Блоги → Перегляд

Голову Нацбанку - у відставку!

Понеділок, 18:32, 10.11.14

Рейтинг
1 0
Переглядів
2224

0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик

Голова Нацбанку Гонтарєва стверджує, що “ситуація залишається контрольованою”. Це коли долар неможливо вже придбати навіть на чорному ринку по 15 грн. Це коли банки-спекулянти заробляють сотні мільйонів, а українці щодня зубожіють, бо ціни на ліки, бензин, імпортні товари та комуналку ростуть як на дріжджах. Хтось думає, що з таким курсом інфляція буде лише 19%? Незважаючи на багатомільярдні позики МВФ, середня заробітня платня мешканця Європи українця вже менше $200. І так майже 2 мільйони безробітних, а з таким курсом все більше людей не можуть купувати товари, виробництва та торгівля згортаються, а це означає що ще сотні тисяч людей ближчим часом втратять роботу. Вимагаю від Президента припинення бездіяльності у цій стратегічній сфері та негайної відставки Гонтарєвої і призначення професійного керівника Нацбанку.

 

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії

Коментарі

mart mart 19:16
-1
1987 закінчила Київський політехнічний інститут. 1997 Київський національний економічний університет, магістр економіки. Вільно володіє англійською мовою.

Кар'єра[ред. • ред. код]
З 1993 по 1996 працювала провідним економістом на Українській міжбанківській валютній біржі. Має 20-річний стаж роботи у фінансовій та банківській сферах. Була головою казначейства в українській філії французького Société Générale. Гонтарева займалася структуруванням угод із залучення фінансування для розвитку бізнесу Roshen у Росії.

З 2001 працювала першим заступником, з літа 2007 — в.о. голови правління ING Bank, «дочки» голландського банку ING. З грудня 2007 голова ради директорів групи «Інвестиційний Капітал Україна»[2], яка тісно співпрацювала із Сергієм Курченком — зберігала його пакет акцій Одеського нафтопереробного заводу, обслуговувала непублічну угоду із придбання компанії УФК (30% ринку фруктів України)[3]

З вересня 2013 займала посаду голови спостережної ради банку «Авангард».

19 червня 2014[4] призначена на посаду Голови Національного банку України за поданням Президента України Петра Порошенка; Верховна Рада підтримала її кандидатуру 349 голосами народних депутатів[5].

Валерія Гонтарева стала першою жінкою на посаді голови НБУ.

Член РНБО з 23 червня 2014[6].

За її головування в НБУ, так як і за головування Степана Кубіва продовжується рефінансування банків і обезцінення національної валюти України — гривні.

Нагороди та відзнаки[ред. • ред. код]
У червні 2008 нагороджена медаллю та Почесною Грамотою Кабінету Міністрів за особистий внесок у розвиток фондового ринку України та високий професіоналізм
mart mart   19:20
-1

так який ще більший професіонал може бути? тут можна нюшити тільки зраду і шкідництво
Об Лом   19:24
+2

Зрада, голову НБУ на вилы!
Це обєктивна обставина, котра спровокована сьогоднішнім розвалом української економіки. А саме валютоутворюючої:металургії, хімічної промисловості тощо. Удар завданий по енергетичних потребах цих галузей: вугілля, газ. Поки ми самі не вирішим своїх енергетичних проблем, курс надалі буде падати. Питання тільки у тому наскільки ще повинна впасти гривня,та що ще повинно стрястися у країні, щоб ми взялися за впровадження своїх альтернативних енергоносіїв.
Об Лом   20:10
+2

щоб ми взялися за впровадження своїх альтернативних енергоносіїв, гривня должна впасти на 1005,5 пунктов от и усе.
-2

спровокована сьогоднішнім розвалом української економіки.
==========
В Україні нема економіки. В Україні економіку замінено корупцією.
Тому очікуємо на розвал корупції (особливо, на розвал газової корупції), а його якраз і нема.. (
Об Лом 21:40
+2
«Пока эта вонючая пархатая морда поливал ведрами лжи меня – я это терпел. Когда он взялся за мою маму, за моего ребенка с женой – я этого не прощу. Если не дай Бог, Беня, с моей мамой что-то случится ( по словам депутата, она оказалась в больнице с подозрением на инфаркт - "Эксперт Online"), я тебя достану из-под земли и убью», - заявил Ляшко5.
Эльф . 23:16
+2
Господин Ляшко экономического образования не имеет, а голос комондный выработал в боях на камеру... Реальный курс гривны на 01.11.2014 58,93грн.сколько там звр осталось на сегодня сложно сказать...
Об Лом   08:09
+1

Вам что жалко голову Гонтарєвой?! Это ведь неизбежный финал в ее карьере, все равно на нее спишут все неудачи падения гривни свидомого периода!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі