Понеділок, 08:57, 02.02.15

Рейтинг
2 0
Переглядів
1997

0
0
passivnoe-kurenie-deti1.jpgКуріння шкодить вашим близьким.Одне з табу, прописаних у рамковій конвенції, яке вдалося викреслити з закону N15, - це заборона на благодійну діяльність, співпрацю з культурними та спортивними організаціями. Здавалося б, що поганого в тому, що хоча б частина грошей, зароблених на курінні, витрачалася на благодійність? І чому це право виявилося настільки дорогим для тютюнників, що вони в результаті його відстояли? Депутат і чемпіон світу з шахів, посол доброї волі UNISEF в Росії Анатолій Карпов управляє, серед іншого, фондом "Мир і гармонія", генеральним партнером якого виступає Japan Tobacco International. Цей зв'язок сплив в пресі після того, як Карпов запропонував видалити із закону норму про відстеження обсягів виробництва сигарет, повну заборону куріння в ресторанах. "Ми робили порівняння поправок, які вносив Карпов, з таблицею поправок від агентства "Румянцев і партнери", контрактованого ДАЛІ ЧИТАЙТЕ ТУТ

Коментарі

Куріння, це тільки шкода. Тому куріння має гнобитись штраф-податком на шкоду.
Продукування, перевезення, продаж, вживання (куріння) тютюну і його ерзаців має обкладатись штраф-податками.
+1

так жорстко?
+3

Пане Юрію, ви не дуже! Ціни на цигарки просто роздягають людей. Кожна ціна має бути суто економічним параметром. Коли ж вона стає інструментом шантажу - це дикунство.
0

Найбільші, найлегші і найшвидші прибутки приносить стимуляція і обслуговування людських вад.

Найбільшу, найсильнішу і найгіршу шкоду приносять людські вади, головна з яких - незнання.
+2

Дык, если бы у человека не было малекньких слабостей - что б это за жизнь!

Конечно, "...из всех приятных вещей в жизни только работа не оставляет какого-то осадка..." А как приятно много знать и уметь.

Но иногда, позволив себе маленькие глупости, можно также поймать неплохой кайф!

Но когда на твоих слабостях некое чмо ещё и зарабатывает сверх меры...
З дикого, необжитого краю, США піднялись не завдяки податкам, а завдяки відсутністю податків. Згодом там почали вводити податки на шкоду і розкіш - чому про це ніхто не пам'ятає?
+2

А ще у "клятих піндосів" для благодійників існує пільга: поділився грішми, заплатиш податки, зменшені на суму благодійних внесків. І всі задоволені.

У світі відкатів, де живемо ми, таке неможливе, бо гроші йдуть ПОВЗ кишеню посадовців. Саме тому ТАКОГО у нас не буде дуже довго!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі