Блоги → Перегляд

Советский эксперимент продолжается? (Видео)

Неділя, 00:48, 01.02.15

Рейтинг
4 0
Переглядів
4024

0
0

Попри очевидне, моє єство не хоче прийняти той факт, що громадяни Росії (мешканці Донбасу) занадто охоче сприйняли за правду міф, що нацисти (фашисти, бандерівці, карателі) вторглись на Донбас із рейдом геноциду! При цьому ними було забуто, що Донбас уже не перше десятиліття - законна територія України, на якій ніхто не забороняв бажаючим розмовляти російською чи корейською мовами, дітям - ходити в російськомовні школи. Скажу більше, в розпіареному у ЗМІ «розсаднику фашизму», тобто у м. Львові, всі бажаючі, як розмовляли так і далі розмовляють російською мовою і також є «російські» школи.

Якийсь злий чаклун махнув рукою в телевізорі, сказав «абракадабра» і всі вмить «побачили», що українські війська на території України, зовсім не війська, а нечиста орда фашистів-бандерівців-карателів! Що це? Як таке може бути?

Але ж так є!

Чи є пояснення цьому «феномену»?

Таки є!

Ще в "радянські часи" проводились експерименти, ознайомившись із висновками яких, розумієш, наскільки просто практично кожна людина може запустити в себе ментальний вірус!

Как формируется мнение. Советский эксперимент

http://marketium.ru/kak-formiruetsya-mnenie/

Для прикладу згадайте, як кілька років тому люди відреагували на запущений по телебаченню вірус під кодовою назвою «курячий грип». Я не забуду, як вимерли вулиці міста Львова, люди здебільшого ходили по вулицях в марлевих пов'язках, намагались обминути один одного якомога на більшій відстані. Що це було, чи бува не обкатка якогось проекту?

І, все таки, ну чому росіяни і мешканці Донбасу так легко повірили у казочки, написані спецслужбами, чи не тому що вони цього дуже хотіли?

Коментарі

поверили, потому что склонны верить в сказки ... ну просто сказочный народ.)))!
+1

https://pbs.twimg.com/media/B8wJp1xCcAAJhvm.jpg
http://blog.i.ua/user/295100/1629603/
Большинство населения Донбасса - затюканные уроженцы Нечернозёмной глубинки пополам со много сидевшим криминальным отребьем, а потому никогда не было отягощено чрезмерным интеллектом. Оба эти сорта, под влиянием многолетней безработицы, к тому же, стали беспробудными хануриками.

Нельзя упускать из виду и то, что житьё в пришахтных посёлках мало чем отличается от стиля жизни в далёких селах, что в 1930-х, что в 1830-х: начальник шахты там и бог, и царь!
+1

Але ж вони в це не повірять! Тому, взявши в руки автомат, мстять за роки свого приниження.Але обєктом помсти обрали не тих!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі