Блоги → Перегляд

Ми відмовилися бути господарями на своїй землі

Четвер, 19:06, 09.10.14

Рейтинг
1 0
Переглядів
1224

0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик

Керівник МЗС України Клімкін сьогодні закликав Москву, щоб вона переконала сепаратистів не проводити власних виборів на Донбасі у листопаді.
Учора Міністр оборони України Гелетей також закликав Кремль дозволити українській армії відновити контроль над кордоном. 
Ці регулярні заклики і звертання наших міністрів до Кремля свідчать про одне - у питаннях Донбасу (дай Бог, щоб тільки в них) ми визнали свою залежність від рішень агресора. Оце і є справжні і поки що єдині результати "мирного плану" Путіна-Порошенка. Бо наші військові і мирні люди продовжують щодня гинути. Але у гонитві за ілюзорним миром ми відмовилися бути господарями на своїй землі, принаймні на Східній її частині і в Криму. І це саме те, чого хотів Путін.

 

Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер Радикальної партії

Коментарі

У нас всі газові лічильники стоять лише на виході з газових магістралей, і ніколи й жодного лічильника не стояло на "входах" (якщо такі є). Знаєте, чому у нас вічно "брекує" нашого газу?
"Бо сказано: хто не лічить,
То той і не має."
("Наймичка", Т.Г.Шевченко)
Чим ви, пане Олеже, відрізняєтеся від них у кращий бік?
vigilante v   01:04
+1

Вiн (О.Л.)-пасивний педараст.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі