Блоги → Перегляд

Жертва добровільно дала відрізати собі руку, щоб не провокувати убивцю

Вівторок, 19:35, 18.11.14

Рейтинг
3 0
Переглядів
1935

0
0
У цій статті згадуються

Учора радник Президента України Валерій Чалий у "Свободі слова" на ICTV заявив, що українські військові не завдають потужного ракетного удару по колонам російської військової техніки, які заходять на окуповану частину Донбасу, щоб не спровокувати повномасштабну війну з Росією. Очевидно, так само, як і його радник, думає і Президент Порошенко.

Щоб не "спровокувати" війну з Росією, без жодного пострілу віддали Крим. Тепер, щоб знову не "провокувати" агресора, віддаємо Донбас. Завтра, якщо Путін, захоче взяти Запоріжжя, Київ чи Львів, влада знову запропонує не "провокувати", хай бере. Погоджуючись на здачу частини території, ми ризикуємо втратити всю.

Війна з Росією, яку так боїться спровокувати влада, вже давно йде. І сотні одиниць військової техніки, які агресор завів на Донбас при відвертому потуранні нашої влади, завтра підуть у наступ, стрілятимуть у наших військових і мирних громадян. Відповідальність за це мають нести ті, хто боїться віддати наказ знищувати ворога, щоб його не провокувати. До речі, Путін неодноразово заявляв, що російських військ в Україні немає. То кого боїться "спровокувати" наша влада?!

У розв'язаній проти нас Росією війні немає іншого шляху, ніж боротися. Якщо не боротимемося - втратимо Україну. Путіна зупинить тільки наша сила. Наша боязнь його, навпаки, провокує на продовження агресії. Той, хто не розуміє цих елементарних істин - займається не своєю справою.

 

Олег Ляшко

Народний депутат України,

Лідер Радикальної партії

Коментарі

У нас страх (перед москалем) не дає поставити газовий лічильник на нашу магістраль, а Ви кажите по москалю стріляти?
Правильно, Олеже.
Але треба воювати З РОЗУМОМ, а ви пропагуєте тільки З ПРИПАДКАМИ.
А це речі дещо різні, якщо, випадком, подумаєте.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі