Блоги → Перегляд

Разница в папках

Четвер, 20:05, 20.11.14

Рейтинг
4 0
Переглядів
1722

0
0

На рабочем столе лежала папка. Клерк создал её щелчком мыши. Она называлась Internet.

 

dir0.jpg

 

Другая папка лежала на рабочем столе высокопоставленного чиновника. Ее принес помощник. Она была с завязками и называлась "Дело №___"

 

delo4.jpg

 

В папке "Дело №____" лежало несколько листочков. На некоторых стояли странные пометки СС. Кое-кто утверждает, что буквы эти означают "Совершенно секретно".

Неважно, как фамилия человека, который развязывает завязки на папке. Ведь никто не знает, какая фамилия человека, который кладет бумаги в папку под названием "Дело №____".

 

Ходят слухи, что за этим рабочим столом вскоре может оказаться другой очень высоко поставленный чиновник. 
Неважно, какой будет фамилия этого нового чиновника. Важнее - будут ли документы на его рабочем столе бумажными или электронными; будут ли папки с завязками или с выходом в Сеть.

 

sputnika.jpg

 

 

Оригинал

 

 

 

Коментарі

Интересно завуалено. Прочитал два раза. Но когда понял о чем речь интерес пропал сразу.это разве актуально? секретность будет всегда, т.к. народ не однороден в осознанности и психической готовности к познанию большинства секретов
+1

Тайна - то ЗАВЖДИ якась пакость!
Все, що повністю відкрите - повністю НЕ влада.
Реальна влада завжди недоговорює народу.
А де говорять, що все говорять - брешуть.
Різниця не в тому - все чи не все, а в тому, наскільки зловживають у тому, що не все. Ну а це вже залежить від рівня культури нації. Он у німців той рівень культури дуже явно вищий, ніж у раші - у німців усе й крвще, ніж у раші. Бо німці у тому "не все" явно менше зловживають.
"Всім досутпна мудрість
Опору підточить царств" /Лао-Цзи/

Якщо щось приховують, то це є підлість. Етичне ніхто й ніколи не приховує..
+2

Скрізь є великий бізнес. А великий бізнес із етичністю сумістити не важко, а дуже важко. Практично нереально, рідкісні випадки.
Ну а коли згадати, що бізнес і влада нероздільні, то...
0

Великий бізнес, це вже стрьомно, але є ще й швидкий та легкий бізнес. А це вже 100%-не шкідництво - повірте бізнесмену з 1/3 столітнім досвідом.

Влада (людини над людиною), це форсований обман, крадіж і навіть вбивство, отже це також шкідництво. Але таке шкідництво є помноженим на великі, нічим необмежені повноваження і захищене повною недоторканістю. Отже влада - це вищий ґатунок шкідництва. За таке слід вбивати без суду і жалю!
+2

Еге ж - чисто профілактично вбивати. Якщо хто зумів дорватися до великої влади, то відразу його під білі ручки і до стінки. Він уже заслужив.
Велика влада не повинна належати жодній окремо взятій людині. Тільки - СИСТЕМІ. Такій системі, в якій завжди буде чітка й КОРИСНА влада, але при тому жодна людина ніколи не буде знати, де саме, і в яких головах утворилося РІШЕННЯ. Більше того, навіть ті люди, які до РІШЕННЯ будуть причетні - не будуть про це знати.
Кому тоді ДАВАТИ ? Тільки так і знищиться корупція, не інакше.
-1

Шкідників слід карати (штрафом-конфіскацією), паразитів садити на мінімалку, творцям корисного - повну свободу.

У нас все з точністю до навпаки:
Шкідникам - владу (повноваження і недоторканість), паразитам - вілли, джіпи, коханки, творцям корисного - максимальне гноблення і податки.

Отже - без системних змін не зміниться НІЧОГО!
Diva Dii 23:29
+3
Е?
Хлопці, шановні, а ви про що?
Про які таємниці, що влада ховає від НАРОДУ?
Хіба не зрозуміло, про КОГО йдеться? Хто такий високопоставлений чиновник, який скоро зміниться? І який не вміє користуватися Інтернетом. І тому невідомо, яка інформація у папках для паперів потрапляє ДО НЬОГО?
Diva Dii 23:30
+3
І взагалі тут йдеться НЕ ПРО УКРАЇНУ.
А зовсім про іншу країну. Але ту, яка дуже впливає на життя кожного українця.
-1

Щось дуже рано Ви відділили метрополію від її колоній..

Колоніальна війна триває, вона вбиває вже не сотні - тисячі українців і солдат агресора, а Ви надієтесь на "скоро зміниться"?
Кремль не змінювався ні в першому, ні в другому тисячолітті.. Скільки Ви живете на цій Землі - Diva Dii? ))
Diva Dii   08:11
+1

Пане Юрію, там, де оригінал, там наводиться кілька першоджерел, звідки йдуть такі чутки. У першому тисячолітті Кремля не було як такого. У другому - дуже довго не було папок. Лише останні років 100 у голів Кремля з'явилися папки із зав'язками на столі.
А папок з надписом "Інтернет" на робочому столі володаря Кремля не було взагалі.
Про це і йдеться у статті.

Пекін практично не мінявся 5 чи 6 тисячоліть. І що? - вони вже зрозуміли і необхідність зміни головного обличчя. І - гадаю - папка "Інтернет" у голови Пекіна на робочому столі є.
Не треба казати про "Кремль не змінювався". Хто проводив реформи 1861 року? Хіба не Кремль? А це, безумовно, були позитивні і важливі реформи у країні.

А колоніальна війна - це наслідок, а не причина різних форматів документів у папках.
Саме про це і йдеться у пості.
0

Ви маєте рацію.
Просто не вірю в те, що Кремль зміниться. Кремль, це система, а систему можна замінити лише іншою системою.
Diva Dii   11:05
+1

Пане Юрію, але у цій цілком злочинній Системі є одна невеличка "деталь", яка точно потребує модернізації. оті самі папки.
0

Вічний ґанж ієрархії - свита завжди застосовує царя у своїх потребах.

Литвин каже Кучмі, що Гонгадзе викриває придворні таємнці. Це так Литвин мстить тому, до кого втекла жінка, що не захотіла стати йому, Литвину, коханкою.

Отже справа не в папках, а слід просто ієрархію замінити гетерархією!
Путін - раб Системи. Система (Кремль) це підміна реальності віртуальністю (міфами) задля пограбування великих територій і цілих народів.

І день іде, і ніч іде.
І, голову схопивши в руки,
Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки.
Diva Dii 08:11
Пекін практично не мінявся 5 чи 6 тисячоліть. І що? - вони вже зрозуміли і необхідність зміни головного обличчя. І - гадаю - папка "Інтернет" у голови Пекіна на робочому столі є.
Не треба казати про "Кремль не змінювався". Хто проводив реформи 1861 року? Хіба не Кремль? А це, безумовно, були позитивні і важливі реформи у країні.
==========
Зміни починаються з голови людини. Пекін змінився, бо в Пекіна був Тайвань куди втекли китайські мудреці. Пекін мав кого мавпувати..
І всі "реформи" Кремля, це безкінечне мавпування Заходу..
Diva Dii   10:42
+1

Пекін змінився, бо зрозумів необхідність час від часу змінювати правлячу верхівку.
І те, що у Китаї Інтернет свій, не каже про те, що у верхівки нема доступу до Світової мережі.
У Китаї взагалі інший менталітет щодо війн, імперських амбіцій тощо. Їх найкраща стратегія тактика - спокійне очікування. Вони там думають століттями та тисячоліттями. І ця метода в Китаї чудово працює протягом кількох тисячоліть.
Для Кремля та останньої імперії така стратегія абсолютно неприйнятна.

====

Повна та різностороння інформація в інформаційному світі має надзвичайне значення.
І перша особа у державі ПОВИННА мати змогу обирати собі джерела для отримання різнобічної інформації. Тільки так ця особа може виконувати свої функціональні обов'язки.
А папки із зав'язками... - то непрозорий фільтр, який шкодить не тільки особі, не тільки державі, а й усьому світу.
І чим скоріше зрозуміє це Контора, - тим краще.
0

Контора знає в чому її сила. Сила Контори (Кремля, ФСБ) в брехні і безкарності. Як можна буде красти, якщо не брехати?

У 80-х роках КПСС приставило працівників КГБ до кожного успішного кооперативу. Вигідні бізнеси віджимались і передавались в руки мажорам від КПСС (я тоді втратив аж 2 кооператива).

Офіцери КГБ бісились - КПСС заборонила їм займатись індивідуальню і колективною трудовою діяльністю! В результаті КПСС була ліквідована.

Хто зараз заважає КГБ(ФСБ)?
Ніхто!

Ви думаєте, що війна йде бо Путін збісився? Ні, війна йде бо Україна - ласий шмат для ФСБ.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі