Блоги → Перегляд

Звернення Радикальної партії Олега Ляшка до Президента Петра Порошенка та Генерального прокурора України Віталія Яреми

Четвер, 19:24, 23.10.14

Рейтинг
1 0
Переглядів
1440

0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик

Поки наші хлопці гинуть в окопах, захищаючи Україну, олігархи продовжують її нищити, плюючи на всі закони.
В мережі інтернет з’явився аудіозапис розмови олігарха Коломойського та його заступника Генадія Корбана, під час якої вони домовляються з мільйонером Давидом Жванією про фальсифікацію виборів на Донбасі.
Також в інтернеті з’явилось відео запису скайп-розмови, у ході якої Ігор Коломойський домовляється із людиною, схожою на одіозного Павла Губарєва про те, що представники ДНР мають пройти в Верховну Раду України.
Коломойський дає чіткі вказівки, як діяти - подати документи в ЦВК до визначеного терміну і так далі. Він також дає гарантію того, що принаймні двадцять представників терористів пройдуть в Раду на виборах по підконтрольним йому мажоритарним округам. У ході розмови Коломойський, називає «деенерівців», які вбивали наших військових та мирних громадян - “нормальними рєбятами”.
 
Радикальна партія Олега Ляшка звертається до Президента та Генерального прокурора України з вимогою:
 
Звільнити Ігоря Коломойського з посади голови Дніпропетровської обласної адміністрації за домовленості з бандитами та вбивцями, направлені на зраду національних інтересів.
Притягти до кримінальної відповідальності Ігоря Коломойського, депутата Давида Жванію, висунутого кандидатом від Блоку Петра Порошенка  на виборах у 140 окрузі та заступника голови Дніпропетровської обласної адміністрації Генадія Корбана, за цинічну спробу фальсифікації виборів на Донбасі.
 
Відсутність реакції на наше звернення з боку Генеральної прокуратури і Президента України буде свідчити про нездатність влади боротися з корупцією і захищати національні інтереси.

Коментарі

Ігоря Коломойського з посади голови Дніпропетровської обласної адміністрації за домовленості з бандитами та вбивцями, направлені на зраду національних інтересів.
==========
А чого Ви ще очікували від лихваря? Його мета - ГРОШІ.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі