Блоги → Перегляд

Капітали всіх олігархів - залучити для потреб фронту (в першу чергу гроші Гаранта)!

Субота, 14:17, 31.01.15

Рейтинг
4 1
Переглядів
2618

0
0
У цій статті згадуються

Сталось так, що українці в черговий раз обрали "солодкого" Президента"! (Опустимо той факт, що вибір був без вибора).

Солодкий він не тому, що його бізнес солодкий("Рошен"), а тому що солодко обіцяв! (обіцянки цяцянки а дурному радість)

Тепер завдання всіх громадян України - це змусити, всіх хто назвався "лідером" і проліз до управління Державою (пиляння бюджету і кредитів), працювати, як "книжка пише"(Конституція і інші ЗУ). 

Пропоную залучити (тимчасово конфіскувати) всі кошти олігархів на захист інтересів Держави, а після перемоги держава їх їм поверне з відсотками.

Якщо імператор Росії В.Путін (який хоче стати імператором "всія Русі"), конфіскує чи спалить підприємство Порошенка в Ліпецку - Порошенко отримає компесацію + упущену вигоду.

Приклад самопожертви мають подати Порошенко і Яценюк. Тільки після цього їх можна буде вважати лідерами, які поставили на Кон усе (майже усе).

Якщо вони фігово виконуватимуть свої функції, тобто доведуть Україну до поразки - стануть біднішими і, можливо, ... трішечки неживими!

Бо кожного дня стають абсолютно неживими люди, яким ця війна не була потрібна! При цьому їх імена незаслужено паплюжаться, їх називають фашистами, карателями! ДНРівці не задумуються над тим, що і вони для росіян також стануть людьми другого сорту, малоросами, салоїдами.

Брехня і підлість торжествує? Я - проти цього, а Ви?

Коментарі

Залучити кошти багатіїв можна дуже швидко, легко і просто.
Досить назначити суму відкупних (пропорційно до заможності) від мобілізації і дати ці гроші тим, хто реально воює.

На першому етапі війни ці гроші нам дуже допоможуть, а далі багатії розоряться, або й самі підуть захищати свої багатства..
-1

Можна і так! Але т.з. лідери мають добровільно надати кошти державі (хай у вигляді позики, але не менше 90% від всього їх капіталу). Тоді у них буде чудова мотивація!
Конечно, все так. Но это - детский лепет.Не знаю, что может заставить богачей отдать награбленное народу, хотя бы часть.Совести у них нет. Патриотизма нет. Они сотканы из алчности,лжи , лицемерия и страха. Вот страх и может подтолкнуть к дележке. Но кто их будет пугать? Если главные пугала во власти.
0

Наводить порядок должны те, кому он нужен.
Получается, что мы с вами должны этим заняться.
-1

Получается, что когда надо поддержка народа, говорят- мы. Когда добираются до власти - я.
против
война=смерть=расходы в пустоту
-1

Да что тут предлагать?.. А то пишут, пишут... Конгресс, немцы какие-то... голова пухнет! Взять все, да и поделить...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі