Блоги → Перегляд

Жодні рейтинги не варті кровопролиття невинних громадян

Вівторок, 14:57, 21.10.14

Рейтинг
0 0
Переглядів
1520

0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик

За інформацією, що ми отримуємо з різних надійних джерел, на моїх передвиборчих зустрічах готуються вчинити теракти, наслідком яких може бути кровопролиття і численні жертви серед невинних громадян, які приходять на ці зустрічі. Мої вороги-олігархи готові розтоптати життя людей заради моєї дискредитації. Я розумію, наскільки важливі для рейтингу Радикальної партії мої зустрічі з людьми в останній тиждень перед виборами. Проте жодні рейтинги нічого не варті, коли йдеться про загрози життю і здоров'ю громадян. Моя мета - вберегти людей, які можуть стати невинними жертвами цинічних олігархічних розборок і провокацій спецслужб. Тому, дбаючи про безпеку громадян, а також зважаючи на всю серйозність ситуації, я вирішив скасувати свої передвиборчі зустрічі до кінця компанії. Приношу вибачення усім своїм прихильникам, які з нетерпінням очікували на зустріч мною. Ми все одно не припиняємо боротьби і ще обов'язково зустрінемося. Слава Україні!Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер Радикальної партї

Коментарі

Вы все: олигархи, олигархи. Поименно пожалуйста. Никого только не пропустите.Смешной вы, однако.Сами себе не верите. А лапши у вас вагон и маленькая тележка.
Популистский лозунг.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі