08.08.14

Рейтинг
2 0
Переглядів
1519

0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик

Собаки лають – караван іде. Ворогів у Ляшка багато: перш за все – окупанти та олігархи. Вони аж зі шкури лізуть, аби зробити найрейтинговішому політику України якусь пакость. Ну і мать їх туда – люди у нас мудрі. Самі розберуться, де правда.

Отже, в мережі з’явилась розмова Олега Ляшка і зам.губернатора Дніпропетровщини Коломойського Святослава Олійника щодо звільнення затриманого депутата Миколи Левченка.

1. Розмова справді була і не складає ніякої таємниці. Дізнавшись про ситуацію, Ляшко вирішив взяти участь, щоб 20 мільйонів гривень, які були у Левченка, були спрямовані на боротьбу із сепаратизмом. По-перше, всі, хто всерйоз допомагає армії і батальйонам знають, наскільки катастрофічно не вистачає ресурсів. По-друге, фінансувати боротьбу із московськими окупантами за рахунок промосковського політика – погодьтесь, це красиво.

І, до речі, а що такого компроментуючого у цьому записі? Піарники Бєні даремно проїдають свої крихти з панського столу.

2. Розмову записав і викинув в Інтернет сам Олійник. Сам Олійник нічого по собі не вартує – дрібна шістка біля ніг Коломойського. Останній просив Ляшка записати Олійника в список Радикальної партії. Звісно, була відмова – для чого нам приватівський ширпотреб?.. Сам факт, що Олійник злив цю розмову за вказівкою Бєні – говорить про рівень “моралі” їх обидвох. Друзі, ви б виставляли на розсуд громадськості приватну розмову?

В джентельменському колі після такого руку вам не потиснуть. Позаяк це низько і підло викидати приватну розмову. Мужчина так ніколи не робить. На відміну від дешевих ганчірок. В ненависті до Ляшка вони опускають себе нижче плінтуса. Там їм, власне, і місце.

Андрій Лозовий,
заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
Депутат Київради

Коментарі

Leo Kiev 22:47
-3
Не смеши, Ляшко типичный даун, который выполняет все указания кукловодов. Ему уже недолго осталось, после очередного Майдана его тушку найдут где нибудь на помойке
+1

Ты, котенок засранный, всех меряешь на свой тупорыло-быдлячий кацапский аршин. Это только в вас, в Кацапии, все косят под придурковатого кремблядского педика-у@бка. Из ста пуйлов не сделать одного Ляшка. Пусть он шумный и несдержанный, но честный и порядочный, и очень любит Украину.

Вам, потомкам многовековых династий хануриков и подзаборных глядей, слова "честный" и "порядочный" непонятны. Главная радость кацапа - полизать сраку кого повыше, и чтоб утром было на опохмел. Ничо, ждать недолго осталось - придут китайцы и вас научат, как мотыгой махать и навоз грести. Вы только на это и способны!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі