Блоги → Перегляд

Завдання командирів, які пройшли в Парламент - не залишати фронт!

Вівторок, 19:06, 28.10.14

Рейтинг
1 0
Переглядів
1727

0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик

Командирам доброльчих батальйонів, які потрапили до парламенту від різних партій, слід проявити єдину і солідарну позицію - не залишати фронт.

Певен, вони будуть гідними захисниками своєї України не лише на полі бою, а й у парламенті. Однак, щоб не лишати без командування бійців, їм слід приїзджати на сесії Верховної Ради і активно працювати на законотворчій ниві, водночас більшу частину свого часу (між сесіями) присвячувати наближенню нашої перемоги над окупантами у зоні бойових дій.

Командири доброльчих батальйонів Сергій Мельничук ("Айдар"), Артем Вітко ("Луганськ-1") та Дмитро Лінько ("Свята Марія"), які були обрані народними депутатам за списком нашої Радикальної партії, точно не покинуть фронт. Закликаю інших командирів зробити так само.

В свою чергу наша фракція буде вносити на розгляд Верховної Ради пропозицію щодо зміни закону "Про статус народного депутата" в частині, яка стосується суміщення посади депутати ВР із статусом військовослужбовця чи співробітника МВС. Виключно у випадках, коли ці військові та міліціонери беруть безпосередню участь у АТО.

Слава Героям!

 

 

Олег Ляшко,

Лідер Радикальноі партії

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі