Блоги → Перегляд

Ясір Арафат і «днр»/«лнр». Несподівані паралелі

Субота, 17:49, 06/09

Рейтинг
4 0
Переглядів
1291

0
0
У цій статті згадуються
Олег Царьов
Політик

У регіоналів та ангажованих ними політологів і журналістів зараз пішов тренд порівнювати війну на Донбасі з багаторічним збройним протистоянням між палестинцями і Ізраїлем.

Зокрема, такі месиджи на ток-шоу озвучують Нестор Шуфрич і Олександр  Вілкул.  

Випадково чи ні, прямі паралелі між "днр"/"лнр" та Організацією визволення Палестини під орудою Ясіра Арафата провів один з політичних аналітиків Іскандер Хісамов.

До тієї ж аналогії вдався і Вадим Карасьов. Він теж загадав лідера ОВП, так само як і Хісамов, зазначивши, що Арафат був терористом, але це не завадило йому отримати Нобелівську премію миру.

У такий спосіб відбувається спроба лібералізувати ставлення українців до терористів, легітимізувати їхні "днр"/"лнр" як політичні утворення.

Щодо Ясіра Арафата, то він хоч представляв окремий народ - арабський. А який такий окремий народ живе на Донбасі?

Натомість,
очевидним  фактом є зовнішні впливи на Україну з боку Росії, підігрівання нею сепаратистських настроїв зі ставкою на місцевий люмпен й відвертий криміналітет. Плюс надання прямої збройної і військової допомоги. Ось основні фактори розпалювання війни.

Місцеве ж населення Донбасу навіть в з числа проросійськи налаштованих у переважній більшості виявилося не готовим до збройних виступів.

Це принципово відрізняє їх від палестинських арабів. Останні були дуже мотивованими, їхній рух формувався знизу, зсередини й був масовим. Не було потреби, аби їх хтось підстьобував. Проросійський донеччанин, якби не втручання Москви, благополучно проспав би "рускую вєсну".

Конфлікт між арабами та євреями виник внаслідок бажання кожного народу створити на території, де вони проживали, свою державу. Тобто ніякого державного утворення там не було. Причиною протистояння стала незгода арабських країн та палестинських арабів з рішенням Генасамблеї ООН щодо розділу Палестини.

29 листопада 1947 року Генасамблея ООН прийняла Резолюцію № 181, яка передбачала утворення на території Палестини двох держав: арабської та ізраїльської. Араби розцінили таку резолюцію неприйнятною для себе, а Єврейська Національна Рада проголосила 14 травня 1948 року створення держави Ізраїль.

На Донбасі ж "днр"/"лнр" виникли на 23 році визнаної всіма у світі державної Незалежності України. Отже коріння конфлікту - абсолютно різні. Відтак різними і непорівнюваними речами є всі подальші в розвитку ситуації.

Ну і на останок, кого ж та за якими критеріями на Нобелівську премію мира від "днр"/"лнр" номінували б Хісамов та Карасьов? Гіркіна? Болотова? Захарченка? Чи, може, "новороса" Царьова?

Коментарі

Разница между палестинцами и евреями состоит в том, что вторые сумели, наконец, создать настоящее государство, а первые - нет.

А так, два сапога - пара: и те, и те - драчливые донельзя, предки обоих жили рядом в тех местах несколько тысяч лет, перемешали кровь, насколько это возможно, живя на пятачке земли друг у друга на голове. Но...

Первые - исламисты-сунниты, вторые - иудаисты. Евреи больше всё по торговой части, палестинцы - попроще. Поэтому, хрен бы появился Израиль, если бы не американская диаспора с буржуями мирового класса...

Если бы по торговой части пошли не евреи, а арабы - в богоизбранном месте палестинцы бы давили евреев, а не наоборот.

Лотерея!..
Вони не приводять паралелі, а притягують за вуха ))
А ХОХЛЫ ЕСТЬ ХОХЛОЖОПЫЕ А ЕСТЬ ХИТРОЖОПЫЕ
Leo Kiev   22:04
0

А ЕЩЕ ЕСТЬ МАЛАНЦЫ))) КОТОРЫЕ НАЕБЫВАЮТ ХИТРОЖОПЫХ И ХОХЛОЖОПЫХ
0

Чому Росія живе так бідно і другим не дає нормально жити?
Як Ви цього (такої дурости) досягаєте?
http://liveukraine.su | правильные блоги ;)
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі