Блоги → Перегляд

Територіальна громада - то СЄКТА)) 29 хвилина

Вівторок, 20:02, 23.12.14

Рейтинг
0 0
Переглядів
3127

0
0

watch?v=UoIRkeRZG4w

 

 

Коментарі

вчера нас на АйСИТВИ в программе Достали - критиковали, или с грязью мешали, сектой обзывали... Я выставил свой коммент, прошу поддержать.
https://www.youtube.com/watch?v=UoIRkeRZG4w

Стосовно сюжету по громадам (28 хв.) Я Сергій Волков з міста Рівне, фаховий юрист. Мене в цьому уривку теж показали в якості «адепта» (показую на схемі)).
Радий, що канал Ахметова зрозумів, що для олігархів не Майдан страшний, а ми – прості люди, які на місцях самоорганізовуємся. Дякую за рекламу нашого руху територіальних громад. До речі, я б не здогадався сюди вплести біле братство для порівняння))
Якщо уважно продивитись ролик і відкинути цю галіматью, то можна уловити деякі важливі речі.
Скажімо в сюжеті було сказано про такі поняття як фізособа, громадянин, людина. Людина – це наша назва на планеті Земля ( міжнародні права), громадянин України – це наша назва на території нашої держави(Конституційні права) і залишається фізична особа. Що то таке???

В Конституції України озвучені тільки права людини і громадянина. Отже назвав нас по іншому (фізособа) можна спокійно порушувати Конституцію відносно нас.
Ось наприклад, є право на судовий захист. А яке ж це право, коли мінімально щоб подати в суд заяву треба сплатити 240 гривень судового збору? Тобто не маєш грошей, то ти ніхто.

Кому цікаво, перевірте - закиньте в гуглі Цивільний Кодекс, який діяв до 2004 року і сьогоднішній. Знайдіть там розділ другий і прочитайте його назву. В старому кодесі – Права громадянина. В новому – права фізичної особи)))
Далі. Знайдіть в інтернеті старий закон (діяв до 2013 року) «Про об‘єднання громадян» і діючий закон «Про громадські об‘єднання». В цих законах в старому громадську організацію можуть створити громадяни, а в новому законі – фізичні особи))) Можна ще згадати, що раніше у нас були паспортні столи, а тепер замість них ВГІРФО (відділ реєстрації фізичних осіб))

Правда весело(( Якщо цікаво, ходіть до мене на лекції. «Адепт» Волков.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі