Блоги → Перегляд

Золота лихоманка

П'ятниця, 16:16, 05.12.14

Рейтинг
1 0
Переглядів
2866

0
0

Золота лихоманка.
Пригадую свої армійські роки. Тоді мій приятель по службі був вражений жахливою хворобою – бацилою золотої лихоманки. Він марив тим дембельським днем, коли він нарешті зможе зреалізувати свою мрію – знайти золотий скарб. Приятель витратив чимало часу, щоб і мене схилити до цієї авантюри. Але, тоді мене ця бацила не вражала.
І це не поодинокий приклад. В Україні, теж таких хворих вистачає. Вони навіть знаходять чимало своїх прихильників.
На відміну від мого армійського приятеля, котрий не мав уяви, де це золото знайти, ці діячі конкретно знали, де воно є і вказували на це своїм послідовникам. Це золотий унітаз у Межигір'ї. З ним вони уже реалізували свої мрії. Тепер пора примножити золоту знахідку.
Причому, неабияка нагода для цього є, адже наступила зима. Отже, потрібно опалювати країну. Для цього необхідно було заздалегідь підготуватися. Використати, як традиційні, так і альтернативні джерела енергії. Адже, складний час, найбільш сприятливий для заміни традиційних видів палива. Як фахівець по альтернативних паливах, я цього року уже тішився, що альтернатива піде.
Але я прорахувався. На цей раз золоті лихоманники помішали. Бо люба альтернатива перешкоджає їм сповна примножити свій золотий скарб.
На цей раз лихоманники використали у якості альтернативного палива золоті батони. Не повірите. Доторкніться до своїх опалювальних батарей. Тепло від них іде саме від того, що наша ріднесенька держава закупила для нас газ за золотий запас країни.
У численних публікаціях повідомлялося, що зникла частина золотого запасу Національного Банку України. Офіційно це підтвердилося. У жовтні запаси золота в офіційних золотовалютних резервах скоротилися на 35%, з 40,4 до 26,1 т, свідчить статистика Національного банку України. За стандартами Міжнародного валютного фонду, продажа цінного металу принесла банку $ 580 млн.

Цього року Національний банк вперше з літа 2004 року почав розпродавати своє золото. Протягом останніх десяти років регулятор тільки нарощував свої запаси, особливо активно це відбувалося з кінця 2011 року.
Аналітики це пов'язують з необхідністю коштів для закупівлі газу в Росії. Кредитори не поспішають надавати Україні нові позики.
Таким чином, 14,3 тонни благородного металу уже продано. Точніше, закладено у підземні сховища у вигляді природного газу.
Тепер закладене золото потрібно повернути. Звісно з наваром. Заклав 14,3 тонни, а хоче повернути побільше – 16 чи 20 тонн, чи ??? Різниця – навар. Для чого морочити собі голову, думати де знайти золото, чи як замінити газ? Це все перекладається на голови народу. Нехай тепер вони думають, де взяти тонни золота, щоб розрахуватися за газ. Не будуть мати коштів, щоб розрахуватися за паливо, нехай віддають золотом: сережками, перстенями тощо.
Ще у древні часи люди використовували свої знання у галузі алхімії, щоб штучним шляхом синтезувати цей цінний благородний метал, бо він тоді був в обігу у вигляді грошей. Тисячі алхіміків займалися різноманітними дослідами, котрі ще ніколи не увінчувалися успіхом.
Але, ця публікація дещо розкриває знання у галузі алхімії.
Ми бачимо, яким простим «алхімічним» чином перетворюється золото у газ, а потім газ у золото, звісно, що з наваром золота.
Як мені, у ці давні армійські часи, не хотілося заражатися авантюрною бацилою золотої лихоманки, все ж таки мене нею інфікували. Бо я займаюся альтернативою газу. Люди, котрі б використовували мої наробки, жили б без особливих проблем – не зв’язувалися б із золотими лихоманниками.
Бо з ними лише одні неприємності.
Часто можна почути від старших, що ми уже тої квітучої України не побачимо. А ось наші діти будуть жити у цій «казковій» державі.
Скажу відповідально, що якщо і так дальше по варварському будуть витрачатися не відновлювані поклади природних ресурсів, то швидко прийде той час, що наші нащадки будуть знати про них стільки, як ми знаємо зараз про динозаврів, а багатьом родинам на слідувати шлях цих зниклих тварин.
Можливо когось зацікавить алхімія, як перетворити газ на золото, і навпаки?
Чекатиму Ваших зауважень та пропозицій: e-mail: [email protected]
Мирослав Копак.
28.11.2014 року

Коментарі

Енергетична "проблема" є штучною, тобто створена задля швидкого збагачення.
Наука і техніка вже давно цю проблему вирішили..
+1

Ми у цьому однодумці.
0

Вночі, а 1/3 життя людина проводить в ліжку, можна гріти тільки ліжко і так знизити енергозатрати на цілий порядок. От Вам вже перша ідея. Її тут, на цьому сайті, опублікував колись. І що? Бодай хтось почав економити? ))

І такий ідей - безліч!..
+1

Так було віками. Це тепер у містах потрібно гріти приміщення. Бо все на хімічних замінниках - паралонах. Колись ніхто вночі не грів житла. Людей гріли теплі перини з піря гусей.
0

В Росії ми газу не беремо, але платимо за віртуальний "газ". Росія ("Газпром") подає наш газ в ЄС, але гроші за наш газ бере собі Кремль.

Ось над чим треба думати - над встановленням першого в Україні лічильника на ВХІД в українську газову магістраль. Це буде справжня революція, переворот свідомості! )
+1

1 тис. куб метрів газу = 3 тоннам соломи. Наша влада хоча б за свою солому заплатила половину з того що платить Росії, то наші люди мали б якусь копійку, а не чужинці. Але на наших людях віртуально не заробиш.
0

Англійці робили газ в метантенках - цистернах де лайно перетворювали в добриво і газ.

Енергію можна брати з води.
Німці, під час війни, так і робили. Тому міста Німеччини, в першій половині 40-х, опалювались завжди, навіть під час потужних бомбандирувань союзної авіації.

У нас також є багато рік і 2 теплі моря. Правда, і опір цій технології злий і дикий - майже як війна на Сході..
+1

Англійці робили, а китайці роблять зараз на своїх 35 млн біогазових реакторів. У сільській місцевості свого газу вистарчає не тільки для приготування їжі, але повного забезпечення електричною енергією та моторним паливом для автобусів.
0

Природний газ вперше почали застосовувати в Китаю 2000 років тому. Забивали бамбукові труби в берег річки і так отримували газ, який застосовували в солеварнях.

У нас на Сході України в яри і ріки скидають гній з фермерських господарств, бо в чорнозем не можна гній давати - знищить урожай. От де метантенки ставити! І для виготовлення бензину такий газ підходить ідеально.
В котлі АЕС йде перетворення одних речовин і енергій в інші. Навіть природний уран, який є непридатний до форсованої віддачі енергії (як в АЕС чи в бомбі) також можна перетворити в енергетично-бойовий плутоній.

Сьогодні вже освоєно дуже багато алхімічних реакцій, навіть підрахували, скільки необхідно енергії для синтезу золота. Іншими словами: при освоєнні, наприклад, сонячної енергії, десь в Тропіках можна буде виготовляти все що треба з усього що є, навіть золота.
+1

Так є, що впровадження новацій потрібні гроші. А гроші є у людей з іншим складом розуму - банкірів. Їх переконати у чомусь дуже складно. Навіть сам Генрі Форд дивувався, що в Америці не знайшлося жодного фінансиста, котрий би профінансував на початковому етапі розробку його конструкції автомобіля. Фінансування він отримав із спадщини. Зрізав батьківський ліс, спиляв його на доски, котрі продав, щоб отримати стартовий капітал для майстрування автомобіля.
0

Кошти йому все-таки надали.
Але після цього він написав: "Якби людин знали, що витворяють банкіри, то вони б негайно зробили революцію!"
Г.Форд, фактично, знищив паромобілі як клас техніки. Віднині всі автомобілі мали лише одне паливо - нафту. Це був, фактично, кінець сонячної енергетики..

Згодом доля зробить з Детройтом гірку іронію. Всі автомобілебудівні потужності перемістяться на Південь, в південні Штати. Там легше і дешевше опалювати і освітлювати цехи та інші виробничі потужності. Холодний Детройт стане містом привидів..
+1

Перші фордовські автомобілі працювали на етиловому спирті, аж потім на нафтовому газоліні. Що до відношення Форда до банкірів, то у цей час долари мали золотий еквівалент. Це тепер гроші не мають ніякого еквіваленту. Якби Генрі жив зараз, він би до нестями ганьбив теперішніх банківських воротил.
0

Бензин колись спалювали прямо на місці добування гасу (керосину). Тисячі тон бензину горіло в Баку (там добували 1/2 світової нафти) прямо в морі. Нафтопереробні заводи (колись це був бізнес аптекарів) мали спеціальні рови для спалювання бензину - "шкідливої добавки" до нафти..

Аптекарі платити великі кошти тому, хто знайде застосування цим відходам нафтопереробки - бензину (газоліну). Бензин ідеально підходив для ДВЗ, але з умовою, що зникне всепаливний паровий двигун. Звідси і політика банкірів..

Паровий двигун, це класика теплових машин. Паровий двигун може працювати на всьому що горить і всьому що є теплим - сонячних променях, повітрі, воді. Паровий двигун може вгробити не лише суч.енергетику. Він може вгробити і всю суч.епоху!
+1

Пане Юрій! Прогрес не стоїть на місці. Мобільний телефон вгробив стаціонарний, компютер друкарську машинку, трактор коня і так далі. Питання стоїть тільки у ресурсах. Коли прогрес досягне свого піку. Умовно кажучи, чи ми від трактора одразу перейдемо до коня, чи використаємо обхідні варіанти. Бо у Царській Росії було 30 млн коней. Якщо один кінь їсть за 10 людей, то це 300 млн. їдців-людей. Кінь просто витесне людей своїми перевагами у роботі. Тому, мільйони людей думали, яким чином замінити цю ненаситну худобу. Зараз кінь уже успішно конкурує з трактором. Статистика збільшення цих тварин свідчить про справедливість моїх тверджень.
0

Кінь дає гною в 2-3 рази більше ніж свиня й корова. Кінській гній може обігрівати теплиці просто так - в результаті прямого біоокислення!

Коні мають свою нішу застосування. У нас в селі є коні і вони витримали конкуренцію навіть з китайськими мотоблоками!

Китайські мотоблоки мають конструкцію точно таку саму, як перший у світі паровий автомобіль-тягач француза К. - еволюція йде кругами..
Точніше, закладено у підземні сховища у вигляді природного газу.
==========
Їх ("сховищ газу") нема. Ці "сховища", це міф. Але прибутки, які дає цей міф, такі величезні, що брешуть усі. Навіть ті брешуть, хто має з цього міфу одні лише збитки..

Великий ґешефт вимагає великої брехні. Одною з таких брехонь і є "сховища"..
Хіба є "невідновлювані копалини"?
Які це? )
+1

Копалини всі невідновлювальні. Правда є теоретики, котрі кажуть, що вичерпана копалина сама по собі відновиться. Але це справді міф. На якому заробляють капітал.
0

Гроші зароблять якраз на міфі про "вичерпність" копалин. Це дає змогу нарощувати ціну аж до безкінечності.

Деревина, рослини, мул перетворюється в торф, торф в буре вугілля, буре в черне, чорне в антрацит - де тут "вичерпність"?
Вода і карбон перетворюється в метан, метан у нафту - де тут "вичерпність"?
0

Сонце дає світло, світло трансформується у водень, водень у туманності, туманності колапсують в зірку - де тут "вичерпність"?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі