Блоги → Перегляд

Якби я був полт... Путєном

Вівторок, 13:13, 23.12.14

На такі теми, по ідеї, за штатним розкладом, повинен задумуватися український державний муж. Оскільки, мужів немає, їм заважає  свєчной заводік в Ліпєцкє, боротьба комсомольського минулого з пастирською сучасністю, захоплення управлінськими талантами азірова, куратор від ФСБ, тощо, спробуємо за них, пофантазувати на задану тему.

На   тьорках, сходняках, стрєлках, з абамамі, мєркєлямі, расмуссенамі, прочєй хрєнотєнью чотко договорились. Косово, Ірак, прочий ІГІЛ - їхні, постсовєцкоє прастранство - вовчику.

Дійшло до діла - наіпалі. Вони, якби і не заважають, допомагають - Грузію оголосили агресором, як канкретні пацани, на гарантії Україні положили. Но в деталях - стільки воні. Замість натиснути на київську хунту, щоб не дьоргалісь, як в Криму, починають гнилі базари про цєлостнасть. Кому ето нада.

Ну, та менше з тим.

ФСБ своє робИть. Задачу заволодіти людськими ресурсами по Збруч ніхто не відміняв. Сю справу треба провернути рєзко, і, щоб не забруднити ліцо абами. Дофіга бабок положено на його два терміни.

Коли це найкраще провернути? Правильно. На католицьке Різдво.

Усє піндоси празнують, на кілька ядерних ударів та прорив кількох дамб на Дніпрі, плюс виникнення на Печерських пагорбах глибокої ями ніхто уваги не зверне. Максимум виразять занепокоєність. Цєль дастігнута.

Зрозуміло, що проводиться термінова евакуація населення з місцевостей, які стали непридатними до проживання, в Сибір і на Далекий Схід. Заселення звільнених просторів депардьями і кадировами і куча інших ніштяків, з задіянням оон, товариства захисту сумчастих білок та стурбованої громадськості.

Зрозуміло, що жодна велика операція не проводиться без заходів прикриття.

Несподівані візити вірних євразійських шавок до кийова з компліментами кривавій хунті.

Виведення з-під удару підрозділів московитської армії, що опинились на території Херсонської області в пониззях Дніпра.

Відведення московитських підрозділів з лінії протистояння, залишається місцеве мнясо.

Різка активізація пропагандонів з пєснямі о мірє і брацкіх народах.

Знаковим є розшифрування у ВР агентів з садопомочі та ляш (ах, неполіткоректно) полячків з одною метою - заблокувати діяльність РНБО напередодні важливих подій. А яка була радість в сесійному залі! Зрозуміло, що жертвувати цими прокладками велика дурість, якщо тільки вони не будуть потрібними в найближчому майбутньому. Чому так важливо було не прийняти закон про РНБО саме до четверга?

Підозрювати ху^ла у відмові від планів не йно дурість, а і неповага до русскава народа.

 

 

Коментарі

Василю, якби, то...
Іще 24 лютого Путлеру НІЧОГО не заважало перейти кордони України скрізь - починаючи з Чернігівської області й закінчуючи Одеською. Бо на той конкретний момент армії в Україні НЕ БУЛО ЗОВСІМ.
Ввійшли би і пройшли всю територію зі швидкістю руху автомобільних колон. Тобто максимум за 2 дні.
Це було не просто, а дуже просто.
Америки-Європи висловили би стурбованість, а Путлер сказав би щось обтічно-заспокійливе тай потяглись би спочатку дні, а потім роки...
Однак він цього не зробив. Отже було щось таке, що завадило. Природно, що це "щось" не мало жодного стосунку до лірики типу благородства Путлера чи його страху перед самообороною Майдану.
Судячи з того, як "суперуспішно" воюють його вояки в Лугандоні - Путлер просто розумів, що у нього теж нема армії...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі