Блоги → Перегляд

Активним кровопивцям

Понеділок, 20:31, 26.01.15

Рейтинг
11 1
Переглядів
2235

0
0
У цій статті згадуються

АКТИВНИМ КРОВОПИВЦЯМ

 

На превеликий жаль, саме так – це вам, панове радлюди. Бо добросовісно це звання заслужили, денно і нощно.

А все тому, що абсолютно усвідомлено і цілеспрямовано робите все можливе для розростання цієї війни. І вишукаєте для цього найменші шпарини й можливості.

І постійно чужу кров смакуєте.

Хтось із вас може вдавано обуритися.

Чого це, мовляв, автор перекручує з ніг на голову?

Адже насправді це якраз ми, завсідники мережі, активно моніторимо ситуацію і дружно засуджуємо постійне її загострення.

Не кажучи про добровольців, які з реальним ризиком для себе і з прямими збитками самовіддано допомагають нашим воякам, чим тільки можна. Адже навіть можновладці визнали, що без волонтерів Путін був би вже в Києві.  І т.д., і т.п.

А тепер, шановні, зробіть глибокий вдих. І послухайте.

Насправді вся ця ваша активність, нерідко й справді жертовна та героїчна, цю війну тільки розширює.

Ось вам конкретна логічна схема. Якщо людина чогось не хоче, то вона робить якісь конкретні дії з метою зменшити або  усунути небажане, чи самій його уникнути. І з часом її дії стосовно небажаного викликають якийсь наслідок.

За цим наслідком  дана людина має змогу оцінити, як саме її дії вплинули на це небажане. І робить відповідні поправки: чи посилити якраз ці свої дії, чи шукати якісь інші, бо ці неефективні.

І так постійно проводить оцінку своїх конкретних впливів на міру ефективності, визначає, наскільки вони допомагають досягти бажаного результату.

А коли ж дана людина щодо чогось конкретного небажаного постійно робить одне й те ж і не звертає уваги на результати своїх на нього впливів, то вона цими результатами задоволена практично. Незалежно від того, хоч би що протилежне вона при цьому не твердила на словах.

Точнісінько як путінська банда: більше миролюбності на словах не проявляє ніхто в світі. Та ще й на всесвітню(!) миролюбну пропаганду путіністи тратять величезні гроші.

Однак на практиці та ж РФ робить цілком протилежне своїм словам і офіційним намірам?!

То що саме свідчить про їхні істинні наміри – слова чи діла?

Схоже робите й ви, панове радлюди. Тратите багато своїх ресурсів за власним бажанням буцімто на протидію війни. Проте прямим наслідком цих ваших трудозатрат є якраз збільшення кровопролиття?!

Однак ви на це не звертаєте уваги, а наполегливо продовжуєте своєї. Значить – хочете, щоб так тривало й надалі.

Оце і є порівняння ваших слів і ваших дій стосовно війни.

Чи, може, хоч хтось з вас хоч щось конкретне робить для замирення? І підтверджує свої миротворчі впливи відповідними результатами?

Ні! І в цьому ви дуже дружні. Біди й нещастя ближнього, особливо його каліцтва і кров – це для всіх вас найбільша життєва насолода!

Тож ви цілком свідомо й надалі цю насолоду посильно примножуєте.

При цьому всі ви прекрасно знаєте, що ваша активна підтримка цієї війни ніяк та ніколи не приведе до миру для всіх. Тим більше, що в глибині душі ви одноплемінникові  покращення і не бажаєте.

І навіть більше, всі ви готові навіть на самопожертву, аби тільки цьому капосному ближньому та хоч трохи погіршало.

Зате як дружно всі свідомо брешете, що прагнете миру!

У цьому вас не переслухаєш – куди там солов'ям.

А про замирення ви навіть слухати не хочете. Хоч не раз читали про його реальну можливість.

Навіть ті ж волонтери  прекрасно розуміють, що першопричини війни та її покровителі не в окопах чи на якихось буйних збіговиськах, а у високих кабінетах у Москві і в Києві.

А це означає, що для швидкого і остаточного миру достатньо всього лише адресно і персонально впливати на першу десятку кацапської банди.

Та й затрати на це були б у сотні чи й тисячі(!) разів менші.

Однак жоден в Україні про це й подумати боїться, насамперед в силу свідомої меншовартості. До того ж, у нас  все ще чимало інстинктивних (зате вкрай безграмотних)  патріотів, які тупо рвуться класти голови заради всіляких дармоїдів і паразитів. А це якраз і означає, що насправді миру в Україні прагне дуже мізерна частка населення.

Те ж саме роблять і наші еліти, по найвищих керівників включно.

Саме так, ні Президент, ні Голова ВР, ні Прем'єр-міністр особисто миру відверто не хочуть. Бо якби хотіли, то шукали б шляхи замирення. А то ж ні – свідомо і зневажливо відкидають навіть найменші згадки про замирення.
Звичайно, самим  їм при цьому здається, що вони справді прагнуть тільки миру і добросовісно все роблять якраз для миру. Тим більше, що вони десятиліттями переконують насамперед себе у власній правоті та виключності. То чого вже їм тратити дорогоцінний, можна навіть сказати – історичний час на вислухування когось там із "сірої маси"?!

Включно із так званими науково-технічними новаторами з їхніми розробками і публікаціями. Бо де ж, весь світ давно впевнився в інтелектуальній вторинності українців – самі ж наші еліти це постійно проголошують.

Та що вже зробиш, якщо доля тицьнула нам саме цих підданих. Маємо цього плуга якось перти. Принагідно "лупаючи сю скалу".

Проте насправді, навіть не підозрюючи про це, вони лише тупо й наполегливо пнуться утверджувати виключно свою персональну правоту. Тобто, те, що їм заманеться даної миті. Саме так, в силу принципової безграмотності в діаматі, наші верхи щиро переконані, що їхні досьогоднішні успіхи – це якраз і є однозначне свідчення їхньої державної мудрості. Адже з іншим розумінням нашого суспільства їх просто не обрали б демократично цим суспільством керувати.

З одного боку, ніби й так – саме їхні посади є свідченням їхньої ж професійної компетенції.

Але з іншого – а що саме конкретно корисного кожен з них зробив для суспільства?

Анічогісінько!

Населення як вимирало, так і продовжує дружно відкидати копита. Суспільство деградує скрізь та у всьому.

Зате окремі спритники дохитряються урвати з ближнього першим. І за рахунок решти суспільства ще якось бовтаються у цій ополонці.

І найсумніше, що решта радлюдей наївно вірить, що ці скоробагатьки возвеличилися завдяки суспільнокорисній праці.

Та нахабна брехня подібні балачки!

Кожен із наших верхів досяг свого нинішнього становища виключно метушнею (бо це не суспільнокорисна праця) заради себе та вузького кола наближених.

Чи, може, хтось із вас заперечить, що насправді вони святі, а всі кепські рішення приймають їхні слуги, такі-сякі?

То ви що, ще й досі вважаєте, що начальство завжди хороше, а все зло від його челяді?

Таким вкотре розжовую. Затямте: підлеглі завжди роблять тільки те і тільки так, щоб особисто догодити начальству. Інших думок у наших чиновників просто не буває. Так що всі наші еліти, незважаючи на свої слова, на практиці тільки за війну.

 Тим більше, що вони особисто від цієї війни нічим не потерпають. А в скрутний момент взагалі можуть чкурнути звідси з домочадцями.  Та й запасні явки у кращих місцях вони собі вже підготували заздалегідь. Тож зараз вони для власної розваги просто жонглюють життями власних смердів. А ви навіть не хочете порівнювати їхні слова і їхні діла.

Загалом, панове кровопивці, кайф цей ваш триватиме недовго. І з тієї простої причини, що радлюди продовжують все робити виключно по-радянськи, тобто, якомога дурніше та затратніше. При цьому всі ресурси прискорено вичерпуються і наше суспільство впевнено деградує й далі.

Йде до того, що вам особисто погіршується життя просто на очах.  Так що дуже скоро вам буде не до батальних насолод, а будете гарячково метушитися у пошуках порятунку власної шкури.

А його не буде. Бо всі ви хочете тільки споживати.

Проте бажаючих на вас робити буде все менше: ті на фронті, ті в лазаретах, ті повтікають від вас таких…

Тому про всяк випадок подаю вам тему для роздумів. В кого ще хоч трішечки в головах булькає.

Панове радлюди, ви не раз чули причитання про те, що українці великі шкурники. Ніколи й нічого вони не хочуть робити разом. Бо їх дуже душить навіть сама думка про взаємовигідну співпрацю з одноплемінником.

Хоч і здогадуються вони, що поодинці не можна зробити жодної великої справи. Тим більше, індивідуальним героїзмом не можна відбити путінську агресію.

Тож я пропоную вам посильно підтримати всього лише три(!) закони, які спроможні швидко й гарантовано згуртувати наше суспільство і змусити всіх вас працювати разом задля мети спільної. В тому числі – і відбитися від путіністів.

Отже, закони:

1). "Про пряму залежність прибутків держуправлінців від добробуту населення на підпорядкованих їм територіях". Його концепція вже напрацьована. Цей Закон швидко згуртує наше суспільство на основі єдності економічної.

2). "Про негайну мобілізацію призовників, які є рідними для наших високопосадовців та багатіїв". Цей Закон згуртує населення та еліти зв’язками родинними.

3). "Про негайну організацію штрафних батальйонів із числа всіх кримінальних злочинців та хуліганів". Адже це кричуще несправедливо, коли зараз кращі члени суспільства гинуть у цій м’ясорубці, та ще й заради громадян гірших. Які спокійнісінько відсиджуються в безпеці, хоч і в тюрмах. Тим більше, що вже напрацьовано достатньо заходів і засобів для забезпечення високої ефективності цих батальйонів. Тож цей Закон згуртує всі верстви нашого суспільства моральною єдністю.

 Тому прошу вас, панове люті заздрісники, наймасовіше поширити обговорення про потребу цих законів. Бажано їх навіть покращити, хто не лінується вчитися.

Зрештою,  інакшим чином ви своєї шкури все одно не врятуєте.

 

27 січня 2015р.         Дмитро Клець.

 

 

 

 

 

 

Коментарі

3). "Про негайну організацію штрафних батальйонів із числа всіх кримінальних злочинців та хуліганів".

4) Застосувати п.3 до п. Дмитра Клеця.
+1

Василю, для тебе навіть у важкі часи головною цінністю є неприязнь до укрноваторів.
+2

відправити його на передову, щоб не хуліганив тут )))
1). "Про пряму залежність прибутків держуправлінців від добробуту населення на підпорядкованих їм територіях".
===========
Тоді прибутки держуправлінців будуть від'єдними!
А у них нема стільки майна, щоб конфіскації могли компенсувати нанесену шкоду. Отже прийдеться призначати примусівки (примусові роботи)..
mart mart 23:46
+3
+2
Я згідний з усім цим---але як це зробити ? У нас нема єдності.

А росія тим часом один пункт уже використовує--

Российских уголовников направляют в «армию ЛНР» как в штрафбат

В Донецкой области украинские военные взяли в плен механика-водителя танка, гражданина Российской Федерации, жителя Краснодарского края.

Об этом сообщает пресс-центр АТО на своей странице в Facebook.
По словам боевика, он, имея три судимости, был задержан сотрудниками МВД РФ в городе Ростов-на-Дону на месте очередного преступления (угон автомобиля).
Боевик рассказал, что вместо отсидки очередного тюремного срока начальник полиции Ростова-на-Дону предложил вору отправиться на восток Украины защищать «русский мир». После чего с него снимались все обвинения и закрывалось уголовное дело.
22 декабря 2014 наемник пересек государственную границу Украины и проходил «службу» механиком-водителем танка Т-64 в одном из подразделений «армии ЛНР» на Луганщине.
23-25 января он участвовал в боевых действиях против украинских Вооруженных Сил в районе Дебальцево и во время штурма одного из опорных пунктов ВС Украины был захвачен украинскими военными.
«Пленный также сообщил, что в составе его подразделения находится около 70% граждан России, которые подобным образом, убивая украинцев, отменяют себе тюремные сроки», - говорится в сообщении.

Украинская правда
Версия для печати Версия для печати

26 Января 2015 16:05
vigilante v 02:56
+2
Абсолютно радлюдський, совковий пiдхiд а-ля Сталiн, з штрафбатальйонами, (заградзагони потрiбнi), заручниками з числа рiдних багатiїв (можна здогадатися, який рiвень боєздатностi вони проявлять, i коли кинуть фронт, вiддавши ворогу зброю, тобто знов потрiбнi заградзагони), сучаснi захiднi армiї набирають професiоналiв, якi нормально воюють, в них нема недостачi у нас. Рiвень дохoдiв людей рiзниться дуже-вiд мiльйонерв до жебракiв, до кого будете кальку прикладати? Совдепiя чистої води, яке ще там 'укроноваторство.'
0

Пан Дмитро марить ленінізмом (особливо діаматом і політеком, віднесеним Сталіним до "ленінської спадщини"). Для мене він - типова радлюдина з совєцьким комплексом меншовартості і сліпою вірою в командно-адміністративний тип влади.
У нас нема засобів щоб "віддячити" чиновникам - заплатити держслужбовцям за їх чин (за діяльність/бездіяльність).
А все тому, що у нас нема гільйотино-робної промисловості..
Мій добрий знайомий Іван Васильович Малиш прийшов на фронт під Києвом молодшим лейтенантом і його призначили керувати штрафною ротою. Після першого бою коли роту кинули в операцію розвідка боєм залишилось два чоловіки - командир роти і один солдат. Полковник, який послав роту на вірну загибель дивувався і питав,як він зберігся. Ви пене Дмитро Клець не бачите, що український народ це штрафний батальон і Україна стікає кровью. А те, що люди мають свою думку це нормально. Я звеликою повагою і шаною відносюсь до Гаврилюка та Парасюка, але що вони роблять у Верховній Раді? Якщо ви зі своїми пропозиціями об*єднаєтись зними, чи зможити визмінити в державі базу, систему і структурні зміни?. Пробуйти! Провидіть хоч інтелектуальну атаку.
0

Для інтелектуальної атаки потрібен інтелект...
Панове, то я ж прошу винести обговорення про такі закони на ТБ. Чи ви боїтеся спілкуватися з людьми?
0

ми не з ТБ! - звідки Ви взяли, що у нас є повноваження ТБ?
Дмитро Клець 22:08
для тебе навіть у важкі часи головною цінністю є неприязнь до укрноваторів.
==========
Росія.
Винахідника Таблиці хім.елементів Всесвіту, Д.Менделєєва, не приймають в академіки і позбавляють професури..
Німеччина.
Винахідника Закона взаємозалежності електричної напруги, опору кола і струму, Г.Ома, не визнають і цькують 20 років..
Британія.
Винахідника Закону збереження енергії, Маєра, тримають у божевільні 10 років. Людство вже другу сотню рокі бореться з відткриттям Маєра..
(продовжити цей перелік?)
Панове радлюди, більшість із вас мала б чути, що коли хтось хоче чогось досягти, то шукає для цього можливості. А коли не хоче, то шукає відмовки.
Точнісінько так робите й ви з вашим бажанням миру.
0

Пане Дмитре, чому Ви уникаєте обговорення Ваших пропозицій?
Якісь відмовки у Вас є (окрім небажання)?
0

Панове, я безліч разі впросив ас посприяти тому, щоб мене допустили на ТБ. І сам до них багато разів просився.
Однак і ви, і наші журналісти ставляться до укрноваторів відверто негативно.
Та ще й перекручуєте з ніг на голову. Що це, мовляв, я сам у цьому винен.
Як колись один із радянських діячів казав, що радянські люди зимою свіжих помідорів просто не хочуть. Це лише підтверджує ваше більшовицьке нутро.
Прибутки залежать лише від ринкової ситуації і відсутності тиску з боку влади у вигляді податків, митних та інших сборів, ліцензій і адміністрування.
Ганьба таке не знати.
Є податки - є корупція, нема податків - нема корупції!
--
І ще, теза що прем"єр і президент миру не хочуть мусуються російськими ЗМІ. Мир їм вигідний, адже гроші люблять тишу. Крапка.
+1

Захаре, а з яких дій наших верхів видно, що їм потрібен якраз мир?
Адже вони постійно роблять одне й те ж. При цьому вони прекрасно розуміють, що одержать ТІ Ж САМІ результати, тобто, розширення війни.
А для миру треба роби щось ПРИНЦИПОВО ІНАКШЕ.
Та вони про це і слухати не хочуть.
0

Нарешті ви думати починаєте.
0

Просто про це не прийнято казати. Офіційно ми всі 9в т. ч. перші особи держави) - за мир в Україні.
Вам, Дмитре, час лікуватися. Хоча сумнівно, аби вам хоч щось допомогло! Це ж яким бовдуром треба бути, щоб під час анексії, окупації та постійної атаки ворога торочити всіляку уйню! Якщо ви вважаєте себе правим, відірвіть свої сідниці від дивану, та й їдьте у Донбас влаштовувати мир. Прапор вам у руки!
0

Миколо, то чому ж ви не пропонуєте нічого, доказово кращого?
А тільки тупо й заздрісно обпльовуєте грамотніших від себе. Не соромно у вашому віці?
Зрештою, запропонуйте мене ЯК ПОСЕРЕДНИКА на будь яких перемовинах. Самі ж ви про мир і слухати не хочете.
0

Щоб я вам заздрив? Ви помиляєтеся. Бо, оскільки я освіченіший за вас, можу лише поспівчувати. Але ваша агресивна маніакальність викликає відразу. Тож, живіть, як хочете...
0

Ви меншовартісно пнетеся утверджувати лише себе.
А я ж тут пишу про крайню потребу миру. А ви все пхаєтеся із велемудрим собою. Як примітивно...
Якщо я правильно зрозумів, автор вважає безкорисною маячнею все, що пишеться блогерами у мережах стосовно російсько-українського конфлікту. Втім, пан Дмитро, мабуть забуває, що ця війна не тільки на фронті, а ще інформаційна. Якщо ніхто не спростовуватиме брехню кремля, то наші люди у неї повірять.
0

Хлопче, вкажи мені, будь ласка, той цілісний текст, який ти вважаєш найдоказовішим поясненням нашої ситуації.
То я буду знати, з якого саме пояснення ти виходиш.
0

І ще, Станіславе. Твої меншовартісні викладачі тобі, мабуть, не казали, що ПРАВДІ ПОВИННА БУТИ НАСТУПАЛЬНОЮ.
Тому ти й собі вважаєш, що українці мають право відкривати рота тільки у відповідь на кацапську брехню.
Тому й боїшся бути першим. Через те й слідом за іншими меншовартісними одноплемінниками ігноруєш та замовчуєш укрновизну.
Особисто, не проти законів, хоча і вважаю їх популістичними і поверхневими. Цими законами, можливо вдасться загасити пожежу, і це дуже важливо, але ймовірність інших спалахів пожеж, не відверне. Потрібно змінювати системи, суспільні, економічні, політичні, тому що теперішні дають хибу. І на сам перед маю пропозицію змінити систему виборів і ввести процедури відкликання виборчого голосу, що унеможливить зловживання, на керівних посадах. Більш детально у моєму блозі „Створення процедури відкликання виборчого голосу” http://politiko.ua/blog-133190,
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі