Неділя, 00:29, 19.10.14

Рейтинг
2 0
Переглядів
1884

0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик

Мого побратима Марка Греся в під'їзді його будинку порізали після ефіру на "Чорному дзеркалі", де він розказав правду про Іловайску трагедію. Зараз він у тяжкому стані в лікарні. А після мого від'їзду з Франківська, де тітушки стріляли на моєму мітингу, жорстоко побили заступника керівника обласного штабу Радикальної партії Володимира Пиндуса. Зараз хлопець теж у лікарні. Підозрюю, що замовник цих злочинів один. Аваков, ти шукатимеш злочинців чи кришуватимеш їх?!

 

Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер Радикальної партії

Коментарі

vigilante v 09:24
+4
Аваков читает твои посты здесь не больше, чем ты на них отвечаешь.
+4

Можна гадати, що сам Олег читає, що "ВІН" тут пише :) Втім, я навіть не впевнений, що йому взагалі відомо про існування такого сайту.
Якщо людей вбивають, значить вбивці чи замовники вбивств щось вкрали, когось надурили або й далі хочуть дурити і красти.

Що такого знали/робили жертви нападів?

Коли мене почали намагатись вбивати, просто сформулював можливі причини цього і розіслав в усі усюди. В результаті відпав мотив вбивства (як метод приховати злочини) і мене на якийсь час залишили в спокою..
vigilante v 14:33
+1
Если Гресь так ценен, можно чуть сэкономить на чартерных полетушках за 20 тыс. долл. в день и нанять ему пару бодигардов (да и сам Марк не бедная мышь-продюсер с Интера всё-ж таки).
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі