Блоги → Перегляд

Прямим текстом про Садового, який мітить на президента 2019.

Середа, 17:30, 22.10.14

Рейтинг
5 0
Переглядів
5566

0
0

pol105.jpg

Я з великою тривогою дивлюся на злет Садового. Моє ставлення до цього "генія гри та підміни понять" не помінялося. Мені лише шкода тих молодих креативних кандидатів від "Самопомочі", які (самі того не знаючи) працюють на геніального афериста, який їхніми світлими обличчями робить собі стартовий майданчик на президента. Типу нового, типу успішного, типу сучасного. Така собі "галицька інвестиція" у своє майбутнє.
Не втримався, щоб написати цей невеликий блог.

Як #Садовий успішно користується іміджем #Львова

Мене не дивує злет Садового. Бо 10-річне виліплювання його зовнішньої оболонки сягнуло своєї кульмінації саме зараз. Ми справді отримали ідеальний образ ідеального політика, який наче зійшов із американських піар-підручників: п’ятеро дітей, голлівудська усмішка, неагресивна принциповість, показова відкритість і геніальна гра на публіку.

Всі заяви Садового – дистильовано правильні, зі завідомо безпомилковими акцентами. Проти цього нема антиотрути, позаяк неможливо збити того, хто говорить лише! правильні речі. Будь-яка негативна (і правдива) інформація про Садового нейтралізовується його позитивністю. Цей прийом нейтралізації критики безвідмовно працює на далеку відстань. Тому успіхи "Самопомочі" поза Львовом – це результат тотального незнання про справжню діяльність львівського мера. Укотре перемагає обгортка.

На виборах Садовий апробовує технологію - "привласнення міста". Все, що є найпозитивніше про Львів, стало працювати на політика Садового. Не-львів’яни голосують не за "Самопоміч" – а за красиві емоції, пов’язані зі Львовом. Це голоси за креативні кав’ярні, розмаїте фестивальне життя, австрійську бруківку і шикарну атмосферу міста. Це голоси за свою власну європейськість, за себе кращого. Так, Садовий віртуозно конвертував імідж міста у свою приватну кар’єру. Аплодую стоячи.

Хто не знає, він завжди був чи не найбагатшою людиною Львова. Будучи в віці Курченка, теж купляв нерухомість, цілі редакції, фірми, інституції. Давні друзі розказують, як він якось прикурював 100-доларовими купюрами. Це ультразаможна людина, яка навчилася замістити свій статус образом молодого, свіжого, успішного діяча. Садовий – це чистий продукт медіа. Саме тому він одразу став медіа-магнатом. Людина, яка має гроші і медіа, може все.

Не знаю, чи може двічі-мер бути "новим". Але за дві каденції його не раз ловили на подвійних стандартах. Бюджетні доплати воякам УПА – з одного боку, а з другого – мерія кладе 20 мільйонів гривень на депозит у російський БМ-Банк. Мерія розчистила ринок під московську компанію, яка займається візуальною рекламою (білбороди, сітілайти), попередньо витіснивши з центру міста всіх місцевих операторів. Про сприяння російському "Альфа Джаз Фесту" теж усі знають. За безцінь продано універмаг "Львів" (2 тисячі кв м) у самому центрі міста, де вартість одного метра занижена в 10 разів. Аналогічно – готель "Львів" (12 тисяч кв м) пішов за смішні 18 мільйонів гривень. У рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища безрезультатно закопано десятки мільйонів. Статуту Львова досі немає, а той, що розроблявся, коштував бюджетові 1 мільйон гривень (тоді як Статут Житомира коштує 114 тисяч).

Євро-2012 – окрема тема. Мер мав тепличні умови: цілий департамент із сотнею працівників, а також заступник по Євро з офісом у Києві та зарплатою 20 тисяч. Депутати на прохання мера виділили 25 гектарів землі для стадіону наосліп, не знаючи ні інвестора, ні проекту. Фірма Alpine отримала 40 мільйонів за проект, який визнано поганим. Інший проектант "Арена.ком" взяла за експертизу 1,6 мільйонів євро, але не представила ліцензію на виконання таких робіт. Закінчилось усе тим, що Львів опинився в зоні вильоту, і Колєсніков з Азаровим почали рятувати ситуацію. І Садового, який отримав привіт від СБУ – за особливо великі розміри розкрадання на будівництві стадіону порушено 7 кримінальних справ. Відтоді Андрій Іванович уже відкрито вважався представником донецьких у Львові. Жодна місцева фірма не була допущена. Місто підписало всі акти виконаних робіт (з завищеними сумами) для донецьких. А Садовий публічно співав дифірамби професіоналізму Колєснікова. Усі це забули.

До чого я веду? Садовий – це не Львів. Львів’яни мають цього мера тільки тому, що жодне партійне середовище не в змозі висунути альтернативу Садовому, який бездоганно працює з громадською думкою. А все позитивне, що є у Львові, працює конкретно на Садового. І зараз молоді й креативні кандидати від "Самопомочі" працюють на Садового, який їхніми світлими обличчями робить собі стартовий майданчик на президента. Нового, успішного, сучасного. Така собі "галицька інвестиція" у своє майбутнє.

Коментарі

Сам я зі Львова, але жити у Львові, це означає - кожен день бачити гебешно-феесбешті морди відбірних кремлівських кадрів, а це - нестерпно.
vigilante v 22:36
+2
Якщо Садовий-слабка ланка успшної в цiлому партiї молодих та компетентних, то вони позбудуться Садового використавши його й пiдуть далi. Покажiть, яка партiя краще.
0

Вважаю що краще Українська партія "Єдність". Чому? Тому що особисто займаюся розвитком цієї партії і тому можу виголошувати гарантії, - бо нестиму відповідальність особисто. Стосовно Самопомочі і Садового - то дуже мало там креативних молодих людей і креативних ідей. Практично все - вкрадене і списане, а молоді люди - слухняні ляльки у гарних акторських костюмах.
Панове радлюди, скільки ви ще шукатимете , до кого б підлизатися?
Чому ви так панічно боїтеся навіть подумати, щоб держапарату платити , залежно від нашого добробуту?
А його партія , ці молоді й прогресивні нічим від Садового не кращі.
+2

Пане Дмитре! Давайте відкладемо поки що в сторону питання про Садового і його мотиви.Зрештою, стати нардепом в нього шансів фактично немає. Давайте про молодих і прогресивних. У Вас є КОНКРЕТНІ претензії до тих, хто знаходиться в умовно прохідній частині партійного списку? То назовіть. Чи це загальне бла-бла? Зрештою, часу лишилось малоі вирішувати треба швидко. Є факти -на стіл, нема - (як би це цензурно сказати?)
+2

Пане Дмитре. Мета суч.влади - гроші. Вони мають дуже багато грошей (найбільше) і їм до лампочки якась-там, пропонована Вами, "зарплата"..
+2

Я хочу, щоб наші нардепи були світоглядно і професійно грамотні.
Але серед радлюдей таких просто не існує.
Тому я погоджуюсь хоч би на те, щоб оплата праці верхів прямо залежала від добробуту низів.
А персоналії мене взагалі не цікавлять.
+1

А що про це думають самі верхи?
)
vigilante v 23:51
+2
"Чому ви так панічно боїтеся навіть подумати, щоб держапарату платити , залежно від нашого добробуту?"

Для Вас вочевидь-це корiнь всiх проблем. А хто сказав, що тут хтось цього боїться? Чи хтось проти цього? До речi, в 90-х саме так й платили, ну i що з того вийшло?
+1

НЕ бреши, чоловіче.
Такої оплати держапарату ще не було ніде в світі.
Гірше того, її всілякі сраколизи навіть ще й досі бояться обговорювати.
0

У державних мужів, мета має бути більш високою, ніж якісь-там гроші..

Бо якщо у владодержців метою будуть гроші, то вони почнуть воювати з правдою, справедливістю і свободою. Власне, воно у нас так і відбувається..
vigilante v   15:58
0

Ти, Клець не заговорюйся. В 90-х i особливо в 1999-2003-х в чиновникiв cередньо-низової ланки була зарплата нижче прожиткового рiвня, але лише такий "науковець", як ти може думати, що лише в цьому корiнь всiх проблем.
RUS UKR 09:08
0
не бачу нічого дивного в цьому, які виборці такий і мер, а виборці майдануті і найманці ато і ті хто лояльні до них, люди аморальні і такі які ненавидять інших, легкоманіпульовані зомбоящиком, це львів в своїй більшості сьогодні.
0

Щодо зомбування російськими ТБ-каналами, то тут львів'яни пасуть задніх.
Львів'яни - наймайданутіші від усіх, і за це їх люблю )

Ненависть, як і любов, це ознаки небайдужості. Просто любов більше властива людям духовним, а ненависть більш властива бездуховним людям.
wild cxid 14:23
0
Садовий виглядав досить привабливо, доки він не висував особливих політичних вимог та позицінував свою партію, як партію будівельників, а не ідеологів. Але коли в його команді я побачив олігофрена з агресивним комплексом меншовартості Семенченко, та пи*добола Соболєва, я остаточно в ньому розчарувався.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі