Блоги → Перегляд

Контра знахабніла. Суд скасував люстрацію чиновника часів Януковича.

Вівторок, 19:51, 25.11.14

Рейтинг
7 0
Переглядів
1946

0
0
У цій статті згадуються

images?q=tbn:ANd9GcQY-nm_82jHRcjYvsPDn3xHENyjfFApJ-H5fzgDAZIL0djyREVz

Суд скасував люстрацію екс-заступника прокурора Харкова часів Януковича. Зобов'язавши поновити його на посаді і сплатити компенсацію. Повідомила Українська правда.
Суд скасував звільнення співробітника прокуратури Володимира Суходубова, який втратив посаду на підставі закону про люстрацію.

Таке рішення ухвалив Харківський окружний адміністративний суд в особі судді Самойлової.

Суддя зачитала лише резолютивну частину, мотиваційна буде оприлюднена пізніше.

Свої рішення суд зобов'язав негайно відновити Володимира Суходубова на посаді начальника відділу по роботі з кадрами прокуратури Харківської області.

Крім того, суд прийняв рішення компенсувати заробіток Сухобудова за час "вимушеного прогулу за період з 21 жовтня по 24 листопада".

Наказ про звільнення Суходубова було видано 23 жовтня. Йому заборонено 10 років займати посади, на які поширюється дія закону "Про очищення влади".

До переходу у відділ кадрів Суходубов працював першим заступником Прокурора Харківської області - із грудня 2011 року й працював як мінімум до кінця 2013 року. На сайті прокуратури Харківської області міститься його декларація за 2013 рік, які зазвичай оприлюднюють в березні наступного року.

Прокурор Сумської області Володимир Петров також через суд заперечує своє люстрування.

1sud.jpg

Українська правда

В той-же час, судді, що забороняли Євромайдан - оскаржують свою люстрацію (http://zik.ua/ua/news/2014/11/25/suddi_shcho_zaboronyaly_yevromaydan_teper_oskarzhuyut_svoyu_lyustratsiyu_543625), а відомий хабарник, що асоціюється у багатьох з судовою системою України, Ігор Зварич взагалі вимагає відновлення на посаді (http://zik.ua/ua/news/2014/11/25/igor_zvarych_vymagaie_ponovyty_yogo_na_posadi_suddi_543451).

sudya-otpushcheniya.jpg

Контрреволюція знахабніла до краю, зовсім суки страх втратили (про совість  вже навіть не згадую).

Коментарі

Для кого "нема Закону" - є кулі..
vigilante v 22:20
+3
Просто по действующей Конституции и Витёк Ростовский вполне может легально вернуться.
+2

Ну це хіба ногами вперед..
Суддя Зварич (тут в блог-пості є його фото) просто запустив свою руку в чорнал, призначений для відправки в Кремль. Фактично, Зварич є свого роду "Робін-Гудом".. ))
+5

Робін грабував багатих і віддавав бідним, а Зварич гріб під себе.
+2

Колеги Зварича працювали на Кремль. Гроші (хабарі з львівського апель.суда) вивозились з України. Суддя Зварич спробував їх тут залишити. Отже він - молодець! ))
Майно Павліченків судді моментально конфіскували.
Чому не конфіскують майно суддів, які порушили присягу?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі