Блоги → Перегляд

Російські військові готуються йти у наступ

Четвер, 14:19, 30.10.14

Рейтинг
3 0
Переглядів
1918

0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик

Ситуація на Східному фронті надскладна, незважаючи на видиме затишшя. 2 листопада російські окупанти планують провести так звані вибори керівництва днр і лнр. Кремль вже заявив, що визнає ці "вибори". Відповідно до закону про особливий статус Донбасу, вибори місцевих органів влади на окупованих територіях мали відбутися 7 грудня за українським законодавством. Я голосував проти цього закону. Час показав, що цей закон не діє і реально не зупиняє російських окупантів і їх найманців від діяльності, спрямованої на поглиблення розколу України. Тому цей закон має бути скасований.

За даними розвідки, з російської території на окуповані наші землі останнім часом зайшло дуже багато військової техніки і живої сили противника. У наших військових на передовій, з якими я підтримую постійний зв'язок, немає жодного сумніву, що ближчим часом, можливо, одразу після 2 листопада, російські окупанти перейдуть у наступ. Імовірний напрямок їх наступу - Маріуполь, Щастя, Лисичанськ, інші міста. Сепаратисти проголосили так звану конституцію лнр, дія якої розповсюджується на всю територію Луганщини. Отже, у ворога - план захоплення усієї області. Те саме на Донеччині.

Тому головне сьогодні - не посади в Києві ділити, а зробити все, щоб захистити нашу країну. Все, що від мене і нашої Радикальної партії залежить, ми готові робити для досягнення цієї мети. Закликаю усі інші партії відкинути політичні протиріччя і об'єднати зусилля для захисту та порятунку України від ворога. Слава Україні!

 

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії

Коментарі

Leo Kiev 09:07
+1
Все на борьбу с крысами!!!!!!!!!
Киевляне завалили СЭС жалобами на массовое нашествие крыс. Грызуны расплодились возле метро, на рынках и в других частях города, в основном там, где собирается много мусора. Жители Киева шокированы количеством крыс, которые буквально табунами бегают по городу.

Особенно много грызунов развелось возле озер, передают «Надзвичайні новини».
+1

Вологодские коты им в помощь!:)) (после снятие блокады Ленинграда проверено)
Об Лом   10:31
0

Крысы побегут первыми. Крысы побегут к бесплатному сыру в мышеловке. Уже бегут стройными рядами, но ряды их поредели, сыра нынче мало в мышеловках.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі