П'ятниця, 17:39, 02.01.15

Рейтинг
13 1
Переглядів
2147

0
0

ПОЯСНІТЬ МЕНІ

 

Вступ

Поясніть мені, будь ласка, хто перший і коли придумав, що при переході від життя кепського до життя кращого це ж саме наше життя  має ще обов’язково погіршуватися?!

 

Передмова

Відомо, що СРСР розвалився сам, від загострення внутрішніх суперечностей.

Навіть Лєнін свого часу наголошував, що перемагає той суспільний лад, який забезпечує вищу продуктивність праці.

Проте безграмотні більшовики створили СРСР  і радянських людей таким, що їхня продуктивність праці та ефективність суспільного виробництва постійно падала.

Практично всі радлюди працювали як небудь. І при цьому майже всі ще й активно розкрадали т. зв. державну і суспільну власність. Також дуже масовим, особливо серед "старшого брата" було пияцтво та майже усвідомлене псування всілякого обладнання і знарядь праці.

Тож закономірно саме така масова діяльність населення гарантовано і надійно розвалила величезну державу.

Але на її руїнах опинилися ті ж самісінькі радлюди, з тим же самим розумінням суспільства та свого життя в ньому!

Тож вони з легким серцем і почали творити "нові" держави. Тими ж самими, попередніми методами – брехнею, махінаціями і крадіжками.

Тому й продуктивність праці у цих країнах залишилася радянською, тобто, показушною і брехливою.

То звідки ж при цьому взятися покращенню життя?!?!?!

 

Благородні наміри безграмотних рррреформаторів

Із розвалом СРСР зразу ж інстинктивно й буйно, із всіх отворів та всім на голови, полізли вроджено небайдужі самопатріоти. І не просто так,  а кожен активно почав нас ощасливлювати. Згідно із власним, абсолютно безграмотним, розумінням суспільства. Причому, це розуміння (самопальні нісенітниці) у кожного із цих прекраснодушних самодурів було унікальним та несумісним з іншими.

Тому ще на початку "оновлення", "підвищення", "відродження", "покращення" тощо між цими нашими вождями й вождиками автоматично виникали антагоністичні суперечності.

І так вони між собою привселюдно гризуться й досі.

Проте, з іншого боку - а чому б їм і не боротися героїчно за "свій народ",  до самої персональної пенсії і навіть далі?

Адже якраз цей народ (пестливо: "казли", "біомаса", "плебс"  тощо) вдячно і віддано забезпечує своїм зверхникам всі умови саме для такої їхньої боротьби за чергове світле майбутнє. От вони  і борються. Хронічно і щодуху. Правда, в перервах між відновленням власних сил та підвищенням звитяги для боротьби подальшої.

Словом, традиційно й мужньо конфліктують між собою. Щоб чужі боялися, звісно.

Проте кацапська банда чомусь міжусобиць наших поводирів не злякалася?!

Тоді вони почали між собою чубитися ще більше. У сподіванні, що супостата таки доведуть до дрижаків.

І хтось із них допетрав, як всім нам цю міжусобицю буквально довести до кожного, тобто,  боротися між собою всім поголів'ям.

І така проста (у тому й геніальність)  думка  заполонила наші верхи вмить.

Виявляється, для такого масштабного результату достатньо лише пообіцяти плебсу так звані непопулярні реформи. Суть яких у тому й полягає (додумалися ж, поводирі наші!), щоб зразу ж погіршити добробут населення, цілком відверто і свідомо.

Бо, мовляв, у тому і вся хитрість, що ЖИТТЯ  НАСЕЛЕННЯ ПЕРЕД ПОКРАЩЕННЯМ ЩЕ ОБОВ'ЯЗКОВО МАЄ ПОГІРШАТИ!

Чому саме, у чому саме і наскільки – це вже як карта ляже.

На те ці реформи і непопулярні.

 

Хоч насправді

А насправді достатньо лише виявити і усунути основну причину всіх наших лих – нікудишню продуктивність та якість праці. А це можна зробити тільки належним обліком результатів праці кожного працездатного. І оплачувати цю працю за результатами. Що вже давно напрацьоване у суспільстві ринковому, у десятках передових країн. Та ще й розжоване укрмовою якраз для радлюдей.

Не може бути, кажете?

 Бо чогось же мовчать про це всі наші активісти та вожді й вождики. Не інакше, як щось знають.

А мовчать всі вони про це дружно і свідомо виключно із причини шкурної. Адже тоді прийдеться і їм одержувати за результатами праці власної.

А в чому саме полягають результати праці їхньої ?

Та виключно у брехні й махінаціях!

Чи, може, хтось із вас знає статистику про реальне і конкретне покращення якості життя  населення якимось діячем чи партією?

Та не було такого і ніколи не буде ніде в світі!

І якраз тому, що всі ці активісти метушаться виключно заради утвердження себе, задля власного самодурства і кишені!

А їхні піддані при цьому від самого початку їм далеко ззаду!

Тому навіть за бажання вони просто не розуміють (= не мають відповідних знань про суспільство і людину), як  саме можна і треба покращувати добробут населення. До речі, при цьому вони власних підданих цілком щиро і доброзичливо вважають ще дурнішими та гіршими від себе. А тому, наприклад,  із кришталево чистою совістю запрошують міністрами іноземців.

Якраз тому, до речі,  вони так дружно, тупо й люто ігнорують величезний доробок укрноваторів, які вже напрацювали новизни на десятки млрд.  євро річно!

Хоч і прекрасно знають, що якраз впровадження вітчизняної новизни є основним джерелом покращення добробуту.

Тому й брешуть вони нам цілком щиро, що наші реформи мають бути тільки збитковими. Для простолюду, не забувайте.

Бо які ж інакші результати можливі за їхнього професійно безграмотного управління?!

Але що ви думаєте?...

Ці їхні обіцянки таки справджуються – добробут  наш швидко і реально гіршає!

То виходять, що наші верхи таки щось тямлять у житті. Бо як сказали твердо, що воно погіршає – то так неминуче й сталося. Цікаво тільки, що ця теорія – їхня, а життєва практика – наша.

Чи вас, шановні, це не цікавить?

 

Наостанок вас налякаю

Спробуйте, панове, уявити собі (звісно ж – не перед сном, а краще зранку) таку нечувану річ:  всі ви раптом дружно перестали активно і всюди лизати політиків та їхню свиту.

Кого вже взяло за серце, то зразу ж заспокою – хай не всі, а тільки більшість, без вас персонально.

А натомість суспільство якось змусило владу прийняти Закон "Про пряму залежність прибутків держуправлінців від добробуту населення  на підпорядкованих їм територіях".

І що тоді станеться – негайно світ перевернеться?

Та ні, просто перевернеться розуміння світу у вашій голові.

Зате негайно і назавжди зникне брехливе базікання про непопулярні реформи та про неминуче погіршення життя перед його покращенням.

Тим більше, що справжнє  покращення почнеться негайно. Тільки-но припиниться розкрадання всього.

Якраз для цього і потрібен облік всього – персоніфікація власності!, - а не якісь придуркуваті люстрація, боротьба з корупцією, квіточки в дорожніх ямах тощо.

Але самих авторів та вдосконалювачів теорії непопулярних реформ таки знати треба. Хоч би для історії.

То підкажіть їх, хто знає.

 

2 січня 2015 року.  Клець Дмитро Васильович, фахівець із

                              суспільних та світоглядних проблем.

 

Коментарі

kytay kytay 20:35
-1
Дмитре,Математична задача Україна немає внутрішнього розвязку.
Перечитал пост полностью - совсем не правильная мысль. Как бы мы продуктивно ни трудились, но пока результаты труда будут разворовываться, то толку не будет. Но есть хорошо известный секрет, который реально работает на западе: каждую точку, где тратятся общественные деньги, нужно взять под общественный контроль (наблюдательные, общественные советы). Они могут достаточно быстро ротироваться - всех подкупить невозможно. Общественные слушания - это полная профанация контроля. Нужны постоянно действующие органы, которые смогут вдумчиво проанализировать каждую цифру, каждый документ. И об этом ОЧЕНЬ не любят вспоминать все наши политики. Подчеркиваю - это опробованая система, которая позволяет снизить коррупцию не меньше, чем на порядок. Если нет общественного контроля, то все государственные системы контроля коррумпированы по определению.
0

Анатолію, то що ти пропонуєш КОНКРЕТНО І ДЕТАЛЬНО?
+1

Это ж элементарно,Ватсон... :) Нужно не громить госучреждения, как недавно делали, а явочным порядком вводить их контроль. Нужно выводить народ на улицы не по поводу всяческих интеграций, мовы и клятых москалей, а за введение в закон этого же контроля, за наведение порядка. Однако проблема в том, что наши рррэволюционэры способны только валить памятники Ленину и воевать с ментами (которые только выполняют приказы, а не принимают государственные решения). Нету у них внятной, приемлемой для большинства позитивной программы. Подтверждение тому - рейтинг Свободы и ПС на выборах. Нам нужен свой Валенса или Гавел, или Ататюрк и т.п., которые должны, во-первых, попросить у народа прощения, а во-вторых, выдвинуть идеи, которые будут приемлемы и для Запада, и для Востока. Нельзя заставить полюбить путем изнасилования. Настоящие сепаратисты на Западе и в Киеве, а не на Востоке. Я не политик и поэтому могу только отметать (мотивированно) явно неприемлемые идеи. А уж молодые политики пускай морщат лбы... Поэтому и говорю: ратовать за эффективность труда в насквозь коррумпированном государстве - все равно, что призывать воду решетом черпать...
0

Молодец, попадаются в вашей стране здравомыслящие люди. Так держать!
*** суспільство якось змусило владу прийняти Закон "Про пряму залежність прибутків держуправлінців від добробуту населення на підпорядкованих їм територіях".*** -
і, рече Клець, відразу почне покращуватись!
Та якби ж це не був апофеоз наївності...
-1

Клець відразу почне покращуватись

О!
-3

Пане Данчук, я розумію, щo обкакати ближнього - це для вас чи не єдина втіха в житті.
Але чому б вам хоч раз не спробувати якщо й не підтримати укрноватора, то хоч запропонувати щось доказово краще?
Спробуйте утверджувати себе чимось позитивним і суспільнокорисним. Повторюю, хоч раз в житті.
Чи ліньки вчитися?

Василю, яка тобі конкретна користь від такої злісної заздрісності?
Невже ця заздрість настільки сприяє виділенню жовчі, що ти є аж її донором?
+1

Тра відрізняти злісну заздрість від щирої радости за досягнення укроноватора Данчука.
mart mart 01:30
+1
пане Дмитро---політикам невигідні ваші пропозиції--а народу вигідні. але народ це роз єднана маса людей. вам треба знайти орган щоб був заінтересований донести ваш проект до народу.
+1

А що саме і наскільки вигідне відвідувачам даного сайту?
Чи ви вважаєте себе не частиною народу, а лише безсторонніми фіксаторами подій, сучасними несторами літописцями?
І з яких міркувань чи розрахунків ви взяли, що для політиків мої пропозиції невигідні?
І чому ви так добросовісно відстоюєте позиції саме їхні?
mart mart   01:33
+1

я не знаю про відвідувачів---кожен є інший.а де я сказав що я не частина народу?--я сказав що ми не маєм єдності.політикам ваші пропозиції невигідні з того боку що по моєму вони в випадку перемоги і далі хочуть робити те що ми називаєм"красти".не прямо а використовуючи положення. і ви хочете посадити їх на процент від успішної роботи? а вони хочуть мати багато і зразу в законі . без проценту.я не відстоюю їх--я просто чую їх нечисті наміри.
Я не знаю, кто первый, а знаю, что Россия священная наша держава! Россия любимая наша страна! Кто против, выходи по одному.
+1

Россию убили в 1917 г и зачистили. По итогу имеем на сегодня рашку гавняшку
0

Дмитрику, ти ще й досі вважаєш, що хто має більше грубої сили, то той мудріший і краще живе?
Облиш трохи гратися з котиком і вникни в діамат та політекономію.
Поки молодий, то вчися.
Пане мінусовик, так ви ж романтик ))). Ви пропонуєте залишити ту систему, яка продовжує нас всіх грабувати. Ви пропонуєте замість тюрем для зрадників і злодюг новий формат співпраці і якісь ефімерні закони ))). Плювали вони на ваші закони з високої дзвіниці. А щодо "розпаду" СРСР, то ті процеси треба назвати "розвалом", до того ж ззовні. Цікаво, щоб ви сказали якби обікрали ваше помешкання: - "треба ухвалити закон...", чи "злочинці мусять відповісти"??? Від вибору відповіді на дії злочинців ми спробуємо ідентифікувати вашу адекватність, Клець-фахівець із суспільних і світоглядних проблем і на дудє ігрець ))).
А, ми вимагаємо ЛЮСТРАЦІЇ, ВІДСТОРОНЕННЯ, КОНФІСКАЦІЇ, ЗАБОРОНИ НА ЗАЙМАННЯ і таке інше. Бо починає напружувати той факт, що ригам. вже майже стоячи, аплодують студії політичних ток-шоу.
0

Пане Сергію, я НАУКОВЕЦЬ, тобто, створюю ДОКАЗОВІ ЗНАННЯ.
А ви користуєтеся безграмотними примхами і заскоками.
Проте чомусь ви не лізете, наприклад, у трансмісію з вимогою замінити залізні шестерні на мідні, бо вони гарніші. Для цього вашої освіти (доказових знань про властивості залізяк) вистачає. Але ви чомусь тупо й нахабно вважаєте, що про суспільство і людину жодні доказові знання і не потрібні. Навпаки, чим більший придурок - тим кращий вождь із нього вийде.
Насправді ж вкотре відкриваю для вас і ваших однодумців величезну таємницю: суспільство і людина мають свої ВНУТРІШНІ ЗАКОНОМІРНОСТІ І ВЛАСТИВОСТІ, які вашим більшовицьким (механістичним!) мисленням не збагнути.
Тому вникніть у діамат і політекономію, а потім читайте мій блог тут. Доти - доки не втямите.
Досить вже з українців тупого самодурства.
І, до речі, пора вже вам, вродженим, зате безграмотним патріотам, не нищити власних новаторів, а вчитися у євреїв ЕТНІЧНОЇ СОЛІДАРНОСТІ.
Ну, а я голову ломав ))) Ну, для кого він "співає" ))) "ЕТНІЧНІЙ СОЛІДАРНОСТІ" ))) Ось, та природа обпльовування всього патріотичного та націоналістичного ))) Ви нам УКРАЇНЦЯМ пропонуєте свою матрицю, свої шаблони, свою систему. Ви хочете щоб ми бігали іще сто років з вашими дурнуватими ідеями до остаточного усвідомлення КУЛІВЛОБ для кожного грамотного теоретика ))). Зрозумійте, час змінився. Інтернет виконає свою просвітницьку функцію, і чим більшим буде ваш опір, тим швидше це трапиться ))).
0

Сергію, наведи мені докази того, що укрпатріоти обов'язково мусять бути світоглядно безграмотними самодурами.
А щодо етнічного - то це ти і твої однодумці продажно і примусово посадили євреїв на нашу шию.
Причому, від світоглядної безграмотності ви підлизуєтеся не до євреїв-господарників, а до євреїв-сіоністів.
Що вже зовсім засмучує.
До того ж, від світоглядної НІЯКОСТІ ти люто заздриш грамотнішим одноплемінникам і мрієш їх винищити до ноги.
То де вже тут може розвиватися українська наука і техніка?!
Ти ж ніби ще молодий, а чомусь так прагнеш всіма командувати і жити за їхній рахунок.
Не соромно хоч інколи?
РЖУНІМАГУ ))) Пане Дмитре, ваш кшижково-науковий інфантилізм ЗАШКАЛЮЄ. Ви і ваші поплічники планували врожаї картоплі (по феншую) не враховуючи природних реалій. Це ви і ваші послідовники перенесли систему гноблення євреїв в українське сьогодення. Зрозумійте. і євреї і татари завжди були невід'ємною частиною української історії. Ви ділите євреїв на господарників та сіоністів, так само. як і українців на світоглядно безграмотних самодурів та фахівців із придбаними за сало (наше українське) науковими званнями. Схаменіться, принцип "розділяй і володарюй" не пройде, правда просочиться, систему корупції зруйнуємо. Якщо навіть прийдеться пару-тройку "великих" кинути у топку, разом з дурнуватими книжками.
0

Сергію, вкажи мені, будь ласка, цілісний та доказовий текст, який ти вважаєш за найправильніше на сьогодні пояснення причин наших проблем та шляхів нормалізації.
І якщо воно й справді таке, то я його посильно підтримуватиму.
А щодо твоєї мрії про спалення грамотніших українців разом з їхніми книжками, то твої духовні ідеали, більшовики, вже це робили і дуже масово.
А лишилися тільки твої предки. І сам бачиш, до чого вони нас довели.
Та все одно ненавидиш науку і укрноваторів.
Даю просту пораду: йди на бойню і там напийся свинячої крові. Вона практично не відрізняється від людської. Та й гріху буде менше, ніж від омріяного тобою братовбивства.
Пане Дмитре, ваш матеріал має назву "Поясніть мені", це вказує на те, що ви шукаєте відповідей одночасно нав'язуючи свою "правильну" шаблонну думку. Відповіді ви знайдете на моїх блогах: http://politiko.ua/blog-129089
http://storinkaavtora.blogspot.com
http://bagnetnacii.blogspot.com
http://maidansicheslav.blogspot.com
можливо нешаблонні, непрофесійні, не по феншую, але щирі.
На перевірку ви виявилися ще й примітивним спецушником ))) знаєте на чому ви прокололись?))) здогадайтесь!))).
А з приводу порад. Думаю це вам варто відвідати миловарню. Бо те, що ви тут відригуєте має саме такий запах. Запах смерті і утопії притаманний вашій прогнилій системі цінностей - терору і беззаконня.
0

Сергію, це ж ти щойно писав: "Якщо навіть прийдеться пару-тройку "великих" кинути у топку, разом з дурнуватими книжками."
А я постійно пишу про ВЗАЄМОВИГІДНЕ ЗАМИРЕННЯ.
Однак ти прилюдно пнешся перевернути все з ніг на голову?!
І тупо й нахабно приписуєш мені ""систему цінностей - терор і беззаконня"?!
Чи у тебе справді щось негаразд із мисленням, чи ти так жонглюєш чорним та білим свідомо?
0

І ще. А чого це тебе заклинило на "феншую"?
Зрадів, що якесь нове слово вивчив?
Хоч і без розуміння його значення.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі