Четвер, 12:08, 11.12.14

Рейтинг
1 0
Переглядів
3758

0
0
У цій статті згадуються
128d31a-hrojsman-poroshenko.jpgГройсман і Порошенко.

Як і обіцяв тоді ще віце-прем'єр Володимир Гройсман, до моменту відкриття нової Верховної ради з'явився проект Коаліційної угоди, пише Сергій Лямець у виданні "Економічна Правда". Цей документ піднесений суспільству як програма дій влади щодо виведення України на новий рівень життя. Насправді, з перших двох днів роботи Ради складається враження, що угода - це піар-прикриття для банального процесу розділу "портфелів". Який, власне, і відбувся 2 грудня. Зауважте, про Угоду ніхто і не згадав. Документ не має системного характеру і не є "планом Маршалла". Це традиційна для України угода про баланс інтересів: "Ти мені, я тобі". Влада домовляється з бізнесом, бізнес з бізнесом, а чиновники з чиновниками. З точки зору державності така підміна понять загрожує ДАЛІ ЧИТАЙТЕ ТУТ

Коментарі

Документ не має системного характеру і не є "планом Маршалла". Це традиційна для України угода про баланс інтересів: "Ти мені, я тобі". Влада домовляється з бізнесом, бізнес з бізнесом, а чиновники з чиновниками.
==========
...Не вам,
Не вам, в мережаній лівреї
Донощики і фарисеї,
За правду пресвятую стать
І за свободу. Розпинать,
А не любить ви вчились брата!
О роде суєтний, проклятий,
Коли ти видохнеш? Коли
Ми діждемося Вашінгтона
З новим і праведним законом?
А діждемось-таки колись!...(с)
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі