Блоги → Перегляд

Вони з нами кришталево чесні (з поправками)

Субота, 21:51, 27.09.14

Рейтинг
7 0
Переглядів
1821

0
0

ВОНИ З НАМИ КРИШТАЛЕВО ЧЕСНІ

 

Вступ

Маю на увазі всіх, хто пнеться нами командувати. І насамперед, звісно ж, це кандидатів у нардепи, як мажоритарників, так і за партійними списками.

Саме так, повторюю і наголошую: всі ці кандидати у своїй передвиборчій агітації не брешуть нам ні на крапельку!

І пояснюю, чому.

 

Чергова ваша світоглядна дурість

На жаль, зараз більшість радлюдей на практиці наших же виборів однозначно пересвідчилася: кого до ВР не обирай  - завжди в підсумку виходить ні се, ні те чи й відвертий злочинець.

Від таких своїх плодів таваріщі (а світоглядно всі ви  є більшовицьким продуктом)  дружно і зневірилися у своїх обранцях. І вже заздалегідь вважають своїх обранців брехунами і махінаторами. Кого б вони самі свідомо і добровільно на власну шию не обрали.

То в такому разі виходить, що ви, панове радлюди,  вже від початку свідомо голосуєте за брехунів та махінаторів?!

Така постановка питання психологічно дуже для людини неприємна.

Тому ви дружно й одностайно  придумали цьому  "пояснення" хоч би для самих себе. Щоб не було так соромно за добровільно, радісно та свідомо власноручно створений черговий ідіотизм. Вкотре, для самого себе та близьких.

Для цього ви й вигадали таку тупу відмазку. Що, мовляв, ці вибори давно вже нічого не значать. Бо давно вже їхній результат не залежить від волі основної маси виборців. А просто змовилися грошові мішки і можновладці, та й витворяють із цими кандидатурами, що їм заманеться.

А ми, бідолашні, ходимо вже на ці вибори лише на автоматі, у примарному сподіванні на якусь чудесну справедливість.

Бо що лишається?

Відомо ж здавна, що надія помирає разом з нами…

 

Панове радлюди, не брешіть хоч самі собі

Бо хіба під час перших виборів у незалежній Україні ви ж самі обрали кращих?!

Та ні, і самі знаєте, що ви й тоді абсолютно свідомо і впевнено вибрали виключно нахабних самодурів та хитрих махінаторів.

І ніхто суттєво вашому волевиявленню з тих часів і не заважав. Тому й від початку ви абсолютно вільно і прозоро обираєте тільки тих і таких, яких бажаєте.

Кажете щось  про численні махінації на багатьох минулих виборах?

Так, були такі, як же у вас без цього.

Однак це були масові порушення чинного виборчого законодавства!

Проте ви особисто жити за законами якраз і не хочете!

Гірше того, більшість з вас категорично проти того, щоб ви були рівні перед Законом зі всіма і всі – рівні з вами.

А все пнетеся якось прошмигнути без черги, пролізти у найтіснішу шпарку чи облапошити ближнього першим. Хай навіть інколи під благородними гаслами, та все одно із порушенням Закону.

То те ж самісіньке ви масово витворяєте і з виборами – обираєте тих, хто буцімто буде прихильнішим якраз до вас, а не до когось іншого.

І давнє керівне гасло для цього маєте: "Знаємо, що це негідник, але ж це наш негідник!"

Та й ці масові порушення чинять не якісь там і звідкись там, а ваші рідні, близькі чи знайомі. І до цих порушень переважно охоче залучаються сотні тисяч(!) громадян України. Тому й виборчі махінації – це воістину справа всенародна!

Повторюю: якраз тому, що основна маса населення якраз цього і якраз такого хоче. Як і завжди в антиринковому суспільстві, де основний пріоритет – побільше урвати незаробленого.

Ну, а те, що навколо цих порушень Закону традиційно знімається традиційний галас, то це вже від купки штатних придурків чи то пак – добровільних активістів та інших захмарних романтиків. Які тупо вірять всьому, що написане на всіляких папірцях, в тому числі і званих законами.

На підтвердження цього згадайте, скільки і кого саме було реально покарано за виявлені виборчі махінації в результаті цих "найсуворіших" розслідувань і "найсправедливіших" судів…

Сказане й означає, що ви, панове радлюди, свідомо  і вільно обираєте собі вождів та вождиків тільки і виключно таких, яких волієте.

 

Чому ваші найкращі наміри вам же й вилазять боком

Всі ви цю думку чули. Але радлюди тим і щасливі, що вони цілком і повністю ігнорують чужий досвід. І саме тому, що всі ті чужі вже за вашим переконанням гірші й дурніші від нас. І навіть тоді, коли вони вочевидь в багато разів краще нас живуть – все одно вони гірші й дурніші.

Тому й нема жодних підстав у них вчитися краще жити.

Тому у кожного з вас на лобі  сяє (в ультрафіолетовому світлі, можете перевірити верифікатором валют) "Не вчіть мене жити - сам все знаю з пуп'янку!"

І хоч фізіологія доводить, що людські очі не вловлюють ультрафіолету, та радлюди якось дохитрилися таких сприймати, ще й здалеку. І в кого з одноплемінників це сяйво сильніше – то це вже вагома заявка на високу виборну посаду.

Натомість ви, панове, дружно й радісно ігноруєте навіть саму думку про існування  "якихось там" властивостей суспільства та людини. А вже коли нема цих властивостей, то не може бути і причин суспільних проблем. Тому й абсолютно не потрібно зубрити всіляку нудну писанину про це. Круто аргументоване, еге ж?!...

Навпаки, мудрі люди всіх просвітили, що в суспільстві абсолютно все коїться безпричинно і виключно з волі тих чи інших осіб. Чи то пасіонарії, чи вожді й вождики, чи лідери формальні та неформальні, чи  тіньові авторитети, чи масони, чи світова закуліса, чи вороги народу, чи зовнішні зловмисники…(список  нескінченний).

Таке розуміння суспільного життя виявилося дуже зручним для всіх брехунів і махінаторів, які його колись самі й придумали та постійно вдосконалюють віками.

Так що зараз вже маємо цілу низку(?!) цілком офіційних наук(?!) про суспільство та державу в умовах плюралізму. І вже навіть в Україні цих "фахівців" та їхньої "мудрості" чи не більше, ніж колись було спеців із комунізму. Та й надої від них такі ж: чим гіршають суспільні справи, тим більшає цих паразитів і тим активніше вони тягнуть з нас всі соки.

Проте радлюди тільки такому й раді. Бо ж Леопольд Захер Мазох – це теж один із світочів українства.

 

Нема незадоволених – нема проблем

Зрозуміло, що антиринкове суспільство продовжує повсюдно деградувати, по вимирання населення включно.

Проте основна маса цього населення лише покірно сопе і мовчки чекає заслуженого кінця. Зате з надією на райські кущі потім. Інша ж частина вичікує нагоди, аби звідси чкурнути.

Так що в цілому для наших еліт їхнє незароблене і безконтрольне розкошування нашим коштом триває досить комфортно.

Одне лише псує їм загальний кайф – у суспільстві постійно відтворюється частка людей із вродженою нетерпимістю до суспільних проблем і з так званою активною життєвою позицією.

То якраз ці типчики постійно й каламутять воду, і щодалі – тим нахабніше. Без жодної конструктивної конкретики, звісно ж, зате по збройні бунти (з чужої підказки) включно.

За СРСР в різні роки для таких був "Гулаг", а потім - "Сибір неісходимий", БАМ тощо. А тут куди цих громадянськи буйних дівати, та ще й в умовах офіційної демократії?

От наші верхи спільно з кремлівськими і додумалися, як надійно позбуватися неугодних без найменшого примусу чи насильства. І навіть більше – за власною їхньою ініціативою і бажанням. Та ще й назавжди!

Ось же вона – паличка-виручалочка!  А вже війна–матінка все спише!

То й що, що спосіб цей давній і ніби офіційно вийшов з моди. Зате який зручний і надійний. Недаремно ж на практиці такий поширений по всьому світу.

І головне – що ці бездумні патріоти і борці за народ самі себе перемелюють, та ще й з радістю. Бо з обох боків проливають кров буцімто за найсвятіше – свою Батьківщину.

Хоч та Батьківщина і в нас, і в РФ давно вже не належить народові навіть на папері. Основна частина національного багатства у наших країнах давно вже приватизована, а гроші сховані від народу чимдалі.

І всі це нібито розуміють, а все одно рвуться вбивати тільки бідні бідних. (?!)

Що то значить – вчасно і вміло нацькувати їх одне на одного.

А от щоб хоч якось вплинути персонально на призвідців цієї війни – то про це навіть подумати зась. Ніззя!...

 

Науково-популярно вам про вас

СРСР закономірно розвалився від внутрішніх причин. Зате радянські люди лишилися живі й здорові. Здорові тілом. Зате  з радянським мисленням, головним у якому є: командувати всім і вся.

Тому й будівники пострадянських країн так і приступили до праці, командуючи всім і вся. І підростаючі покоління теж тільки до цього привчали.

Бо, мовляв, будівництво комунізму показало, що наука про суспільство – це дурниця. А тому покладаймося лише на політичну волю. Без жодних там роздумувань.

І ще вам нагадаю, що серед інших вроджених рис у частини людей є й прагнення якомога більше привласнити.

Ось ці кількісно близькі дві групи – із вродженим патріотизмом та із хап-рефлексом понад усе – і випливли наверх  у нашій ополонці. Причому, наголошую, кожна з них із  абсолютною впевненістю у власній правоті та відвертою ворожістю до науки. Тобто, принципові неуки у всякій науці, зате безмежно пихаті і зневажливі до всіх решти.

Тож і всім іншим вони твердять тільки своє (не вивчене, а спричинене тваринними інстинктами!) розуміння життя цілком відверто і щиро. Навіть гадки  не маючи у цьому нам брехати.

Саме так, вроджені патріоти лізуть нам на голову виключно із незрозумілого навіть їм самим внутрішнього позиву ощасливити всіх.

А вроджені хапуги теж цілком добросовісно прагнуть поширити на все суспільство єдино вірне, що вони тямлять - урви незароблене.

Адже й справді всі наші еліти роблять якраз так. Та ще й решті суспільства дали педагогічну настанову: метушись, шукай потрібне місце у потрібний час. Бо конкретного місця робочого тримаються лише дурні.

Тож і наша педагогіка за цю "геніальність" радо вхопилася.

До того ж, ці дві самодурські групи ще й нібито науково благословили на бурхливу діяльність сотні тисяч вчорашніх теоретиків комунізму. Мовляв, за СРСР ми помилялися, а насправді світле майбутнє у кожного своє. І найсвітліше воно в того, хто хапне собі пошвидше і побільше.

І все це наші журналісти масово розтиражували.

А справжнє наукове пояснення  причин розвалу СРСР та конкретних властивостей і закономірностей суспільства та людини, створене ще в 1991 році в Україні, дружно і успішно заблокували. Так саме, як радлюди завзято душать всяку укрновизну.

Та ще й досі наші реєстрові гуру і всілякі духовні наставники нав’язують нам думку, що українці безтолкові генетично. Тому вони й мусять бути тільки чиїмись наймитами чи, в кращому разі – покірними і бездумними виконавцями чужої мудрості. Тільки зветься це у них пишно: залучаймося до кращих світових взірців, мовляв.

Тож ви радісно й сповідуєте ці заповіді брехунів та махінаторів. І знову пильнуєте, щоб тільки таких обрати, як раніше. І щоб ваші щасливі обранці знову під найкращими гаслами витворяли із суспільством, що їм заманеться...

 

Рецепт від усього

Оскільки ж ви категорично відмовляєтеся жити розумом власним і працювати разом задля користі спільної, то я вам розробив інструкцію для бездумних.

Це концепція Закону "Про пряму залежність прибутків держуправлінців від добробуту населення на підпорядкованих їм територіях". Прийняття такого Закону гарантує швидке і незворотне вирішення всіх наших проблем  і постійне зростання добробуту. Цього достатньо у час мирний.

А щоб швидше припинити нинішнє дурнувате кровопролиття, то ми із сестрою запропонували стратегію взаємовигідного замирення.

Звісно ж, все це викладене у багатьох публікаціях. Які ви, на жаль, вважаєте ворожими самому духу українства. Хоч би вже тому, що від думок у людини трапляються зморшки на лобі. А укрпатріоти здавна хизуються ясним чолом, незайманим мозком і б'ються між собою. Щоб чужі боялися, авжеж…

Тому для замирення спочатку пропоную просте й зрозуміле навіть для випускників заочної початкової школи. А саме: зразу ж розпочати масове обговорення  проекту Закону "Про негайну мобілізацію на фронт всіх осіб призовного віку обох статей, які є рідними для наших впливових і багатих громадян".

Тоді вже можете не сумніватися, що ця путінська агресія припиниться ще навіть до прийняття такого Закону в дію.

Тож вам лишається без зайвої мороки та незвичного розумового напруження агітувати тільки за тих кандидатів та партії, які оберуть першочерговою метою прийняття якраз цих законів.

Детальніше про все це і про вас тут:  http://politiko.ua/blog-126384

 

26 вересня 2014р.     Клець Дмитро Васильович, фахівець

                          із суспільних та світоглядних проблем.

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

mart mart 00:04
+2
+

треба мати терпіння щоб прочитати цей пост--але я прочитав і,незважаючи на самобутність автора---я згідний.
але до автора питання:що робити з виборами в даній ситуації?
теперішні депутати не приймуть закону "Про пряму залежність прибутків держуправлінців від добробуту населення на підпорядкованих їм територіях".
але і нові депутати навряд чи приймуть---бо http://politiko.ua/blogpost118230 Маски скинуті, або самовідтворення системи
Субота, 21:16, 27/09
"Не хочеться починати статтю зі слів «а я ж вас попереджав!», однак доводиться. Маски скинуті. Те, про що ми підозрювали під час президентських виборів, підтвердилось під час парламентських. Порошенко очолив «реакційні сили», які всіма силами намагаються зберегти існуючу корупційну систему. За один тільки день ми отримали купу підтверджень.

Головою Кіровоградської ОДА призначено екс-регіонала Кузьменка, а його батька висунуто в нардепи від Блоку Порошенка. Донбас здано москалям шляхом чергових махінацій у парламенті. ПР "злилась" під Порошенка, даючи йому можливість підібрати їх електорат.

Все стає на свої місця: Порошенко вживається в роль нового «януковоча», "фронтовики" підносять йому патрони, Юля, Ляшко, Тягнибок, Садовий і Гриценко - до нього в опозиції. І серед них однозначно вже є "ряжений"... а може й не один.

На цьому фоні смішно виглядають потуги тігіпківців та прушників гратись в опозицію, адже їхні гасла збігаються з діями нинішнього президента.
Нагадаю, за президентський законопроект проголосували колишні і нинішні регіонали, комуністи, ударівці, фронтовики та порошенківці. Проти виступали Батьківщина, Свобода, Ляшко і Гриценко.

Про псевдо опозицію я вже також раніше писав. І знову маємо тому підтвердження – розмови про фінансування тих чи інших політичних проектів одіозними олігархами. А небажання партій робити свої фінансові потоки прозорими лише підтверджують подібні чутки."
Вибачте за запізнення.Що робив шанований пан Клець до 26.09.2014 р.!?
0

Читав свої улюблені біблії марксизму - діа-мат і політ-кап.
Він же типова радлюдина.. ))
-1

Для Анатолія Коростіля.
Мені вже 65-й рік. То за цей час робив багато чого різного.
А що саме вас цікавить і чому?
А щоб швидше припинити нинішнє дурнувате кровопролиття, то ми із сестрою запропонували стратегію взаємовигідного замирення.
===========
Ви хоч розумієте, що улюблений бізнес Путіна, "Газпром", без українського газу лопне наче та бульбашка?
Звідки тоді Путін буде красти газ?
Запитання: Чому в статті ви пишете ВИ,а не МИ? Моє зацікавлення "Всесвіт".
-1

Анатолію, я пишу це для вас і про вас.
До вашого відома: я вас вивчаю вже більше 40 років і маю про це багато публікацій. І знаю радлюдей як облуплених.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі