Блоги → Перегляд

Медвідь Сергій "Кому більше потрібні психологи?"

Вівторок, 11:02, 23.12.14

Рейтинг
1 0
Переглядів
2500

0
0

Кому більше потрібні психологи?

Інцидент, який стався на Бориспільській трасі, коли відбулося непорозуміння, між хлопцями які супроводжували в останню дорогу додому свого побратима і водієм легковика, який не знаючи, що відбувається, спробував обігнати колону, викликав багато різних емоцій. Особливо старалися, у перевернутому вигляді, його смакувати деякі ЗМІ.

Було б, дуже добре, щоб учасники цього непорозуміння, бійці «Айдару» і потерпілий водій, вибачились один перед одним і потиснули руки без усякої судової тяганини. Адже це дійсно не порозуміння. Не думаю, що водій легковика, коли б знав, що то за колона пробував її обігнати, а якщо б і обгонив то це було б уже на його совісті. Бійців «Айдару», можна зрозуміти. Перебуваючи кожен день під обстрілами, балансуючи кожну хвилину між життям і смертю, захищаючи наш спокій і незалежність України, вони вважають, що смерть їхнього побратима це трагедія не тільки для них та родини загиблого, а і для всієї України. Це правильно! Уже давно повинно бути положення про порядок доставляння тіла загиблого героя на його батьківщину. 

У нас йде війна. Про це повинен пам’ятати кожен житель України, коли ми п’ємо ранішню каву, коли ми цілуємо кохану, дітей, коли ми спокійно проходимо по мирних вулицях наших міст, ми повинні пам’ятати, що в цю ж саму хвилину хтось сидить під обстрілами в холодному окопі, хтось місяцями не знає, що таке спокійний сон, тепла постіль, гаряча їжа, а комусь, можливо саме цієї миті, побратими закривають очі.

Було б правильно, щоб на машині якою в останнє повертається додому загиблий солдат, був національний прапор з чорною стрічкою і її супроводжувало ДАІ. Можливо тоді, зустрівши на своєму шляху таку колону, ми реальніше почали відчувати, що відбувається в Україні. Можливо саме тоді ми зрозуміємо біль тих батьків які втратили сина, біль тієї дружини і дітей які втратили чоловіка і батька. Не біймось співчувати. Перенесімо це горе через себе, адже вони гинуть за нас. Можливо якась компанія побачивши таку колону зупиниться перед рестораном, а ті гроші, що мали витратити в ресторані віддасть волонтерам для АТО. Можливо....?

Останнім часом в ЗМІ з’являється інформація, що для солдатів, які в АТО бракує психологів, які б їм допомагали. Невже тільки для солдатів АТО, а для усього населення України, невже не потрібні лекції по психології?  Дивлячись на деяких політиків, чиновників, журналістів і слухаючи їхні «вболівання» за Україну то не те, що психологи, а інколи і психіатри були б  їм не зайві.

Можливо не потрібно шукати психологів для тих хто приходить з фронту, а потрібно самим, тим хто в тилу,  створювати «другий фронт» проти корупціонерів, чиновників, саботажників, лицемірів, зради, брехні і неповаги до України.

Тоді повернувшись додому з війни вони відчують, що ми з ними одинакові по духу і нам буде краще порозумітися, а їм адаптуватися.

Можливо деяким телеканалам замість російських бойовиків більше потрібно пропагувати доброти, співчуття і патріотизму?

Нам говорять, що ця війна «гібридна», а країна у нас не «гібридна»? Війна, нещастя, холод, голод, смерть, а через десятки кілометрів від фронту повні ресторани, салюти, веселощі, неприступні чиновники і непереможна корупція. 

То кому ж потрібні більше психологи, тим, що на передовій чи тим, що в тилу??? 

 

          Сергій Медвідь         23.12. 2014р.

Коментарі

Сергію, всім вам, радлюдям, потрібно свідомо і добровільно замінювати своє антиринкове мислення на мислення ринкове.
Інакше жоден психолог вас не порятує.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі