Блоги → Перегляд

"Русский мир" Харькова во всей красе

П'ятниця, 13:08, 19.12.14

512639.jpg

Харкові досі триває розслідування звірячого вбивства 19-річного Віктора Попеля з Чорткова. Через два місяці, правоохоронцям вдалося дізнатися нові подробиці злочину, пише “Нова тернопільська газета”, повідомляють Патріоти України.

 

Хлопець навчався на другому курсі військово-юридичного факультету Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого у Харкові. Зараз йде слідство, поки немає всіх висновків експертиз.

“Ми найняли адвоката з харківської правозахисної організації, він вивчає матеріали слідства, отримав копії відеозаписів з камер спостереження, що є вагомим доказом у справі, – розповідає мати загиблого Світлана. – Будемо домагатися суворого покарання для вбивці, адже він ні за що забрав життя мого сина … “.

У ту фатальну ніч, з 4 на 5 жовтня, Віктор святкував день народження друга в харківському закладі “Churrasko bar”, який дуже популярний серед місцевої “золотої” молоді. Бар за кілька хвилин ходьби від університету та гуртожитку.

“Віктора запросив на день народження Артур із Чорткова, який теж навчається в університеті. Їх компанія складалася з дев’яти осіб. Поруч за столиком сиділи шестеро місцевих хлопців, які від початку вели себе зухвало – витісняли товаришів мого сина з танцмайданчика,  вигукували нецензурщину, коли діджей звертався до присутніх “Слава Україні!”. Але найстрашніше було на вулиці … Всі деталі знаємо з перегляду запису камер спостереження, про існування яких не здогадувався вбивця, тому й намагався спочатку втекти від відповідальності, поширював версію про причетність до злочину дівчат”, – розповіла Світлана.

Того вечора вона ніби відчувала, що сталося щось страшне – не могла заснути, кілька разів дзвонила синові, але він не брав трубку.

Важкою була дорога батьків Віктора до Харкова. Тривога, біль і невідомість, адже по телефону їм не повідомили подробиць. Лише згодом слідчий розповів про інцидент в барі. Світлана попросила глянути на фото затриманого 24-річного харків’янина, а її чоловік Іван знайшов у собі сили переглянути записи двох відеокамер.

“Я дуже хотіла побачити обличчя вбивці … З першого погляду не скажеш, що він здатний на таке. Але на відео все видно … Між двома компаніями виникла сварка, вони вийшли на вулицю і почалися “розборки”. Вбивця повернувся до залу, схопив куртку, а з барної стійки – гострий ніж для нарізки м’яса і швидко вистрибнув на сходи. Віктора там не було, він вийшов лише через хвилину-другу, бо розмовляв по телефону. Мажор з ножем поранив двох з гостей Артура, його кинули до землі, коли ж піднявся, побіг до Віктора. Мій син не брав участь у бійці, просто став жертвою, не вчасно вийшов і потрапив під руки розлюченого вбивці.

Якби Віктор знав, що хлопець ховає за курткою ніж, то, мабуть, біг би, а так стояв спокійно, не пручався … Удар був фатальним … За лічені хвилини Віктор стік кров’ю. Лікар, який видавав нам тіло з моргу, сказав, що нападник діяв професійно: одним ударом ножа наніс колото-різану рану шиї з проникненням у ліву легеню. Хто знає, перше чи це його вбивство … Тому ми будемо домагатися в суді, щоб таку небезпечну людину ізолювали від суспільства. Зараз нападник перебуває в СІЗО, але його адвокати можуть шукати різні способи пом’якшити його провину. Не допустимо! Я не думала, що молодь може бути такою жорстокою, так ненавидіти западенців, українську мову. Хоча я не впевнена, що конфлікт носив чисто політичний підтекст, але саме це стверджують свідки. Може, харківські мажори були обкурені. І як би там не було, вбивати людину – страшне звірство, що повинно бути покарано”, – заявила мати загиблого.

http://patrioty.org.ua/harkivskiy-mazhor-zarizav-hloptsya-z-ternopolya-cherez-ukrayinsku-movu/

---

Это что получается? Русский мир это настоящий расовый шовинизм, мажорство, заносчивость? А мы то думали - интеллигентное понимание мироздания.

Ха ха. "Русский мир" - это криминальное понятие, совок, российский шовинизм, человеконенавистническая идеология.

Коментарі

И где тут русский мир? хотите сказать: "Харьков русский город!" ?
0

Если в Харькове бьют за украинский язык до смерти русские ватники, то какой это город? Еще не русский, но зараженный "русским миром" по полной.
0

в приведённой статье нет указания, что причина ссоры двух компаний был украинский язык.Какие факты следствия говорят об этом? Мать погибшего сказала "я не впевнена, що конфлікт носив чисто політичний підтекст".Нужно сначала всё выяснить следствию, прежде чем делать выводы.
-1

Если журналсит сделал выводы и разместил по оригинальной ссылке инфу о том, что причиной был украинский язык или другой политический подтекст, значит на то были причины. Дыма без огня не бывает, особенно в Харькове.
+1

понятно, выводы о мотивах убийства и виновность определяет на Украине журналист.Да и говорится о некоем "политическом" мотиве ссоры , на приветствие ОУН, а не о языковом. Впрочем, як та невістка, русский мир уже давно признан виновным во всех бедах заранее.
0

Посмотрим за ходом расследования.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі