Блоги → Перегляд

"Зеленые человечки" уже в Мюнхене - российские террористы взорвали могилу Бандеры

Неділя, 17:21, 17.08.14

Рейтинг
4 0
Переглядів
2097

0
0
У цій статті згадуються
Ганна Герман
Політик

972118_original.jpg

В Мюнхене взорвана могила Степана Бандеры.«Сегодня в Мюнхене взорвали могилу проводника ОУН Степана Бандеры. Кацапы и мертвого Бандеру боятся больше всего на свете», - написал «свободовец» на своей странице в Фейсбуке.

Он добавил, что сделано это, видимо, чтобы украинцы не смогли перезахоронить героя в Украине.

971851_original.jpgВ то же время Климкин, находящийся в Берлине, сообщил, что могила не подорвана - гранитный крест разбит (как?!), а могилу начали раскапывать.

Честно говоря, я очень доволен этой историей - пусть немцы осознают, что "зеленые человечки", которые покупают автоматы и танки "в ближайшем сильпо" - уже в Германии.

Джерело: http://v-n-zb.livejournal.com/7341072.html

Гебіські вандали навіть могил бояться, а європейцям варто задуматись чи потрібні їм такі "туристи- терористи", може хай сидять собі в своїй паРаші і варяться у власному соці.  

Коментарі

Leo Kiev 17:35
-4
Это фрау Меркель развлекалась)))
*** я очень доволен этой историей - пусть немцы осознают, что "зеленые человечки", которые покупают автоматы и танки "в ближайшем сильпо" - уже в Германии. ***

Це точно. Бо якісь вони соннуваті оті німці.
+2

Вони не соннуваті, а тісно "пов'язані" з Росією. Моя знайома, що вийшла заміж за німецького студента котрий був в будівельному загоні при будівництві газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород на початку 80-х і з тих пір живе в Німеччині розповідає, що дуже багато поволжських і казахських нащадків німців переїхавши в Німеччину ментально залишились росіянами і принесли в Європу російську "культуру" і світогляд (мову, доречі, за 15-20 років перебування не здатні вивчити навіть на найнижчому рівні, в магазині показують на товар і говорять "geben Sie es" - дайте ось це).
Це їь не впеше:
а)Розкидали кістки преподобного Сергія Родонєжського;
б)Ковирялися у труні Тамєрлана;
в)Підірвали поховання Багратіона;
Азіяти-с.((
+2

Нагадати вам, що японці - азіати?
Раша з Азією й близько не стояла, раша - це просто раша. В паскудстві своєму - дійсно особлива, дійсно не така, як усі інші.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі