Блоги → Перегляд

Комфорт для всех - взаимоуважение и равенство перед Законом

Середа, 14:18, 03.12.14

comics_Nelzya-Prosto-Tak-vzyat-i-boromir-mem_orig_1352038979.jpg

На деньги, привлеченные с налога 5% с продаж компаний, создать стартовые возможности в виде образования, медицины, страхования, бытовых и бизнес-кредитов, административных услуг, ЖКХ, работы всех коммунальных и сервисных служб - Зоны Комфорта.

Для ее эффективной работы нужно привлечь экспертов в психологии отношений, экспертов разных сфер, создать государственную комиссию - комитет ВР или комиссию при Президенте.

Основная проблема такой социальной услуги - наличие денег + общественная культура и зрелость гражданского общества.

Институт Комфорта должен быть государственной программой развития.
Конечно все это нужно делать в первую очередь для военных, воюющих в АТО - начать с психологической помощи.

В принципе, эта идея неоднократно высказывалась волонтерами и общественными деятелями.

Жить комфортно - это взаимно уважать друг друга и чтить Закон.
Так же это и люстрационная политика - изгнать из власти одиозных олигархов и откровенно криминальных элементов. Особенно из судебной системы.

Хромает в Украине все, но суды - это показатель состоятельности государства, потому комплекс Комфорта невозможен без налаженной работы судов.

Согласно первых статей Конституции Украины и согласно природному праву человека на Комфорт.

Коментарі

Щоб люди жили в комфорті, необхідно не забирати у них гроші.
Мета суду - справедливість, а не гроші. Якщо мета суду - гроші, то справедливості вже не буде ніколи.
Так само з державою..
+2

Для цього суддям в першу чергу слід підняти зарплати. А з чого взяти гроші? Звісно ж потрібна налагоджена робота економіки і уряд патріотів громадянського суспільства.
+1

Для початку, перед суддями-заробітчанами слід поставити нову, небачену ними раніше мету, наприклад - досягнення справедливості чи пошук правди.
Ви про ті ж 5.10
А я от не полінувався набрати в Гуглі 5.10 і почитати. Там усе дуже гарно.
Але потім я погуглив і щось типу "як зловжити 5.10", зараз уже точно не пам’ятаю, як я формулював. Але є люди, які це вже проаналізували і вже знайшли достатньо велику купу дірок.
Отож я в кінцевому підсумку знову згадав класику -
праведник навіть найгірший закон зробить праведним,
а негідник навіть найправедніший закон зробить злочинним.
Теоретично при ідеальних керівниках навіть у класичному рабовласництві людям жилось би цілком гарно. І навпаки.
Ну і що - система 5.10 якось сприяє тому, щоб негідники не опинялись нагорі? Чи має якісь виразні механізми для вичистки уже наявних там, нагорі, негідників? Причому не за 1000 років, а хоч би за 1000 тижнів?
+2

1. От коли знайдете формулу буде розмова.
2. Так, класичне рабовласництво при імітації ідеальної держави по ТБ зараз в Росії. Згоден.
3. Сприяє наступним чином: при ліквідації адміністративної системи, податків і митних зборів разом з економічною складовою митниці буде просто НІЧОГО красти, крадії підуть в інші сфери.
Щоб вони не опинялись у владі слід добре платити міліції, прокуратурі, суддям, СБУ, військовим. Де взяти гроші? Знову - 5.10, міжнародний бізнес в Україні, дешеві кредити в іноземних банках, вільна конвертованість валют, відсутність адміністративного тиску.
4. Має: нагодована армія прибере швидше.
+1

Відразу про пункт 4 - до нього ще дожити треба. Не забуваючи, що наявні у владі (у великій кількості!) негідники легко можуть і на вас напустити ту армію. Яка на той момент виявиться якраз не нагодованою, бо у вас же іще не буде ЖОДНОЇ влади, жодної системи, ви ще не будете платити ні міліції, ні суддям, ні т.д.
Тобто - знову головне питання - ЯК перейти із точки А в точку Б ? Якщо наявна влада ну ніяк не буде зацікавлена в такому переході. І Америка з Європою - теж ну дуже навряд, бо таки не так, як у них ви пропонуєте.
+1

Тоді вішайтесь. Жартую.
Ми народ чи хто? Думаєте солдати забудуть про волонтерів, які під кулями їм постачали все необхідне? багато з них пройшов Майдан.
Якщо не буде реформ від діючої влади - буде Майдан-3. Якщо Майдан-3 провалиться, нас захопить Росія, іншого шансу бодай зрушити Україну з мертвої точки не буде, майте на увазі.
Як перейти з А в Б? Дорога в тисячу лі починається з першого кроку.
Наклейте 5.10 на капот авто. Намалюйте графіті в під"їзді. Роздайте листівки у метро. Поширте ідею в масах в інтернеті, є купа способів особитого вкладу в перехід від А до Б.
Воюйте в армії якщо здоров"я і обставини дозволяють, пройдіть хоча б мнімальну бойову підготовку. До речі, сам страйкболом цікавлюсь.
Як сказав Ленін "Народ і армія єдині", "Вся влада - радам!", "Землю - селянам, фабрики - робітникам".
Щодо армії то тут діє інший принцип "Воля або смерть". Не жалійте ворогів якщо стріляєте в складі добровольчих формувань чи регулярної армії.
Використовуйте досвід ВСІХ ідеологій і мислителів. Будь-яка думка може стати корисною.
Займіться саморозвитком: підіть на Йогу, медитуйте; запішіться в секцію бойових мистецтв, хоча б на бокс.
Вчіть будову АК. АКМ, інших засобів творення інфи в інтернеті достатньо. У кризових ситуаціях, як зараз в Донецьку, це Вам знадобиться.
Взагалі, Бандера сказав "У вогні перетоплюється залізо у сталь, в боротьбі нарід стає нацією". Право бути нацією слід заслужити.
Борітесь - поборите!
+1

Захар, не треба аж так патетично мене агітувати, я вже й без вас і без того достатньо.
І я ж тут зовсім не про те, що ваша 5.10 - ге чи відстій. Хто зна, може і справді ляля, хоч я і вельми скептичний щодо рецептів ліберального толку.
Ні, я просто хочу сказати, що революції успішні рівно настільки, наскільки те, що пропонують революціонери УЖЕ В ДЕТАЛЯХ розроблене і - головне! - УЖЕ ПЕРЕВІРЕНЕ. Причому перевірене не десь там із якимись зовсім іншими людьми, а саме тут і саме з нашими людьми.
Перевіряйте! Ось таке моє вам "алаверди" на ваші поради саморозвиватися.
0

1. Ви спитали - я сказав що думаю.
2. Є ліберальний толк чи ні - це спитайте у Балашова. Буду знати більше скажу.
3. Революції успішні коли люди не бояться і роблять свою справу. Якщо ссикати по підвалах, як в Донецьку, толку не буде. Не буде толку і дійсно якщо розводити балабольщину. Тому треба сісти і обговорити кошторис такої затії - переходу від А до Б.
4. Перевірю сам обов"язково.
Можно!)
+1

Було б з ким)
"5.10" - то сліпий податок. Іншими словами, з шкідників і творців корисного береться один і той самий податок, що є неприпустимим і дуже небезпечним.
+1

Шкідників ВЗАГАЛІ не повинно бути. Хто шкідник той є зрадник, а зардників в тюрму. Або розстріл із конфіскацією.
+1

Найбільшим шкідникам в Україні надають найбільші повноваження і цілковиту безкарність - такі-от реалі..
Кремлю в Україні необхідні шкідники-опричники, і він їх має.
+1

Так, це технологія будь-якої влади, читайте Маккіавелі. От у нас народ безграмотний і каже іноді зовсім безглузді речі.
Щоб в Україні збільшити інвестиці в добро до максимуму, досить ліквідувати податок на гроші і карати штраф-конфіскацією всіх, хто його пробує здійснювати.

Отриманих коштів має вистачити на всьо-про-всьо, бо проблеми зникнуть - не буде кому їх генерувати і ні на що (грошей в злотворців не буде і Корито трісне)..
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі