Блоги → Перегляд

За інфантильність виборців - народ платить життям.

Четвер, 11:20, 20.11.14

В Україні не існує ОСНів - незалежних від  відповідних органів  «влади».

І це передбачено законами «Про самоврядування населення» та «Про органи самоорганізації населення».

Інша справа, що ОСН має будуватись «знизу». Що, практично, неможливо.   Якщо  мікрорайон нараховує 10 тис. виборців, то по закону на установчих зборах має бути більшість (5001).  Що унеможливлює  створення  легітимного  ОСН.

Тому років з 15 назад  були перші вдалі спроби  створити  ОСН від «протилежного». Тобто не «знизу», а від держадміністрації.   З відповідним держфінансуванням.

Перші спроби в Києві виявились вдалими, але в зв'язку з достатньо рентабельною діяльністю Рад та  Адміністрацій по відбиванню коштів у населення та  налаштованою системою виборчого лохотрону - експерименти по адміністративному ОСН було припинено.

Повернулися до цього два - три роки назад.  Так що Гройсман не став першопрохідцем  і такі ОСНи лише імітують діяльність,  хоча інколи навіть приносять  користь суспільству.

Від себе особисто скажу, що ОСНні «проповіді», разом із тими законами, що їх супроводжують, насправді є дурня невмируща.

Більшість населення  (що підтверджується нинішньою статистикою - 80%) бажає просто спокійного і мирного життя.  Головна їх турбота - пошук засобів існування.  І мова тут не про українську специфіку.  Це «особливість» народів усього світу. 

Не стану заглиблюватись у хащі філософських розмірковувань.

Зібрати кворум мешканців  для створення ОСН, на існуючих нині умовах, можливо лише  із застосуванням  фізичних, матеріальних  та адміністративних санкцій.

А як же бути із волевиявленням виборців?

Саме так, як є майже сто років - вибори  системи Рад по вертикалі. Але вибори «знизу».   Вибори без політичних партій і без політиків.  

Будь - то ОСББ, ОСНи, чи Ради, включаючи ВРУ - усі вони беруть  початок від брехні  і  фундаментально побудовані також на брехні.

В більшій частині цю брехню вигадують для себе самі виборці.  Результати чого ми сьогодні і маємо - війна, злидні, економічна розруха, майже п'ять тисяч вбитої молоді...

 

 

Коментарі

Не можу отримати інформацію, куди йде ПДВ (1/5 виручки) з наших сільмагів і кооперативів.
Ніхто й ніде нічого не знає.. То може й не брати те ПДВ з людей і не платити - ніхто й ніде нічого й не замітить? :)))
+1

Якщо кудись іде аж 20% виручки, то гарантовано є хтось, хто дуже добре знає, куди воно дівається. Але ж, Юрію, з якої такої радості той хтось мав би ділитися з вами своїми цінними знаннями?
+1

Так саме тому й пропоную простий спосіб виявлення цього хитруна - не дати йому грошей! Він і вискочить, наче дідько з конопель. Тут ми його і схопимо ))
В більшій частині цю брехню вигадують для себе самі виборці. Результати чого ми сьогодні і маємо - війна, злидні, економічна розруха, майже п'ять тисяч вбитої молоді...
==========
Брехня і автобрехня є гарантом заможного життя величезної кількості шкідників і паразитів. Ви хочете забрати у них їх величезні вілли, дорожезні джіпи, коштовні коханки? ))
+1

Доки "прості виборці" хочуть точнісінько того самого, що й "шкідники"Ю тобто багатства і бажано якнайлегшим способом - НІЧОГІСІНЬКО НЕ зміниться.
Бо яке йшло - таке й здибало. Просто якесь хитріше. І все.
+1

Доки "прості виборці" хочуть точнісінько того самого, що й "шкідники", тобто багатства і бажано якнайлегшим способом - НІЧОГІСІНЬКО НЕ зміниться.
Бо яке йшло - таке й здибало. Просто якесь хитріше. І все.
+1

Прості виборці можуть бажати все, що завгодно.
Але керівники держави несуть відповідальність за державу. Тому інтереси держави мають бути інтересами керівників, а інакше - гаплик, тобто те що ми й так вже маємо..
Так званий «Податок на додану вартість» накладається (не вираховується, а саме – накладається) окремим рядком 20% від суми придбаного товару і перераховується до державного бюджету.
Простіше. Купуючи товар на суму 100 грн ми додатково сплачуємо 20грн. Тобто цей товар вже коштує 120грн.
+1

Але тема, все ж, про ОСН
0

Без вільного розпорядження власними грошима, не буде ніякого самоуправління! А податок на гроші (дохід, прибуток, купівлю) - це ґвалт, насилля, грабунок!
0

точно
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі