Блоги → Перегляд

Заява герцога Анжуйського щодо "Шарлі Хербо"

Неділя, 22:42, 11/01

Рейтинг
0 0
Переглядів
944

0
0

Я збираюся піти проти емоційної течії та відділити себе від акції «Шарлі це я" (Je suis Charlie). 
Ні, я не є "Шарлі", тому що я ніколи не любив цей маніхейський журнал.

"Charlie Hebdo" є вульгарним папірцем, що зневажає будь-які думки, що не співпадають з їх власними, і прикриваючись "свободою слова" дозволяли собі здійснювати провокаційні дії.  
"Charlie Hebdo" є агресивною газетою, яка розпалює ненависть між релігіями своїм нібито "гумором".
"Charlie Hebdo" є уособленням атеїстичного лівацького суспільства, яке є джерелом образ і ворожості, замість поваги і братерства між народами й людьми, незалежно від їх відмінностей, раси, кольору шкіри, релігії.

Тому я відмовляюсь брати участь у "республіканському священному союзі" (holy alliance républicaine) за Шарлі, тому що я просто не розумію, що я повинен захищати.

Це не є неповагою або нешануванням жертв, і я не хочу ображати пам'ять загиблих. Немає слів, щоб висловити жах нападу, що стався на редакцію газети. Я засуджую цей варварський акт і висловлюю свої найглибші співчуття рідним і близьким покійних. 

Я засуджую тільки цей вияв "національної єдності" і лицемірство тих громадян, які ніколи не читали цей "гумористичний" журнал і тих, хто завжди тільки критикує.

Вшанувати пам'ять жертв - так.

Віддати данину Charlie Hebdo - ні. 


Принц Карл-Філіп Орлеанський, Герцог Анжуйський.

Оригінал звернення тут: https://www.facebook.com/ducdanjou/posts/10152718531708565

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.