Блоги → Перегляд

Небесну Сотню Нобелівська премія цьогоріч оминула

Понеділок, 10:48, 13.10.14

Рейтинг
1 0
Переглядів
2852

0
0

Небесну Сотню Нобелівська премія цьогоріч оминула.

Недавно норвежський Нобелівський інститут присвоїв Нобелівську премію миру пакистанській правозахисниці Малала Юсафзай  та індійському активісту за права дітей Кайлашу Сатирті.

Я у жодному випадку  не хочу применшувати заслуг цих людей у боротьбі за мир.

Але, ніхто не стане мені заперечувати, що найяскравішою цьогорічною подією у світі був, саме наш український Майдан. Події Майдану лідирували у світовому інформаційному просторі. За цивілізаційний європейський вибір, тисячі людей не тільки терпіли побутові незручності, але ризикували своєю найбільшою цінністю – життям, заради привабливої європейської ідеї.

На жаль, більше, як сотню українців, смертельний ризик не оминув. Вони навіки стали Героями Небесної Сотні. Європа, ще такого не знала, щоб за входження до її складу люди віддавали своє життя – піднявшись на революцію гідності.

Переважно трапляється навпаки – за вихід із обєднань, союзів та імперій, люди втрачають своє життя.

Після трагедії, Верховна Рада України прийняла Постанову про присвоєння загиблим звання Героїв України посмертно.

На жаль, цього і досі не сталося.

Господиня Нобелівської премії – Швеція, член Європейського Союзу.

У цій країні зараз Україна має союзника - Карла, так, як за часів Полтавської битви, коли Україна мала у союзниках Короля Швеції Карла XII. Це Міністр Закордонних справ Швеції – Карл Більд. Цей високо посадовець відомий у світі своєю прихильністю до України та різкою критикою агресивної Росії.

Так, Нобелівська премія не присвоюється загиблим. Але, залишилися живими яскраві особистості Майдану, достойні цієї високої нагороди. Вже і кримські татари не проти скористатися завоюванням Майдану, щоб представник цього народу став Лауреатом Нобелівської премії.

Україна заслужила свого Нобелівського Лауреата, величезним внеском у справи миру на усій землі – ліквідацією третього ядерного потенціалу світу. А хіба ліквідація звичайних озброєнь та скорочення української армії та приведення її у не боєздатний вид не є мирним стремлінням України. Мирна здача українського Криму, хіба це не є реалізованими мирними способами вирішення конфлікту, котрий міг перетворитися у світову війну з непередбаченими наслідками.

З поглядів української проблеми, досягнення цьогорічних Нобелівських Лауреатів премії миру являються жалюгідними.

     Це пацифістське стремління обернулося протилежністю миру у державі –       

     сьогоднішньою     жахливою  війною.

Ігнорування у присвоєнні Небесній Сотні звання Героїв України та Нобелівської премії є цьогорічним докором українській владі та світовому співтовариству. Справедливості немає ніде.

Ми з цим не можемо нічого зробити.

Але є хороше прислів’я:«Якщо Мухамед не хоче йти до гори, то гора повинна прийти до Мухамеда».

У цьому наш вічний  Суддя – Господь Бог українців не оминув.

Він показав нам оберіг –Годинник прозріння, що поряд співочого поля у Тернополі.

В пам'ять про Героїв Небесної Сотні, загиблих Героїв за Україну та сьогоднішню війну за незалежність України, Матір Божа очікує вас біля нього. Прийдіть до оберега люди з усього світу. Не під залізобетонними склепіннями Церков, а тут, просто неба, Пречиста побачить вас, застереже Своєю тіню від напасті, добавить мудрості та сил. Справедлива Богородиця чекає усіх, як рідна мати, цілодобово та безкоштовно.

Благословення Господнє на вас.

Пророк:  Мирослав Копак

12.10.2014 року.  

 

    

Коментарі

wild cxid 13:17
-1
Нагадаю, якщо хтось забув.
Після того, як 18.02 був захоплений склад зі збоєю у Львові, 19.02 у Київі на Окружній були розстріляні даїшники, яки зупинили машину, яка перевозила зброю на майдан. А 20.02 пролунали перші постріли з майдану по беззбройним солдатам ввешникам, які стояли у очипленні.Менти, які до того мали стратегічну перевагу та полівали майдан водою,раптом почали тікати вгору по Інститутській, виносячи вбитих та поранених. Зза барикад за ними вискочили "небесні сотники", щоб їх добити. Менти викликали стрілків, які відсекли переслідувачів. Так було.
Чи варті ці дії Нобелівської нагороди?
Чи варті дії фанатів будь-якої політичної конфесії нагороди за те, що вони гинуть у протистоянні із діючими владами своїх країн?
Хіба ті, хто зараз на Донбасі протистоїть українській владі, відстоюючи своє право на власну точку, не підпадають під категорію борців за незалежніть? То чому не вони мають бути представлені на Нобелівську премію?
+2

На Донбасі іде жорстока війна. За війну ніхто премії не дає. А от жителі Криму, у знак вдячності, що на їхньому півострові не сталося того, що є зараз на Донбасі могли б висунути номінантом на Нобелівську премію, когось із українських керівників. Я впевнений, що якщо б війна скоріше почалася у Криму, то жодної війни у Донбасі не було б. Як кажуть - дурний приклад заразний. Подивилися, як Україна мирно віддала свою територію, без жертв, руйнувань тощо. Закортіло і собі скористатися.
+1

te.20minut.ua/Vid.../zrechennya-miru-petrom-poroshenko-10406725.ht... Це моя версія, цього що сталося.
+1

Небесна Сотня віддала свої життя за європейську Україну. А, хто забрав у них це життя - це уже друге питання. Наглота знайдеться всюди.
Где Нобель, а где Небесная сотня?)))
+2

Небесна сотня там, де і Нобель - у Царстві Небесному. Нобель заповів посмертно не присвоювати свою премію. Але залишилися живі. Це родичі Небесної Сотні, побратими. Є яскраві живі особистості, достойні цієї найавторитетнішої премії
-1

В царствии ли они небесном-это еще вопрос?
В первую очередь ваше недоправительво должно было помочь родсвенникам этих улетных небожителей. А вы решили, что за ваше "правительство" члены Нобелевского комитета платить должны?
+2

Питання не в грошах. А в признанні, чи не признанні. Знаєм, що цьогорічним претендентом на Нобелівську премію був В.В.Путін, так як у свій час Адольф Гітлер. Звісно, Росія у жодному випадку не присудила б Небесній Сотні жодної премії. Для неї ці небожителі - злочинці. Але Нобелівська премія - це Європейська нагорода. Європа всяко підтримувала Майдан. Тому, присвоєння Небесній Сотні цього почесного звання для країн ЄС було б логічним висновком їхньої політики підтримки України.
+1

Светлана Алборова 14:00
-1

"Правительство" это кто? Вы, путинисты, так пугали всех "хунтой" и "правосеками", что они материализовались. И они уже идут по вашу душу, бу га га!
0

Мирослав Копак
Тому, присвоєння Небесній Сотні цього почесного звання для країн ЄС було б логічним висновком їхньої політики підтримки України.

Сами сделали вывод.
Евпропе этот майдан до одного места, а признание этих дебилов вообще на им не нужно. Потому как от этого признания выгода им не светит.
0

Захар "Пять Глаз" Брахман

Ходят они там по ваши души.
+1

Світлано! Не вірите у Царство Небесне. Повірте у розпяття. Ісуса Христа ніхто не заставляв йти на Хрест. У цей час, потрібно було молодій людині сказати одне - Я не син Божий. І страшні муки та смерть не стали б реальністю. Ви у це вірите? Так саме з людьми із Небесної Сотні. Вони йшли на смерть за європейську Україну. Якби вони сказали, яка нам різниця, якою буде ця країна, наша хата скраю, життя цінніше. То було б все по іншому. Так, вони не запідозрювали наслідків, що чого їхня впертість приведе, Але, це уже друге питання
0

Давайте разберемся, что такое европейская Украина?
Она, что без Европы , так обожаемой этими молодыми и не молодыми адептами, была негритянской ?
Что на Украине не было просвещения с системой начального и высшего обучения, здравохранения и прочего, что есть у Европы.
Мне думалось, что скакать вокруг костра- это удел малоразвитых племен в глубинах джунглей Амазонки или на просторах пустынь Африки.
Но, как оказалось скакать надлежит тем, кто хочет в европейскую юдоль. Только вот Европа не скачет и скакавшим посмертно Нобелевки не присудила.
Т.о., что же такое евроинтеграция и для чего она нужна так была любителям скачков в пропасть?
+1

Світлано! Ви жінка. Давайте з вами я буду говорити, як з жінкою. А жінки теж обирають свого нареченого. Так ось,серед переваг у любові, часто жінки віддають перевагу багатству. Особливо багато таких жінок на Західній Україні. Покидали своїх чоловіків та родини та поїхали за багатством. В основному у Європу та Америку. І що їм ті дипломи з освітою. Їм гроші подавай. Що ми можемо зробити у цій ситуації? Хіба - що побудувати мур, так як колись побудувала Східна Німеччина, щоб усі їхні люди не повтікали у ФРН. Так, я не заперечую, що є люди старші, до яких сам відношуся. Я уже не конкурентний як у Європі, так і в Росії. Ці старші люди памятають життя за Радянського Союзу. Що тоді було краще. Я теж це підтримую. Але у одну і ту ж воду у річці ступити не можна ще раз. Все пройшло. Тому, що такий Задум Божий. Тому, ми старші люди повинні змиритися з тим що є. Із стремлінням молоді жити так, як живуть у Європі.
Нобель заробляв свої статки в Баки (Баку, Азербайджан) продажом нафти. Колись, до 1900 року там добувалось 1/2 всієї світової нафти..

Брати Нобелі брали участь у нищенні парових двигунів і нав'язуванні людству нафтопаливних ДВЗ - відвантажували нафту лише на теплоходи.

Нобель вважав слов'янських жінок такими, що "не знають мила".
Дружина Нобеля зрадила йому з якимсь математиком. Тому Нобель заборонив давати премію імені себе-коханого по математиці :))
Мабуть малі статки були від нафти? А ось у вибухівці - поросі Альфред бачив надприбутки. Це майже не коштувало йому життя. Тоді, ніхто не вірив, що порох винайдений Альфредом такий "безпечний". Він свого досяг. Став супер олігархом в теперішньому розумінні.
0

Там тих Нобелів було аж три брати..
Вели справи свої вони не зовсім чесно, точніше, зовсім нечесно. Премія - це спроба покаяння перед людьми і людством..
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі