Блоги → Перегляд

Як виправити стратегічну помилку Президента

Понеділок, 21:51, 03.11.14

Рейтинг
3 0
Переглядів
1944

0
0
У цій статті згадуються

Президент Порошенко заявив, що завтра РНБО розгляне питання про скасування закону про особливий статус територій Донбасу, окупованих Кремлем.
Для кожного, хто вміє думати і аналізувати, одразу було очевидно, що прийняття цього закону 16 вересня у Раді - стратегічна помилка Президента. Цим законом ми де-факто легалізували російських сепаратистів на Донбасі і визнали відмову України від суверенітету над цією частиною нашої території. Повіривши обіцянкам Путіна і деяких європейських партнерів, у гонитві за ілюзією миру відмовившись від боротьби, Президент Порошенко фактично погодився на національну ганьбу. Я йому про це вимушений був сказати у вічі з парламентської трибуни на сумнозвісному закритому засіданні Ради 16 вересня.
Багато хто з вас критикував мене за цю позицію, мовляв, Ляшко закликає до війни. Ні, я хочу миру для нашої рідної України так само гаряче, як і більшість співгромадян. Але треба завжди пам'ятати - обіцянки Росії не варті паперу, на якому вони написані. Агресора зупинить тільки сила! Тому, щоб захистити Україну, відновити мир на нашій землі, наше головне завдання зараз - побудова боєздатної армії. Я і команда Радикальної партії готові в усьому допомагати Президенту в досягненні цих цілей.


Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі