Понеділок, 14:53, 19.01.15

Рейтинг
1 0
Переглядів
2829

0
0
Moskalyuk_Lukerya_Loboiko_decentralization_UCMC.jpgЛукеря, Лобойко, Москалюк.

Новий віце-прем'єр Геннадій Зубко сказав, що реформа Децентралізації не тільки не стопориться, але й набирає нових обертів. Багато хто очікує, що спікер Володимир Гройсман з переходом на нову роботу відновить свої зобов'язання щодо курування реформи. І зараз так складається ситуація, що стає важливим людський фактор - на думку експертів, одним з варіантів персоніфікації відповідальності за реформу є запровадження посади, яка називається урядовий уповноважений з реформи децентралізації влади. Експерт з конституційного права Олександр Москалюк зазначає - подібна людина була в Польщі. І нам необхідно, насамперед брати приклад з її успішної реформи, оскільки ця країна є найближче до України за територією, соціально-демографічним складом населення, географічними умовами і структурою соціуму.

До того ж, ми на польську реформу можемо поглянути вже здаля. Її другий етап завершився на рубежі тисячоліть, тому, запозичуючи польський досвід, можемо уникнути

 

ДАЛІ ЧИТАЙТЕ ТУТ

Коментарі

ЩЕ РІК - ДВА , І НАРОД САМ ДЕЦЕНТРАЛІЗУЄ ЦЕ КВОЛЕ ПОЛІТИЧНЕ СТВОРІННЯ !!!!!
+1

+100500
Децентралізація = відповідальність + лікваідація 99,(9)% суч.повноважень центру..
0

майже правда...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі