Блоги → Перегляд

Наша мова - наш скарб

Неділя, 22:18, 09.11.14

Рейтинг
4 1
Переглядів
2212

0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик

Коли більше 20 років тому я переїхав до Києва і розмовляв українською, на мене тикали пальцями і дивились, як на жлоба. Але я не зрікся мови рідної, бо я її люблю і горжуся нею.

Дорогі українці! Не забуваймо, що сьогодні - День нашої писемності та мови! Наша мова - це наш скарб, символ нашої національної ідентичності, наша гордість. А ще вона красива і мелодійна, як спів солов'я. Бережіть українське слово! Розмовляйте тією мовою, якою Вам зручніше, але шануйте українську. Хто ще її не вивчив - не беріть дурний приклад з моїх тупих колег у парламенті, декотрі з яких в житті прочитали дві книжки: "Букварик" і "Кримінальний кодекс", і тих не зрозуміли. Вчіть українську, любіть її, вивчайте інші мови, з повагою ставтесь до тих розмовляє російською та інакшими мовами - і тоді Ви щоразу будете бачити, що наша - найкрасивіша.

 

Ваш Олег Ляшко

Коментарі

Сука блять позор,куда его деться в моей стране,а вы кто?
mart mart   01:55
0

илюха--ты мне эти еврейские шуточки брось
mart mart 23:22
0
згоден--але де закон про права рос мови? навіщо давати дебілам шанс до пропаганди шовінізму?
Об Лом 11:43
+1
Как тебя послушаешь так никакой "мовы" не захочется... Ты в курсе что в США нет вообще такого официально принятого понятия "государственный язык"?! Конечно не в курсе - "И ДЕ МОИ ВИЛИ?!"
+2

Да ты гонишь, в США всегда английский был и есть государственным языком, а всякие негры, латиносы и китайцы трендят на своих мовах но не официально.
-1

В США нема ні національної ні державної мови.
А в Україні - є! )
Об Лом   12:45
0

Как это нет государпственной мови?! Ты шо с дуба Бородатый упал? Как эьто может быть, что государство есть, американская нация есть, а государственного и национального языка нет?!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі