Блоги → Перегляд

Гонтарєва заробляє мільярд щодня

Четвер, 14:26, 18.12.14

Рейтинг
2 0
Переглядів
1867

0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик

Очевидно, що на божевільному курсі валюти в Україні добряче наживаються банки та люди, наближені до керівництва НБУ. 

Судіть самі. Зараз Нацбанк кожен день викидає на ринок близько 200 мільйонів доларів за курсом до 16 грн/$. Це робиться нібито для підтримки курсу національної валюти. Але звичайні люди цих «благих» кроків не помічають. Адже всі ми знаємо, що в банках за таким курсом валюту днем із вогнем не знайдеш. У той же час долар можна придбати на чорному ринку за курсом 21-22 грн/$. Про що це свідчить? Хтось добряче наживається на цій ситуації. Прості підрахунки підтверджують: якщо на одному «баксі» можна «зрубити» в середньому 4 гривні, то на 200 мільйонах кожного дня хтось заробляє 800 млн гривень!!!

А поки верхівка збагачується, мільйони простих українців змушені переходити на хліб і воду через шалене зростання цін.

У зв’язку з цим направив запит до голови НБУ, щоб з’ясувати: які банки беруть участь у торгах, у яких обсягах закуповують валюту та кому потім продають. Якщо мої підозри щодо фінансових схем по вимиванню грошей з золотовалютних резервів підтвердяться, то Гонтарєва має бути не лише звільнення, але піти під суд!

 

Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер Радикальної партії

Коментарі

Ґешефт на валюті робить той, хто:
- купує/продає валюту;
- передбачає ситуацію або впливає на ситуацію.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі