Блоги → Перегляд

Про відповідальних за обвал гривні

Вівторок, 15:53, 11.11.14

Рейтинг
2 0
Переглядів
2101

0
0
У цій статті згадуються

19 червня 2014 року Верховна Рада за пропозицією Президента Порошенка призначила без обговорення (!) Валерію Гонтарєву головою Національного банку. Хоча кандидатка щиро зізналася з парламентської трибуни, що вона не спеціаліст з цих питань, проте пообіцяла навчитися. Навчання Гонтарєвої дуже дорого коштує усім нам!
На жаль, я був єдиний депутат, хто вимагав обговорення запропонованої Президентом кандидатури, і так само один проголосував проти призначення Гонтарєвої.
До обрання головою Нацбанку пані Гонтарєва управляла бізнесом Президента Порошенка. Тому є його довіреною особою. І такою, очевидно, залишається, раз Президент не ініціює питання відставки Гонтарєвої.
Мовчання і нереагування на обвал гривні Президента і прем'єр-міністра виглядає щонайменше недоречним. А заяви Гонтарєвої про заборону дострокового зняття депозитів - узагалі ідіотські. Порошенко і Яценюк разом мали б пояснити людям, що відбувається з гривнею і як вони рятуватимуть заощадження громадян. Чи після виборів вже не треба нікому нічого пояснювати?!

ВІДЕО: Ляшко-кадрові призначення мають бути прозорими


Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії

Коментарі

Гроші, це домовленості між людьми. Тобто люба валюта є тим, що вона означає для людей.

А гривня падає, бо це комусь (навіть, знаю кому) треба..
Об Лом   17:30
+1

А звезды на небе светят,бо це комусь (навіть, знаю кому) треба..
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі